İçeriğe Yönlendir

C-Max Oem Silecek Bilgileri

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Selam arkadaşlar. Bilgi amaçlıdır!

C-Max 1 ve 1,5 için OEM sileceğin kutusundaki bilgilerdir. Ölçüleri, kullanım ömrü, nasıl takılacağı vb gibi tüm özellikleri görsel olarak bulabilirsiniz.

Ölçüler,

s117H7n.jpg?1

Etiket,

Pufhfey.jpg?1

Nasıl takılır,

1OW0Ao6.jpg?1

Belçika malı,

2ilmVRc.jpg?1

Sileceğin üzerindeki siyah renkli stickerdan ÖMÜR bilgisi, sarıya döndükçe değişim yaklaşıyor demek..  ;)

3fODpCc.jpg?1

OEM, üzerinde Ford logosu olmalıdır.

MEu6tK6.jpg?1

Yorum bağlantısı
Misafir

Erdek'te taktırdım geçenlerde adam zorla taktı. Şimdi silecekler sona geldiğinde acayip bi gürültü çıkartıyor. Bunlar uyar mı ki benim arabaya ?

Anlamadım bunlar satılık mı :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Erdek'te taktırdım geçenlerde adam zorla taktı. Şimdi silecekler sona geldiğinde acayip bi gürültü çıkartıyor. Bunlar uyar mı ki benim arabaya ?

Benim arabada incelersin abi :D 1-2 güne elimde kısmetse bunlar :biggrin:  Kerem abi sağolsun yazdırcam sileceklerin üstüne :good1::flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Satılık değil maalesef Necati abi. Bilgi kutusunda, faydalı bilgi olduğundan koydum.. Eren daha detay foto çekerse onlarıda ekler. ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Ah be yaa bir çift olaydı eyi olurdu... ;)  Zamanı da gelmişti hani  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

c-max 2'ye uymaz, onun ölçüleri 730 ve 630 olarak geçiyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

c-max 2'ye uymaz, onun ölçüleri 730 ve 630 olarak geçiyor.

Aynen.. Sonradan fark etsemde ilk fotoğrafın ilk satırında, Premium yazısının altında Nisan 2003 ve Ağustos 2010 arası üretimler için uygun olduğu belirtilmiş.  :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Ataman

merhaba,

2009 focusuma ve 2007 fiestama almam gerekiyor benimde.nereden temin ettiniz acaba bu silecekleri ve fiyatı nedir?

Yorum bağlantısı
Misafir

merhaba,

2009 focusuma ve 2007 fiestama almam gerekiyor benimde.nereden temin ettiniz acaba bu silecekleri ve fiyatı nedir?

Merhaba Serkan Bey. Silecekler Oem. Yani Ford marka. Serviste mevcut. 120 tl üzeri bir fiyatı var sanırım.
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Kerem sana bir şey verecektim hatırlıyormusun? bir çift silgi, sen unuttun bende unuttum, şimdi o silgiler tekrar benim işime yarayacak :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kerem sana bir şey verecektim hatırlıyormusun? bir çift silgi, sen unuttun bende unuttum, şimdi o silgiler tekrar benim işime yarayacak :D

Abim, bende bir çift silgiyi (fotosu olanlar) Eren e gönderdim.. :D :D :D
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...