Korhan Şenörer

Mitsubishi Asx'e Ufak Modifiyeler

Bu konuda 53 ileti var

Teşekkür ederim Özlem hanım. Multimedya oldukça kullanışlı. Android zaten. İnternete bağlanması çok güzel bir özellik. Diğer proje deyince aklımda bir şey var ama yaparmıyım yada yapabilirmiyim bilmiyorum. Bana göre ASX"e en yakışan renk beyaz ve gri tonları. Araç kaplama ve renk değişikliği desem? Kullanım ömrü, sökümü vb. konuları araştırıyorum. Hemen olacak bir şey değil ama istediğim bir modifiye.

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :)

Takipteyim

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş