• Duyurular

• Mehmet Ozyurek

Araç İnceleme Yarışması   27-10-2017

1-30 Kasım tarihleri arasında, bir yarışma düzenliyoruz arkadaşlar. Katılımlarınızı bekliyor, başarılar diliyorum. Duıyuru devamı aşağıdaki linktedir.    
Korhan Şenörer

Mitsubishi Asx'e Ufak Modifiyeler

Recommended Posts

Ozlem Kaya    3.653
Ozlem Kaya

Teşekkür ederim Özlem hanım. Multimedya oldukça kullanışlı. Android zaten. İnternete bağlanması çok güzel bir özellik. Diğer proje deyince aklımda bir şey var ama yaparmıyım yada yapabilirmiyim bilmiyorum. Bana göre ASX"e en yakışan renk beyaz ve gri tonları. Araç kaplama ve renk değişikliği desem? Kullanım ömrü, sökümü vb. konuları araştırıyorum. Hemen olacak bir şey değil ama istediğim bir modifiye.

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Korhan Şenörer    2.885
Korhan Şenörer

Cok sevindim Multimedyanin kullanisli olmasina.

Yalniz Korhan Bey bu projeye diger proje degil, Cilgin Proje denir :) Ben de defalarca izledim nasil yapiliyor kaplama diye, iscilik cok cok cok onemli, bir de sokuldugunde zemin berbat olabiliyor bazen internette gormustum.

Bana sorarsaniz gri derim bu arada.

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ozlem Kaya    3.653
Ozlem Kaya

:) Aynen, bende çok video izledim. En iyi yapan yeri bulmak şart. Bakalım daha zaman var. :)

Takipteyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki