İçeriğe Yönlendir

40 Bin Tl'ye Kadar Sıfır Araç Tavsiyesi

Sertan Ilıca

Recommended Posts

Sertan Ilıca

Arkadaşlar merhabalar 40 bin tl ye kadar sıfır araç almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım.

pegeut 208 1.0 benzinli , 301 1.2 benzinli

citroen c elize 1.2

Hyundai  i20 1.2

seat ibiza 1.4

Renault clio 1.2

fiesta 1.25 ama 44000 lira

skoda fabia 1.2

yeni dacia sandero 1.2 benzinli veya 1.5 dizel

linea 1.4

kia rio 1.25

başlangıç  paketleri  alınır mı  tavsiyelerinizi bekliyorum. max 40 bin liraya kadar

taksitle alacağım birde satarken piyasası olan hangileridir acaba

Yorum bağlantısı
İsmail Kuşcu

Biraz kağıttır ama renault clio 1.2 kırmızı olsun pek fazla skntı yaşamazsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Geçen sene olsa pek çok seçenek olabilirdi fakat 40 bin sıfır araç için çok sönük kalır oldu, illa baz motor ve donanım olacaksa ben Rapid Spaceback'i seçerdim en azından karizmatik duruyor.

Yorum bağlantısı

citroen-clio-linea tarzı araçların başlangıç paketlerini genellikle şirketler tercih ediyor.Satarken alıcılar o gözle bakabilir ve satmanız uzun sürebilir.Seçenekler arasında en cazip fiesta ve ibiza duruyor.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Eğer Fransız araba takıntınız yoksa Citroen C ve Renault Clio olabilir.Konsola önem vermiyorsanız İbiza'da olabilir. İbizanın ön konsolu çok sade ve demode geliyor bana. Eğer sınırları zorlayabiliyorsanız tabiki de Ford Fiesta alın. 

Yorum bağlantısı

Sıfırda baz paket almaktansa ikinci elde bu fiyata nerdeyse full donanımlı araç almayı tercih ederim. :):yes:

Yorum bağlantısı
Semih Güney

İbiza ve imkanları zorlayarak fiesta düşünülebilir. Olmadı i20 yenileniyor o beklenebilir,fotoğraflardan kaliteli gözüküyordu araç ve başlangıç paketi bile baya doluydu sanırım.

He yerinizde olsam,sıfır yerine 2. el daha güzel C hatta D sınıfı araçlar bakardım ki profilinizde C-max tit x yazıyor. O araçtan inip bu baz paket B sınıfı araçlara binerseniz büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz en azından 2.elde donanımlı araç bakarak bu kaybı telafi etme yoluna gidilebilir. Şahsi fikrimdir illa sıfır dersenizde yukarıda yazdığım gibi seçenekler bakılabilir.

Yorum bağlantısı
Ahmet Başbuğ

SERTAN BEY 40.000 TL AZ Bİ PARA DEİL ÇOK DÜŞÜK KM DE DİZEL BİR ARAÇ ALABİLİRSİNİZ EN AZINDAN ARAÇ YAKITINDAN TELAFİ EDEBİLİRSİNİZ BU ORANI GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA 0.50 KRŞ TAN AŞŞA YAKAN BENZİNLİ ARAÇ YOK YİNEDE TERCİH SİZİN 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

SERTAN BEY 40.000 TL AZ Bİ PARA DEİL ÇOK DÜŞÜK KM DE DİZEL BİR ARAÇ ALABİLİRSİNİZ EN AZINDAN ARAÇ YAKITINDAN TELAFİ EDEBİLİRSİNİZ BU ORANI GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA 0.50 KRŞ TAN AŞŞA YAKAN BENZİNLİ ARAÇ YOK YİNEDE TERCİH SİZİN

Ahmet bey mesajlarımızın tamamını büyük harfle yazmıyoruz :)
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ahmet bey'in yazdıklarına aynen ben de katılıyorum. Focus 2,5 yani 2009-2010 TDCİ Trend alınabilir. Satarken de zarar ettirmez....

Yorum bağlantısı
Semih Güney

GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA 0.50 KRŞ TAN AŞŞA YAKAN BENZİNLİ ARAÇ YOK YİNEDE TERCİH SİZİN 

Tüm dediklerinize katılsamda şu son cümlenize katılmıyorum. Evet dizelin ekonomisi tartışılmaz fakat sanılanın aksine çoğu benzinli 50kr'un altında yakıyor hatta 1.0eb yada 1.2tsi gibi motorlarla ayağınıza hakimseniz 35kuruşlara kadar indirgemek mümkün.

-Tabi yakıt verisini kuruşla belirtmekte ne kadar doğru orası tartışılır,her an değişebilme potansiyeli olan fiyatlarımız var malum,

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

fiesta

ibiza

kia  sıralaması benim için şimdi kia arabamı dersin bunların içinde benzini en az yakanıdır. fiesta sağlam güvenden şaşma. ibiza alman malı kalite fiestayla sadece hacim farkı mevcut ibiza daha iyi. kia dediğim gibi servisi ucuz parçası dışarda zor bulunur benizni azdır.

söylediğiniz fransızlardan uzak durun başınız ağrımasın :)

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar merhabalar 40 bin tl ye kadar sıfır araç almayı düşünüyorum sizce ne almalıyım.

seat ibiza 1.4

skoda fabia 1.2

başlangıç  paketleri  alınır mı  tavsiyelerinizi bekliyorum. max 40 bin liraya kadar

taksitle alacağım birde satarken piyasası olan hangileridir acaba

Listeden, Fransız, İtalyan ve Romeni doğrudan sildim. Zaten elimizde 3 araba kaldı. Fiesta da 44 bin tl. Gereksiz pahalı. 

Motor avantajı ile Skoda karşısında tek seçenek kalıyor, Seat. Üstelik bayiler bu aralar 34-35 bine veriyor sanırım. Seat siparişi verebilirsiniz, hayırlı olsun, konu kapatılabilir :)

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu
(düzenlendi)

Fiesta 1.25 44 bin değil ki? Sitede kampanyalı fiyatı 38.795 TL yazıyor. Ayrıca ben fiestamla istanbulda 30 kuruş (6.3 lt /100km) yakıyorum. Devrinde kullandığım halde.

tarihinde serdar samancıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

İkinci el 2013 model olabilir,focus yada fiesta ecobost bence en mantıklı olanları.

Yorum bağlantısı
Sertan Ilıca

peşin alamam arkadaşlar ikinci eli taksitle vermezler  max 40 bin tl ye kadar  bir araç o da anca benzinli  ediyo 

Yorum bağlantısı
Tacettin Kadı

Geçen sene olsa pek çok seçenek olabilirdi fakat 40 bin sıfır araç için çok sönük kalır oldu, illa baz motor ve donanım olacaksa ben Rapid Spaceback'i seçerdim en azından karizmatik duruyor.

Katılıyorum. En azından Jetta'ya biniyorum hissi verir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...