İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Dünden Bugüne

Lokman Ceritlioğlu
Çözüme git Lokman Ceritlioğlu tarafından,

Recommended Posts

Abi artık ayna altlarını led yaparsın. Bunlar tazedir kolay açılabilir :D Geçen biraderin c-maxa yaptım gözünün yaşına bakmıyorum artık. Çok zarar gören yerleri silikonla telafi ediyorum.

Yorum bağlantısı

Abi artık ayna altlarını led yaparsın. Bunlar tazedir kolay açılabilir :D Geçen biraderin c-maxa yaptım gözünün yaşına bakmıyorum artık. Çok zarar gören yerleri silikonla telafi ediyorum.

Öğreniyorsun... :)

Lokman abi hani bize çikulatt.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hem de sıfır galiba bu. Çıkma değil

cidden sıfır yollamış

Hayırlısı olsun abim.  :flowers:

sağol abim

Öğreniyorsun... :)

Lokman abi hani bize çikulatt.

abim 3 dk sürmedi bitmesi

Eren o konuda beceriksizim, yapamam kıyamam :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hakan görsün

d8de1753dc70a9fd99c2bbf49a17f12b.jpg

Orijinal ford un katlanır

Buda burda kapak olsun

Almanyadan çikoleta da gelmiş ellam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Almanyadan çikoleta da gelmiş ellam.

geldi yendi ve çoktan gideceği yere getti Hüso :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bidahaki sefere fordclubtr için özel istek yapacağım, mandelina daha yumuşak Çb. 

Yorum bağlantısı

bidahaki sefere fordclubtr için özel istek yapacağım, mandelina daha yumuşak Çb.

Ooooo OEM :) Aynanın kalitesi buradan belli nede olsa OEM :) şaka bir yana çok iyi olmuş abi,biliyorsun benim aynalarda OEM :)))

Güzel günlerde kullan abi.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aydın Sert

@Lokman Ceritlioğlu Abim maşallah. Rabbim nazarlardan saklasın. Her sayfayı her satırı @Eren Erdoğan kardeşimin konusu gibi hiç üşenmeden zevkle okudum. Zaten C-Max' imi bu haliyle seviyordum, şimdi aşık oldum:blush: Öncelikle senin ve emeği geçen herkesin eline, ayağına sağlık.

Lütfen yakın bir zamanda buluşma ya da etkinlik düzenleyelim. Canlı canlı görmek isterim :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

S max dan C max a geçiş yaptım.Bu konunun önemli kısımlarını tamamen okudum.Çok faydalı sayfalar var.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.yalnız resimler kaybolmamış olda daha iyi olurdu.Konu c max 2 sayfasında açılmış.bizim araçlar makyajlı diye biliyorum.C max 1 de boşuna aramışım.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
S max dan C max a geçiş yaptım.Bu konunun önemli kısımlarını tamamen okudum.Çok faydalı sayfalar var.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.yalnız resimler kaybolmamış olda daha iyi olurdu.Konu c max 2 sayfasında açılmış.bizim araçlar makyajlı diye biliyorum.C max 1 de boşuna aramışım.

Merhaba Mustafa Bey, konuyu C Max - 1 bölümüne taşındım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...