İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Asx'e Ufak Modifiyeler

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Korhan Şenörer

Evet, ufak dokunuşlar ama beni mutlu hissettiriyor.

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Güle güle kullan abi çok yakışmış [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Korhan Şenörer

Geçenlerde gece emniyet şeridinde durup bagajdan birşey almam gerekmişti. Emniyet şeridinin genişliği yeterli olduğundan dörtlü flaşörleri yakarak şöför kapısını kapatmadan aracın arka tarafına geçtim ve bagajı açtım bu sırada bir Tır o kadar aracın yakınından geçti ki, neredeyse şöför kapısını götürecekti. Kapıyı kapamalıydım belki ama o sırada araçtan da iniyor olabilirdim. Bazı araçlarda kapı içlerinde kırmızı yada beyaz fosforlu reflektör varken bazılarında da küçük lambalar var. ASX'in kapı içlerinde ise böyle bir şey yok. Bugün aracıma biraz vakit ayırayım dedim ve bir arkadaşımdan aldığım fosforlu petekli kedigözü şeritler ile kapı içlerine ve bagaj kapısının üst bölümüne reflektör yaptım. Bence güzel, dikkat çekici ve faydalı oldu. Fikir vermesi açısından paylaşmak istedim.

88GBDr.jpg

D3LZ41.jpg

E37o59.jpg

jBEZVG.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Şenörer

Ufak modifiyelere devam. Kişiye özel plexi plakalığım geldi. Aracım değişsede kaza, darbe vb. bir etken olmadığı sürece başka araçlarda da kullanabileceğim ömürlük bir ürün.

VPgjXP.jpg

nj54mR.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Plakalik guzelmis. Gule gule kullanin.

Saygilarimla

Teşekkür ederim. Sağolun.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Şenörer

Bu modifiyem ufak sayılmaz ama ayrı konu açmadım. :) Aracın içi sınıf atladı adeta.

X9qy87.jpg

bkMjZ8.jpg

d8Zol4.jpg

Android kitkat 4.4 Multimedya cihazı taktırdım. Geri görüş kamerası ve montaj dahil 1075 tl. Android bir tablet ile ne yapabiliyorsanız bununla da aynı özellikleri kullanabiliyorsunuz. Geçen gün cep telefonumu modem yapıp internetten maç bile izledim. Kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Hayırlı olsun Korhan abi. Güle güle kullan.

Uyumu süper olmuş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, çokta yakışmış, güle güle kullan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Güle güle kullan abi süper görünüyor [emoji4]

:bravo:  :bravo:

harika olmuş hepsi :nazar:

Hayırlı olsun Korhan abi. Güle güle kullan.

Uyumu süper olmuş

Hayırlı olsun, çokta yakışmış, güle güle kullan :)

Çok teşekkür ederim. 

Bunu yakından incelemek lazim. Hayırlı olsun.

Ne zaman istersen. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ozlem Kaya

Korhan bey konunuzu yeni inceleme fırsatı buldum. Bu işin bir zevk ve uğraşı işi olduğunu bir kez daha sizin yaptıklarınızla teyit etmiş oluyoruz.

Kapı eşik korumaları çok şık olmuş, çok beğendim. 

Reflektörleri kesinlikle iyi düşünmüşsünüz karanlıkta, ışığın az olduğu yerde fark edilmek adına ciddi bir önlem, benim aracımda OEM var ve karanlıkta baktım rahatlıkla fark ediliyorsunuz.

Pleksiyi ben de çok düşündüm ama kararsız kaldım, şu an ön plaka tek başına duruyor, arkada ise Doğuş Oto'nun reklamı var hala ve bagajı açıp kaparken iğrenç bir ses yapıyor, bir türlü el atamadım, bakmam lazım.

Son olarak multimedyaya bayıldım görüntü kalitesi harika, kullanımı nasıl user friendly mi? 

Hepsi için elinize sağlık, güzel düşünülmüş, diğer projelerinizi bekliyoruz.  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

her şey güzel elinize sağlık. ama nedense şu isim yazan soyisim yazan plexilere ısınamadım. çok sıradan duruyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Korhan bey konunuzu yeni inceleme fırsatı buldum. Bu işin bir zevk ve uğraşı işi olduğunu bir kez daha sizin yaptıklarınızla teyit etmiş oluyoruz.

Kapı eşik korumaları çok şık olmuş, çok beğendim. 

Reflektörleri kesinlikle iyi düşünmüşsünüz karanlıkta, ışığın az olduğu yerde fark edilmek adına ciddi bir önlem, benim aracımda OEM var ve karanlıkta baktım rahatlıkla fark ediliyorsunuz.

Pleksiyi ben de çok düşündüm ama kararsız kaldım, şu an ön plaka tek başına duruyor, arkada ise Doğuş Oto'nun reklamı var hala ve bagajı açıp kaparken iğrenç bir ses yapıyor, bir türlü el atamadım, bakmam lazım.

Son olarak multimedyaya bayıldım görüntü kalitesi harika, kullanımı nasıl user friendly mi? 

Hepsi için elinize sağlık, güzel düşünülmüş, diğer projelerinizi bekliyoruz.  :flowers:

Teşekkür ederim Özlem hanım. Multimedya oldukça kullanışlı. Android zaten. İnternete bağlanması çok güzel bir özellik. Diğer proje deyince aklımda bir şey var ama yaparmıyım yada yapabilirmiyim bilmiyorum. Bana göre ASX"e en yakışan renk beyaz ve gri tonları. Araç kaplama ve renk değişikliği desem? Kullanım ömrü, sökümü vb. konuları araştırıyorum. Hemen olacak bir şey değil ama istediğim bir modifiye. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Teşekkür ederim Özlem hanım. Multimedya oldukça kullanışlı. Android zaten. İnternete bağlanması çok güzel bir özellik. Diğer proje deyince aklımda bir şey var ama yaparmıyım yada yapabilirmiyim bilmiyorum. Bana göre ASX"e en yakışan renk beyaz ve gri tonları. Araç kaplama ve renk değişikliği desem? Kullanım ömrü, sökümü vb. konuları araştırıyorum. Hemen olacak bir şey değil ama istediğim bir modifiye.

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :)

Takipteyim[emoji56]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...