İçeriğe Yönlendir

Atılgan'ın Seyir Defteri

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Maşallah, yakında tümseklerden atlamalarda başlar. ;)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Önder Özcan

vay anam vay,araç çin malı herhal :p

motor da atılgana benziyo biraz :)

30vknxv.jpg

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Araç chevrolet (daewoo aslında) , motor sağlammış ama çamurluk esnemiş sadece..

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hafta sonu hava harikaydı. Öğlene doğru Atılgan'la biraz turlayalım, araştırma yapalım, yeni denemeler yapalım dedik. Genelde durduğum seyir yerimde biraz kafamı dinliyim dedim. Rüzgar esiyor, kuşlar cıvıldıyor.
Fakat o ne arkadaş, ne kadar motor delisi varsa hepsinin de geçtiği yerdeymişim meğerse  ATV'lileri bi yandan, gelenin geçenin fotoğrafını çektim, gelen duruyo "çektiklerini gönderir misin" diye facebook adresini bırakıyor devam ediyor 
Neyse, poları giymekle hata etmişim, dilim damağım kurudu, ben de devam edip Çırçırsuyu mevkiinde bi su molası verdim. Daha sonra dönüş. Güzel bir gündü, değişik giriş-çıkış noktaları tespit ettim. 

IMG_23161.thumb.JPG.0696f200ac0134f78742b3e133b1d69f.JPG

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

evet dün hava çok güzeldi.biz de arabayla otobandan şile yoluna girip (mevki ismini bilmiyorum) ömerliyi falan geçince kendin pişir-ye tesislerinden birine gittik.yol boyunca pek çok defa hem grup hem münferit motorculara rastladık.bir klasik olarak hemen hepsi şileye gidiyorlar.oralarda tam aradıkları yollar var demek ki  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Motorlara kasko yapılma şartlarını merak ettim. Sıfırı 4500 tl olan bir motora kasko yaptırabilir miyiz ?

Yapılabilir... 

Selçuğun motor kaskolu

250 cc altına hırsızlık verilmiyor... Benim bildiğim belirgin şart bu.. 

Selçuğun olay esrarengizleşiyor... 

Soru,

Bu fotoğrafları kim çekti... ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yapılabilir... 

Selçuğun motor kaskolu

250 cc altına hırsızlık verilmiyor... Benim bildiğim belirgin şart bu.. 

Selçuğun olay esrarengizleşiyor... 

Soru,

Bu fotoğrafları kim çekti... ?

Bu soru senelerdir soruluyor :ninja:

Selçuk yiyo bizi :seytan:

Bigün bi ayı çekicek fotoğrafımı o zaman anlıycaksınız kim çekiyomuş :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bigün bi ayı çekicek fotoğrafımı o zaman anlıycaksınız kim çekiyomuş :D

Ayı ile selfiye yapmada, sonra parçalarını bulmayalım :p

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

evet dün hava çok güzeldi.biz de arabayla otobandan şile yoluna girip (mevki ismini bilmiyorum) ömerliyi falan geçince kendin pişir-ye tesislerinden birine gittik.yol boyunca pek çok defa hem grup hem münferit motorculara rastladık.bir klasik olarak hemen hepsi şileye gidiyorlar.oralarda tam aradıkları yollar var demek ki  :)

Şile yolu değil de, içteki köylerden geçen yollar çok güzel. Hatta bazı virajlarında bile ısı hissedilir derecede soğuyor ve tekrar ısınıyor :)

Ayı ile selfiye yapmada, sonra parçalarını bulmayalım :p

Kızlarla orman keyfi :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kızlarla orman keyfi :)

Heee, gözükmeyen kısımdalaaaar. Şimdi jeton düştüüü :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Heee, gözükmeyen kısımdalaaaar. Şimdi jeton düştüüü :)

Sani sen ne zaman böyle fotolar çektirecen? Senin fotolarda fonda saksılar filan oluyor. Anlaşılan kızlarla kırlara açılma hevesin yok. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Sani sen ne zaman böyle fotolar çektirecen? Senin fotolarda fonda saksılar filan oluyor. Anlaşılan kızlarla kırlara açılma hevesin yok. :unsure2:

Face'de var öyle fotolar olmaz mı, ordan yürüyebiliriz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Saksı değilim ben. Bana daha çok soracaksınız :crazy:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Hafta sonu bir kaç saatlik zamanımız vardı, Serdar'la biraz "tatlı su endurosu" yapalım dedik

Kadırga GY250'nin tankı 15 litre olunca pek ikmale ihtiyacı da olmuyor. Ama Atılgan'a yakıt gerek

İniş çıkış denemeleri için ideal bir parkur.

Burdan sonra biraz daha ileriden Reşadiye ormanına giriyoruz, daha önceden hiç denemediğim çok güzel bir yoldan turlayıp ayrılıyoruz. Burada foto çekemedik. Kısa da olsa bir orman gezintisi insana iyi geliyor.

IMG_23315.thumb.JPG.148e9e29c7e53a2a5247c7b700612226.JPG

IMG2481.thumb.jpg.4e301e0f9a284ecabd357feadeb44de6.jpg

IMG2451.thumb.jpg.2fbe3232ecf464fa1a24a9cac266fedd.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burdan sonra biraz daha ileriden Reşadiye ormanına giriyoruz, daha önceden hiç denemediğim çok güzel bir yoldan turlayıp ayrılıyoruz. Burada foto çekemedik. Kısa da olsa bir orman gezintisi insana iyi geliyor.          

Bu fotoğrafları kim çekiyor.  z kim..

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Gizem mi? Tanımıyorum öyle birini :p

Benim fotolar ayfon, Serdar'ın fotolar canon ile çekildi. Birbirimizi çektik anlayacağınız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...