İçeriğe Yönlendir

2011 Focus Titanyum 2011 Focus Collection Donanım Motor Farklılıkları

Mustafa Boz

Recommended Posts

Mustafa Boz

Bu iki araç arasında hangi farklılıklar vardır birde aynı km de ki iki araç arasındaki fiyat farkı ne olmalıdır.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Bu iki araç arasında hangi farklılıklar vardır birde aynı km de ki iki araç arasındaki fiyat farkı ne olmalıdır.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251115-focus-mk2-makyajl%C4%B1-kasa-2008-2011-teknik-genel-bilgiler/

Donanımlar ile ilgili bilgiyi forum konularımızda bulabilirsiniz. Fiyat farkı km aynı ise kozmetik açıdan temizliğe göre değişiklik gösterir.

bu fark 2 bin ile 5 bin arasında değişebilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Motor farkı yoktur. Donanım ve temizlik durumu göz önüne alınarak en fazla 2000 TL. fark verilebilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Motor farkı yoktur. Donanım ve temizlik durumu göz önüne alınarak en fazla 2000 TL. fark verilebilir.

Tam ölücüsün haaaa :p 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Ölücüsün yani :p

Yok yok fiyat ancak o kadar dedim.

Ölücüsün yani :p

Ama sen satıyorsan başka tabi, en az 5000 TL. eder. :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok yok fiyat ancak o kadar dedim.

Ama sen satıyorsan başka tabi, en az 5000 TL. eder. 

Abi alış değil satış fiyatını söyle :D :D 

Est. Abi benim ne özelliğim var, Dostluk kazansın bana yetiyor ;) 

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

motor farkı yoktur aynı motora sahipdirler sadece titanum da motorun üzerinde bir kapak mevcut görüntü yani :)

donanım olarak da öyle ahım şahım şoförü aman aman rahatlatacak veya yokluğunu hissedecek bir fark yok.

farklı teyp var dijital klima

farklı döşeme rengi 

anahtarsız çalıştırma ( bazı titanumlarda )

arka kol dayama 

başka bişi aklıma gelmiyor.

farklı döşeme renginden öte döşeme farkı vardır ve uzun yolda bu çok farkettirir.

ön kol dayama vardır titaniumda

sensörler (yağmur ve far)

ve bana göre izalasyonda titanium bir adım önde

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Biraz araştırdım ufak şeyler olsada fark cokmus

Yağmur sensörü

Far sensörü

start stop anahtar siz çalıştırma

çift bolmeli surucu yolcu icin + - 6 dereceye kadar farklı ayarlanabilen digital kiim a

sürücü tarafında gözlük bölmesi kapı üstünde

Ayak bölme aydınlatması

On kol dayama

kitap okuma ışığı

Bel destekli sürücü koltuğu

220 v elektrik çıkış

Vites onu eşya gözü

göğüs üstü eşya gözü

Otomatik kararan dikiz aynası

en güzeli aux girişli estetik açıdan ve his açısından önemli olan SONY mp3 calar

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

ben ikisinide kullandım döşemenin rahatlığını pek hissetmedim izalasyonda da hiç bir fark yok belki motor üzerindeki kapak dan etkilenmiş olabilirsiniz izalasyon olarak

üstadım kapak hiçbir etken değil ben ikisi ilede ( trend x titanium ) uzun yol yapma şansım oldu ki biri benim aracım zaten bana farklı gelmişti.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

2011 Collection veya trendlerde 90 beygir güç üreten motorlarda bulunur, titanyumların tamamı 109 beygirdir...  ;)

Titanyum ile Collection arasında izalosyon farkı yoktur, Göksel kardeşimle ölçtük hatta en sessiz araba trend-x çıktı.. İçeriden tabi.. Bir de iddia ederim 90 beygirlik focus çok daha sessiz bir motora sahiptir...

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

serkan abi banada tam tersi geliyo hep arkadaşımda titanium bende trend x var ona binince baya sessiz gibi 90 lık motorun sessiz olmasıda ilginç demekki bazı şeyler psikolojik  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

serkan abi banada tam tersi geliyo hep arkadaşımda titanium bende trend x var ona binince baya sessiz gibi 90 lık motorun sessiz olmasıda ilginç demekki bazı şeyler psikolojik  :biggrin:

Mazot aldığın yeri değiştir... :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

totalden % 5 indirimli  :biggrin:

Sen baştan kaybetmişsin, yeşil mi mazot hala total' de ?  :)

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

yok abi kırmızıya döndü biraz biraz  :biggrin: ekmek parası geçim derdi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...