İçeriğe Yönlendir

Mondeo Tdci Tit. X

Sami Demirpaz

Recommended Posts

Can Ergül

Güle güle kullanın maşallah. Plaka hakkaten havalıymış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni makinanız kazasız belasız binin inşallah :nazar: Ford mondeo dan başlar diyoruz boşa değil :) hem mondeo hemde siyah olunca insan vaşşş diyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Konuralp Aracı

Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel görünüyor maşallah :nazar:. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ayhan abim cok saol. Bende bugun enson acayim dedim. 

Plaka olarak simdi Kucukcekme cedeyiz ve verilen plakalar hic guzel degil, 3 harf istiyordum bunuda begendik, degistirmeyelim dedik.. 

Bundan sonra Viaport, Vialand a gidince arabayi kafaya cekecegim, patron nidasi ile gezecegim   :crazy:  :exc1:

Senin plakalar Üsküdar'da SD-X Ve türevleri özel plakaya da 3 bin TL istiyor burası bağışsız mümkün değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İyi yapmışsınız, maşallah güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Ünal

allah güle güle kullanmayı nasip etsin inş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Senin plakalar Üsküdar'da SD-X Ve türevleri özel plakaya da 3 bin TL istiyor burası bağışsız mümkün değil.

Ben düşünüyorum , uj ug gibi plaka çıkacak banada maleasef :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah  :nazar:  :nazar:

Lokman abi,Süha abi derken bi siyah daha gelmiş :) artık haftada 2-3 gün toplanıp temizlersiniz malum temiz tutulmuyor :) temizken ayrı güzel ama.

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni makinanız kazasız belasız binin inşallah :nazar: Ford mondeo dan başlar diyoruz boşa değil :) hem mondeo hemde siyah olunca insan vaşşş diyor :D

Saol bro.. Abi kardes gezeriz artik.. Ikimizede hayirli olsun. 

Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel görünüyor maşallah :nazar:. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Tesekkur ederim..

Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullan.

İnsan alırken 3 kuruş ucuz olsun diye uğraşıyor ama aldıktan sonra 3 kuruş fazla vereydim de temizini dolusunu alaydım diye pişman oluyor. Bence doğrusunu yapmışsın.

Cok saol Sefa abi. Aynen oyle, daha once Titaniuma binince bunun daha dolusu olmasi icin arastirdik baya, en son acimadik vurduk kirbaci en dolusunu aldik..

Istanbul'da bu tur plakalar gercekten cok pahali ve bulunmuyor. Oyle olunca direk kalsin istedim. 

İyi yapmışsınız, maşallah güle güle kullanın.. 

Cok saol Mehmet abi. Bu arada paylasmayi unuttum, alim surecinde yardimlarindan dolayi tesekkur ediyorum. Kaskoyu sana yaptirmiyorum ama her turlu ilgileniyorsun helal olsun sana  :bravo:  :good1:

Buna 2011 makyajlı ledli ön tampon ve bir takım 18" selective jantı takacaksın. Misss...

Abi makyajli tampon takmayi bir ara istiyordum ama sonra takili olanlar gozume uyumsuz gorundu, ayrica tam oturmuyor orjinal gibi.. Boyle kullanmak cok daha guzel geliyor gozume suan.

allah güle güle kullanmayı nasip etsin inş.

Amin cumlemize insallah.

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Cok saol Kemal abi..

Ya ben olsam 33 kullanirdim, hayirlisi sonunu duzlemeye calis bari burada..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sami'ciğim Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Ne güzel araba... :nazar:

Cok saol Serkan abi. Arabayi aldigimizda Sasmaz sanayide tum forsuna tanik olduk :) 

Maşallah  :nazar:  :nazar:

Lokman abi,Süha abi derken bi siyah daha gelmiş :) artık haftada 2-3 gün toplanıp temizlersiniz malum temiz tutulmuyor :) temizken ayrı güzel ama.

Hayırlı olsun kazasız belasız inşallah 

Saolasin Ozan. 

Janim araba siyah degil yahu.. Firtina Gri eskisi ile ayni renk..

Sami'ciğim Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Saol Mehmet abi. :) Amin cumleten. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Cok saol Serkan abi. Arabayi aldigimizda Sasmaz sanayide tum forsuna tanik olduk :)

:)

Her zaman beklerim... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Sami bu kasa için ledli sisler var çok güzel, bir de XR5 body kit + 18" OEM akseuar jant tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ah ah allah kaza bela vermesin güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Üsküdar'da ikametgah, devir düşünürsen çekinme Trafikte adam da buluruz. Geri devir olur mu, bak bilemem SD plaka güzel olur :) bak bakalım e-devlet'ten boşta var mı?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Sami hayırlı olsun. Maşallah çok güzel duruyor. Allah kaza bela vermesin.  :nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

maşallah Allah tabanını düz bastırsın...

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Allah kaza bela vermesin Kardeşim. Allah ağız tadıyla binmek nasip etsin. Kocaman bir Maaşallah

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...