İçeriğe Yönlendir

Sunroff Temizleme

Emir Karadağ

Recommended Posts

Emir Karadağ

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün baktığımda sunrooffun iç kısımlarının çok kirlenmiş olduğunu gördüm ve birazda ses yapıyor. Sizce ne önerirsiniz?

Yorum bağlantısı

Yag surmeyin kesinlikle. Yoksa her actiginizda ruzgarla beraber kesif yag kokusundan kurtulamazsiniz. Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Yag surmeyin kesinlikle. Yoksa her actiginizda ruzgarla beraber kesif yag kokusundan kurtulamazsiniz. Saygilarimla.

Wd 40'ta toz tutar diyorlar ama ne yapıcam bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

BİM de satılan asprin deterjan ile temizleyin, sonra hareketli yerlere sprey sıvı gres püskürtün.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ
(düzenlendi)

BİM de satılan asprin deterjan ile temizleyin, sonra hareketli yerlere sprey sıvı gres püskürtün.

Koku yapmaz di mi? Bi de bezle mi süngürle mi nasıl yapılıcak?

tarihinde Emir Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tunap marka ürünlerde özellikle sunroof için olan ürünler var zayen yetkili servisler de bunları kullanır. onlardan edinin

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

kış girmeden bende skydome kızaklarının altında biriken ufak bitki çöplerini hava tutarak temizlemeyi kızakları da serviste de kullanılan sıvı gres ile yağlamayı düşünüyorum daha önceden bu ve benzeri işleri yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Yorum bağlantısı

Bir arkadaşımızın çok güzel bir işlemi vardı. Fotoğraflı, detay anlatımlı. Sunroof filan diye arattırın, bulursunuz. bende yapacaktım, malzemeler hazırdı, ama fırsat bulamadım bir türlü..

Yorum bağlantısı
Akan Belen

tunap marka ürünlerde özellikle sunroof için olan ürünler var zayen yetkili servisler de bunları kullanır. onlardan edinin

Bakayım ben buna.Açılma esnasında hafif ses yapıyor çok toz olmuş doğal olarak
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...