İçeriğe Yönlendir

Eliptik Bisiklet Tavsiyeniz?

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Kış yaklaşırken hem form tutmak hem de fazla kilolardan kurtulmak için eve eliptik bisiklet almaya karar verdik. Boş odamız var yer sıkıntısı yok fiyatlara baktığımda 200 liradan 2000 liraya kadar geniş bir ürün çeşitliliği var, eşim ve ben kullanacağız aklımdan 300-400 lira gibi rakamlar geçiyor fakat tümüyle yabancı olduğum bir alan. Ucuz bir şey alıp kısa sürede dağılsın istemiyorum, YKM'de Voit'in iki modelini inceledim fena değildi, Hepsiburada'dan ürün çok yorumlar hep olumlu tavsiye edebileceğiniz marka-model olursa çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Aktif olarak maksimum 3 4 ay kullanırsınız sonra unutulur gider . ( 3 , 4 ay bile iyimser bir rakamdır )

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Merhabalar,

volkan'ın da dediği gibi 3 veya 4 ay sonra kravat,ceket vs asmaya başlarsınız,

bende york x2001 marka vardı, (aşağıdaki resimdekinin oturaksız olanı)

57906029_tn70_0.jpg

Yorum bağlantısı
Bekir Burak Aydos

imkan varsa spor salonuna gidin, bu tip şeylere vereceğiniz paraya 1 sene salona gidersiniz. Ayrıca yalnızca eliptik kullanarak olmaz o iş.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hevezle yürüyüş bandı aldım, 15 gün kullanmamışımdır. mekik aleti aldım oda duruyor, evde olmuyor açıkçası.

Yorum bağlantısı
Misafir

Salona verilen para,bu işi kamçılar...

Eve aldığınız her alet,yer kalabalığı olacaktır..

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Salona verilen para,bu işi kamçılar...

Eve aldığınız her alet,yer kalabalığı olacaktır..

Katılıyorum... :good1:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bu tarz aletler 1 ay sonra çok güzel çamaşır askısı olarak kullanılıyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Sigarayı bıraktığım dönem 1 sene salona gittim fakat meslekten sonra zaman problemi yaşıyorum keza eşim de çalıştığı, çocukla ilgilendiği için gitmesi çok zor. Genel kanı bu yönde dambıl seti alıp 1 sene hiç dokunmamışlığım var fakat işin içine fazla kilo girince en azından aldık tembellik ettik deriz şimdi bahane üretiyoruz :) fakat bu yorumlardan sonra en ucuzu neyse onu almaya karar verdim, askılık olacaksa ucuz askılık olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Küçük

300 e aldım 1 ay kullandım.100 e verdim.boşa yer kaplıyor.bolbol yürüyün

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mahmut Sayar

Konuyu hortlatmış olacağım ama konuyu açtığım dönemde almaktan vazgeçmiştik, şimdi tekrar almak istiyoruz. Aradan geçen 3 senede 3-5 kilo artıya geçtik, havalar soğuk 9-18 çalıştığım için spor salonuna hafta içi gitmek çok zor, Dynamic E16 modelini gözüme kestirdim 600 lira civarı kullanan üyemiz var mı merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sadece kardiyo yaparak kilo vermek çok zor ve geri alması kolay. Bazal metabolizma hızını arttırıp vücudun kendi kendine yaktığı kaloriyi artırmak lazım, yani kas kütlesini artırmak daha hızlı kilo kaybına neden olur. Ayrıca ihtiyaç olan kalori miktarı artığı için az yemek gibi bir derdiniz de olmaz.

2 ayda 5 kilo verdim, sadece abur cubur (çikolata cips şekerli içecekler) yemiyorum, ekmek de sadece kahvaltıda 3 dilim falan.

Protein ağırlıklı beslenin ve kas geliştirmeye bakın, bu tür cihazlar gereksiz geliyor bana da.

80 kiloydum hedefim 76 kiloydu şuan 75 ve dediğim gibi yiyorum ve istemesem de kilo vermeye devam ediyorum, kas kütlesi kalori yakar, yağ kütlesi boş boş durur vücudda.

Yağ oranı da %21 den %18.5 e düştü.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...