İçeriğe Yönlendir

Land Rover Freelander 2.0 Td4 Nasıldır?

Emir Karadağ

Recommended Posts

Emir Karadağ
(düzenlendi)

Herkese merhaba. Başlıktada belirttiğim gibi Land Rover Freelander 2.0 TD4 HSE (2004-2007 arası) nasıl bir araçtır? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

tarihinde Emir Karadağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Aaah aah. Ne kadar çok baktım da otomatik olayına girince benzinlik sahibi olmadığım için vaz geçtim. Yolda görünce hala iç çekip bakarım. Makyajlı kasası mükemmeldir. Bagajı küçüktür.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Aaah aah. Ne kadar çok baktım da otomatik olayına girince benzinlik sahibi olmadığım için vaz geçtim. Yolda görünce hala iç çekip bakarım. Makyajlı kasası mükemmeldir. Bagajı küçüktür.

Babamda bu arabanın hastası. Sizin baktığınız dizel otomatikmiydi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

freelander1 dir uzak durulması tavsiye olunur :D mümkünse.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan
(düzenlendi)

Babamda bu arabanın hastası. Sizin baktığınız dizel otomatikmiydi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-2004-model-freelander-2.0td4-hse-181644256/detay

Tam olarak bu renk ve iç döşemeydi... Evet dizel otomatik...

Tabi geçen sene en pahalısı 45 civarıydı. Şimdi piyasa malum 55 isteyen var...

tarihinde Tayfun Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

freelander1 dir uzak durulması tavsiye olunur :D mümkünse.

o kadar kotu mu abi freelander1

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O paralara daha dertsiz seçenek var. FR1 ile FR2 arasındaki fark sadece markasıdır. Vidasına kadar başka araçlar.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Abi çok tipi falan çok güzel yaa...

O paralara daha dertsiz seçenek var. FR1 ile FR2 arasındaki fark sadece markasıdır. Vidasına kadar başka araçlar.

Ne gibi sıkıntıları var ki?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tdi motorda yoğun enjektör problemi var.muhtemel elektriksel arızlar her tipinde mevcut. fabrikasyon zaten güçsüz bir motoru var 100 p s in biraz üstü. diesel diye yakmamazlaık ta yapmıyor. 4 çeker sistemi patinaja dayalı eski tip , haldex ;esp yok. eğim iniş kontrol harici destek yok. çoğunda webasto çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

30.000 tl civarında neye yönelebiliriz abi sorunsuz sıkıntısız?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kullanım amacı ne olacak devamlı dağ bayır mı. şehirçi sonrası arada sırada dağa  çamura kaçış mı

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

kullanım amacı ne olacak devamlı dağ bayır mı. şehirçi sonrası arada sırada dağa  çamura kaçış mı

şehirçi sonrası arada sırada dağa  çamura kaçış :) Rav4 falan bu amaca uygun geliyor da hiç kullanmadım hiç bilgim yok abi. Siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

rav4 iyidir. lpg ile kullanılacak

Çekiş sistemi nasıl çalışıyor onlarda abi? Sürekli 4x4 mü

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

muhtememl eski kasa bakıoacak bu bütçede. akıllı 4x4 olması lazım LOW var mı hatırlamıyorum. ancak sorunsuz ve sağlamdır. Grand vitara da bakılır. Low da var onlarda. 45 lere esp li modelleri de var

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Grand Vitaralara da baktım da bütçeyi aşıyor. Yine Rav4 bakalım :)

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

honda cr-v bu sınıf araçlar içinde en genişi ve sorunsuzu, 2002 modelini 2 yıl kullandım bagaj tabanına gömülü orjinal piknik masası da var. 2. sırada nissan x-trail gelir benim için.

Yorum bağlantısı
Misafir

muhtememl eski kasa bakıoacak bu bütçede. akıllı 4x4 olması lazım LOW var mı hatırlamıyorum. ancak sorunsuz ve sağlamdır. Grand vitara da bakılır. Low da var onlarda. 45 lere esp li modelleri de var

Çağlar abi konu dışı ama nissan pathfender 1997 4x4 o.v . nasıl bilirsin tavsiye edermisin motor şanzıman elektronik aksam vs... Nasıldır. Pirins LPG li 155000 mil de çok el değiştirmemiş bi araç var tavsiye edermisin beni üzer mi (şehir içi kullanım amaçlı)
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bir ara bu tarz araçlardan çok düşünmüştüm, önce Honda Hrv dedim, şanzumandan dolayı vaz geçirildim, sonra Crv dedim, temizini bulamadım, bir akrabam Forester verelim dedi, fiyatı yüksek geldi ama sanırım bu alanda en uygunu en iyisi Rav4. Bir de suzuki grand vitara. En az masraf çıkaranları bunlarmış diye aklımda kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Crw ler uzun vadede lpg de sıkıntılı suzuki arazi icin birebir ama en iyisi rav4 alinacaksa rav4 alinmali.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Servet Aydın
freelander1 dir uzak durulması tavsiye olunur [emoji3] mümkünse.

Selam [emoji88]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...