İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford S-Max Ve Yeni Ford Galaxy

Kubilay Evis

Recommended Posts

Saim Ulaş Yılmaz

Halis Bey bence de alın bir 2.0 ecoboost mondi selective bakın keyfinize. Şöyle temiz bir tane bulabilirseniz hem fiyat olarak sizi üzmez, hem de ciddi olarak donanımlı ve güvenli bir araç almış olursunuz. Diğerlerine vereceğiniz fazla parayı da benzine verseniz en az 5 yıl deli gibi gezdirir sizi....

Temizini bulunduktan sonra 2.0 ecoboost satılmaz binilir her türlü tavsiye ederim.

Bakımlarını aksatmaksızın yaptıktan sonra içiniz rahat bir şekikde, istediğiniz an istediğiniz aracı aynada kaybetmeniz sadece saniyeler sürüyor.

.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Temizini bulunduktan sonra 2.0 ecoboost satılmaz binilir her türlü tavsiye ederim.

Bakımlarını aksatmaksızın yaptıktan sonra içiniz rahat bir şekikde, istediğiniz an istediğiniz aracı aynada kaybetmeniz sadece saniyeler sürüyor.

.

Senin arabayı test etmiştik Eskişehir'de hatırladım[emoji5] Performans sıkıntısı yok zaten.Öyle bir fiyata almalıyım ki yakıta verdiğimi düşünmemeliyim f/p konusu önemli.
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Cem Bey ben de sizin dediğiniz mantıklı ve dediğiniz gibi de yapmayı düşünüyorum ama temiz ecoboost bulmak kolay değil.Yıllık ortalamam 17 bin km. Bakalım acelem yok.[emoji5]

Halis Bey doktordan çok temiz bulun ama :) Aceleniz yoksa ben yaza doğru muhtemelen satarım. :) 

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

150.000 TL  :shok:,  bir araç için çok büyük para, en azından benim için. 

Şu anda 2011 ikinci elde 89 bin civarlarındaç

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

3 harfli de olsa S-max in rahatlığı bir 3.20 de bulunmaz bence. rahatlık mı, imaj mı, ihtiyaçlar nedir bunlar önemli.

Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Hocam beyaz konusunda sizinle aynı fikirde değilim. Eskiler bilir, son 2 aracım beyazdı (Citroen C3, VW CC). Bence beyaz renk aracı olduğunda 20-30 bin lira ucuz gösteriyor. Siyah renk ise aracı olduğundan 20-30 bin lira pahalı gösteriyor ve çok asil duruyor.

Siyah rengi ben de seviyorum ve düşüncelerine katılıyorum hatta lacivert rengin ayrı bir güzelliği var.Lakin garaj olmayınca temiz tutmak hem zor hem masraflı.Beyaz sıradan gözükse de bazı arabalara çok yakışıyor tabi ki.

Halis Bey doktordan çok temiz bulun ama :) Aceleniz yoksa ben yaza doğru muhtemelen satarım. :)

[emoji2] Ben de yaza doğru düşünüyorum acil değil lakin ben de hem öğrenci (doktora) hem öğretmen hem müdür indirimi talep ediyorum satıcılardan [emoji106] [emoji5]

Kendi arabam da Ford ama 150k gibi bir para "araba için" cebime girse Ford bayiine uğramam sanırım.

Katılıyorum[emoji106]
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sahibinden de urfada bi sw ecoboost mondeo var imkanım olsa hiç düşünmezdim :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Çok güzel özellikler mevcut. Dikey park özelliği, şeride geri sokma, trafik işareti tanımlama vs. her ne kadar Tr de pek çalışmasa da. :)  Allah sahiplerine bağışlasın.  :nazar:

Konunuz birleştirilmiştir..

Saygılarımla,

..

Yorum bağlantısı

Kendisi başlı başına bir özellik zaten  :tongue:

Sende olmayan bişey daha..  ;)  :bravo:  :bravo:

Ford SYNC 2 ve Acil Durum Yardımı.

Ford SYNC 2 sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri de Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak 112 Acil Durum Yardım’ı aramaktadır. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da 112 Acil Yardım Hattı ile görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri yardım hattına iletecektir.

Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

Çok güzel özellikler mevcut. Dikey park özelliği, şeride geri sokma, trafik işareti tanımlama vs. her ne kadar Tr de pek çalışmasa da. :)  Allah sahiplerine bağışlasın.  :nazar:

Konunuz birleştirilmiştir..

Saygılarımla,

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Aydınlatmada da oldukça başarılı gibi..

Virajların ardını görmenizi sağlayan led farlar.

Ford Dinamik LED ön far teknolojisi, direksiyonu çevirdiğiniz açıyı farlarınıza da yansıtarak mükemmel bir görüş açısı kazandırır. Dinamik farlar aynı zamanda hızınıza, hava ve yol koşullarına bağlı olarak aydınlatma tipini de otomatik ayarlar. İster asfalt yolda olun, ister köy yolunda, ister otoyolda. Hava ve yol şartları ne olursa olsun kullanabileceğiniz sekiz farklı aydınlatma modunun yanı sıra, manuel olarak ayarlayabileceğiniz serbest mod da mevcut.

o32VzX.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Levhaları algılayıp hızı limitini ayarlaması ilgilimi çekti benim de.

Sende olmayan bişey daha..  ;)  :bravo:  :bravo:

Ford SYNC 2 ve Acil Durum Yardımı.

Ford SYNC 2 sisteminin önemli ve hayat kurtarma potansiyeline sahip özelliklerinden biri de Acil Durum Yardımı'dır. Beklenmedik bir kaza yaşanmasıyla birlikte hava yastığının açılması ya da yakıt pompasının devre dışı kalması durumunda bu teknoloji sizin için otomatik olarak 112 Acil Durum Yardım’ı aramaktadır. İhtiyacınıza göre başlatılan aramayı durdurabilir ya da 112 Acil Yardım Hattı ile görüşebilirsiniz. Konuşamayacak durumda olsanız bile sistem, GPS koordinatlarınız gibi yaşamsal önem taşıyan bilgileri yardım hattına iletecektir.

Ford Acil Durum Yardımı sistemi, 30'dan fazla Avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. Bu özellik, araçta bulunan uyumlu bir cep telefonunun sistemle eşlenmesi halinde çalışır ve hava yastıklarından (diz hava yastıkları hariç) herhangi birinin açılması ya da bir çarpışma algılayan sensörlerin yakıt pompasını kapatması durumunda devreye girer. Metin işlevi ve Acil Durum Yardımı özelliği tüm Avrupa dillerinde desteklenmemektedir.

Sanırım bu özellik düzgün çalışabilmesi için çağrı merkezinin de desteklemesi lazım. 112 ye koordinat gönderilebiliyor mu acaba ?

Yorum bağlantısı

Levhaları algılayıp hızı limitini ayarlaması ilgilimi çekti benim de.

...

50 km levha olan yerde adam boyaylan 50 nin yanına sıfır çizerse 500 km yapar mı acaba? :crazy: 

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber
(düzenlendi)

50 km levha olan yerde adam boyaylan 50 nin yanına sıfır çizerse 500 km yapar mı acaba? :crazy:

Süper tarihinde Ertuğrul Büber tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Sefa Bey günaydın. Sizin araç ne kadar yakıyordu? Konuyla ilgisi yok ama  :D  Seneye alma ihtimalim var. Ondan ön bilgi edineyim diyorum.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Şu an için 70 litre dizel ile fulleniyor. Ortalama 700-750 km şehir içi gidiyorum. Ev ve işyeri arası 10 km, güzergah W harfi gibi, 2 tane ciddi rampa tırmanıp 2 kere aşağı sallanıyorum. 

ev Nepal'de mi Sefa :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...