İçeriğe Yönlendir

Yeni Mazda 2, B Sınıfını Karıştırır...

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Hakan Gürsu

R6l2N7.jpg

dqAmap.jpg

vovrDA.jpg

dqAmrn.jpg

NbRmXL.jpg

b4dmXj.jpg

Otohaber.com un haberine göre...Dizel de geliyormuş, bu 1.5 Ford'un yeni dizeli herhalde.

Daha önce Mazda Türkiye’nin 1.5 litrelik SKYACTIV-D dizel motorla Türkiye’ye geleceğini açıkladığı küçük sınıfın iddialı modeli, 1.5 litrelik dizel motora ek olarak, 75 HP, 90 HP ve 115 HP olmak üzere üç farklı güç üreten 1.5 litrelik benzinli SKYACTIV-G motorla yer alacak.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Güzel gibi. Ama Çağlar abiye katılıyorum. Kabin Mazda 3 de gürültülü

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Mazda bu 2. el piyasa haliyle zor satar. 2, 3, 5, 6 farketmez. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Her sınıfta aynı yüzü görmekten sıkılmaya başladım. Vw, ford, mazda farketmiyor. Ayrıca mazda Türkiye'de kaç tane mazda 2 satmayı hedefliyor acaba merak ettim. 

Yorum bağlantısı

yandan olan resim mercedes in B serisine benzemiş sanki :) Görünüş güzel ama sadece görünüş ile bitmiyor malesef

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

önden arkaya, fiesta, ibiza, i20 karışımı bişey olmuş.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şu vw den bulaşan hastalıktan bıktım. Firmaların sadece 1 yüzü var ve bu yüzü bütün araçlarına orantılı bir şekilde giydirme gayretindeler. Passat-Jetta-Golf-Polo ve hatta Transporter. Bunlar bir aile. Mazda da başladı bu işe.6-3-2... Bana göre müşteriyi aldatma bu yapılan. Güzel kaliteli bir marka ve yaptığı arabaya bak. Büyüğün küçüğü.

Zaten bizde ikinci eli güçlü araba alma mantığı devam ettiği sürece Mazda gibi kendini ispatlamış araç az satar. 

Yorum bağlantısı
Abdülkadir Demirci

önden arkaya, fiesta, ibiza, i20 karışımı bişey olmuş.

Aynen öyle her çizgisi başka bi araçtan alinti gibi bi de ufak ben hiç beğenmedim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...