İçeriğe Yönlendir

Connect - Sade Ve Şık..

Buğrahan Büyükaydın

Recommended Posts

Buğrahan Büyükaydın

Orijinal sarı ampüller takılı.

Beyaz renk yanan ampul takılsa daha mavimsi bir aydınlatma elde edilebilir.

Xenon fikrinden yavaş yavaş uzaklaştırıyorsun beni valla [emoji4]

Şu durusa endama bak poz da verirmiş ☺

Bu arada benimde sisler için aradığım senin arabanın eski halindeki o koyu folyolardan bi bakicam sanayiye yinede

Uğur abininki gibi ama kapı kıvrımlarına kadar çıkmayacak şekilde anladın sen iste abi

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

60000K xenon kullandım (merceksiz) 3-4 ay sonrasında bi-xenon mercekli far yaptım 4300K 2 yıl cıvarında kullandım şuandada orijinal farları kullanıyorum. Keşke mercekli farları satmasaydım diyorum her gece yolcuğunda. Her sene muayne için sök tak yapmaktan sıkıldığım için satmıştım.
Xenon arabanın görüntüsüne bişey takmaz, ona vericegin parayla arabaya başka bişey yap ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

60000K xenon kullandım (merceksiz) 3-4 ay sonrasında bi-xenon mercekli far yaptım 4300K 2 yıl cıvarında kullandım şuandada orijinal farları kullanıyorum. Keşke mercekli farları satmasaydım diyorum her gece yolcuğunda. Her sene muayne için sök tak yapmaktan sıkıldığım için satmıştım.

Xenon arabanın görüntüsüne bişey takmaz, ona vericegin parayla arabaya başka bişey yap ;)

Senin o mercekli farlara hastaydim ben zaten, satınca benim içim acımışti valla, hiç olmadi dediğin gibi yapacaz artık, sade başladık sade devam edelim.. [emoji57]
Yorum bağlantısı
Burak Aktas

Xenon fikrinden yavaş yavaş uzaklaştırıyorsun beni valla [emoji4]

Anladım kardeşim sorun değil, bi denemek lazım ama şu aşamada önceliğim başka şeylerde, sen yaparsın da sende görürüz inşallah[emoji57]

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Bazıları yalnızca aşıkken güzeldir.

fdce8e146ae2cf22b3b39c9bc8dcc9db.jpg

Bazıları zaten aşkın takendisidir... [emoji57] [emoji7] [emoji179]

9c3eab1d9ee66fdaed6fd6622d342f9e.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Buğrahan Büyükaydın

Ve bu da ufak dokunuşlardan sonraki son halimiz.. [emoji57]

dfde18ae4080760500efaf738781f836.jpg

97919ec394097f3657714c43deca6a65.jpg

d1275d0eca7cc2e5f039d892b9833c1a.jpg

da3de966334e985c2711d12b0acecc6c.jpg

4887bbe3256c0b930e8a929a725a371e.jpg

0a2e5f75637d756ba121a82521c5031f.jpg

Yakışırrrr.. [emoji57]

Yorum bağlantısı
Tuğcan Çoban

Yani senin söylediğinde mantıklı geliyor[emoji57] O folyo olayının bir örneğini görmek lazim ama?[emoji4]

abicim bende xenon var 32k lık park ampüllerini söktüm amerikanlar ve xenonlar yanıyor sadece, uzaktan gelirken gerçekten çok hoş görüntüsü var eskiden bendede mavi folyo vardı fakat yeşile dönüyor ve film rengi açılıyor ama orjinal bırakıcaksan farlarını gri arabaya mavi yeşil arası renk çok hoş duruyor tabi bu folyo zamanla solucak yenisini alman lazım :)

qYPMmR.jpg

buldum resimleri önden biraz yakın :)

Sarı folyolu hali

Oq7ABn.jpg

Xenon lu hali

zAr5YR.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

abicim bende xenon var 32k lık park ampüllerini söktüm amerikanlar ve xenonlar yanıyor sadece, uzaktan gelirken gerçekten çok hoş görüntüsü var eskiden bendede mavi folyo vardı fakat yeşile dönüyor ve film rengi açılıyor ama orjinal bırakıcaksan farlarını gri arabaya mavi yeşil arası renk çok hoş duruyor tabi bu folyo zamanla solucak yenisini alman lazım :)

qYPMmR.jpg

Valla kardeşim ben direk far+sis xenon yapmayı düşünüyordum ama mercek uygulaması yüzünden bekletiyorum şuan, ilerleyen zamanda kesinlikle yapmayı düşündüğüm bir uygulama ama. [emoji57]
Yorum bağlantısı
Tuğcan Çoban

merceğe park ampülü yerine angel eye dedikleri bi neon gibi birşey var onu merceğin çapına göre alıp takarsan o zaman tadından yenmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

merceğe park ampülü yerine angel eye dedikleri bi neon gibi birşey var onu merceğin çapına göre alıp takarsan o zaman tadından yenmez :)

Aynı fikirdeyiz..[emoji106] [emoji18]
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Buğrahan Büyükaydın

88a4e9451fc6a63e56e9c84d406904c7.jpg

be4f54bd4c47715a4ef2cfe17b16e29b.jpg

Ve en son stoplara siyah film çekildi, plakalıklar söküldü, bagaja namımız yazıldı.. [emoji57]

ab9a9412164da1eb7dfe017cca15ad6d.jpg

Kar küreme hizmetimizi de yerine getirdik..

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

stoptaki filmler güzel benimde aklımda var ama muayeneden muayeneye sökülecek bu sıkıntısı var işten çıkınca bizim kapıların önününde bir tara kardeşim aracının maşallahı yerinde alalım sanada bir takım yazlık lastik 17 jant :)

bu arada şu cam rüzgarlıklarını artık dörtleyelim orjinal connect 4 cam için olanları piyasa 

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
(düzenlendi)

Abi stoptaki filmlerle muayeneden geçtim, amerikan parkları bile sökmemiştim, hafif kusurla geçtim. Hastaneden eve kadar sadece kış lastikleriyle geldim, mahallede dik bi bayır var evin önünde, orayı çıkamadım bi tek, zinciri taktım, tam yolu yarıladım koptu zincirin biri, şans işte [emoji17] jant işine yaza doğru girecem, vossen var aklımda, şu yıldız modeli olandan, cam rüzgarlıkları da en kısa zamanda inşallah [emoji5]

tarihinde Buğrahan Büyükaydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

bende geçen sene zincirleri kesmiştim dahada almadım içim olmadıkça kullanıyorum muayenede sorun yoksa bende film işine gireyim ben jantları mı aldım darısı başına 

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Ooo karpuz diyosun sen abi, onlara da takmıştım bi ara

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın
(düzenlendi)

Ama benim aklımda şu ara bu model var, soldaki vossen yazılı olandan [emoji7]

896d58f1ffa485da4f2beba43ba6f9fb.jpg

tarihinde Buğrahan Büyükaydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Ikiside ayni ama 17 modeli biraz zor bulunuyor birde sakin önler ve arkalar 8 ofsetten fazla olmasin bulabilirsen ön 7.5 arka 8 yada 8.5 olsun daha güzel lastik oturur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Zinciri dikkatli kullanın bu araçta. Zincirden dolayı abs sensöründen sorun yaşayan çok oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Daha da takmam zaten yaa, çok dik yokuşa çıkmayız olur biter, normal yolda kar lastikleri yetiyor zaten

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Aracın çok güzel maşallah

Eyvallah Ceyhun abi sağolasın
Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Bu 4 lu cam rüzgarligindan bende almak istiyorum link filan varmi

Yorum bağlantısı
Buğrahan Büyükaydın

Ercan abiye sormak lazım abi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...