İçeriğe Yönlendir

2011 Selective Mondeo Sorular

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Gidiyor gidiyor hiç sıkıntı yok...gitmese başbakan ve cumhurbaşkanının artçı ve eskort araçları olmazlardı...

4 matiklerin peşine giden pasat görmedim daha...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Gidiyor gidiyor hiç sıkıntı yok...gitmese başbakan ve cumhurbaşkanının artçı ve eskort araçları olmazlardı...

4 matiklerin peşine giden pasat görmedim daha...

Olur mu abi :) 2.0 tdi 177 lik 4 motion var devlette dolu...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Olur mu abi :) 2.0 tdi 177 lik 4 motion var devlette dolu...

Bizim burada ilçe belediyesinin müdürlerinin makam aracı 2.0 tdi. Gerisini sen düşün

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Valla ben yillardir ayni şeyi görüyorum... 2 3.4 kasa mondeolar devletin en üst makaminda hizmet veriyorlar... Doğrudur dediklerinizde vardır... Müdür araclari pasattir. Bizim kriterimiz hız...[emoji13] müdürler e yavaş araba vermişler...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Sizin sesiniz gitmiyor ise , mikrofon'da problem var . Cihaz bağlantınız normal . Ya aracınızdaki microfonu söktüler yada yerinden çıktı .

Ebay'da orjinal olanı var veya aliexpres'ten çin üretimi alabilirsiniz . Ben çin üretimi kullanıyorum , memnunum .

Örnek:

http://www.ebay.com/itm/Pioneer-AVIC-F9210BT-AVICF9210BT-AVIC-F9220BT-AVICF9220BT-Microphone-Genuine-/291012574313?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item43c1b37c69

Ali hocam bugün iyice bakıldı mikrafonda sorun olduğu göründü. Mikrafon nerden alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Bildiğiniz bir yer varsa siz alsanız ben size ücretini göndersem olurmu. Çünkü ebaydan ve diğer yabancı alışveriş sitelerinden alışveriş yapmadım hiç
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ali hocam bugün iyice bakıldı mikrafonda sorun olduğu göründü. Mikrafon nerden alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Bildiğiniz bir yer varsa siz alsanız ben size ücretini göndersem olurmu. Çünkü ebaydan ve diğer yabancı alışveriş sitelerinden alışveriş yapmadım hiç

Yarın bir bakayım , aslında aliexpress'den çok kolay alım yapmak. Site tamemen Türkçe'ye çevirilebiliyor. Bence üye olun Mondeo ile alakalı çok şey var :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yarın bir bakayım , aslında aliexpress'den çok kolay alım yapmak. Site tamemen Türkçe'ye çevirilebiliyor. Bence üye olun Mondeo ile alakalı çok şey var :)

Ali hocam yardımcı olursan sevinirim.
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ergin iyidir zamanında 0 mondeo almıştık oradan ilgililerdi.

Sıkıntıların giderildiğine sevindim abi.

Ses ile ilgili konuyuda umarım bir an önce çözersin.. :)

Musait bir vaktinde kadranın görüntüsünü koyabilir misin abi.

81cf08c806c2095434356f0ed400a5a1.jpgsaminin hediyesi olan anahtar kılıfımızda geldi. Sami kardeşim çok ama çok teşekkür ediyorum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Harun Ayan

forumdaşlarım bendeki 2012 selectıvede sony teyp var sesli komut çalışıyor.pıoneer avic bağlattım sesli komut çalışmadı başka bir sorundan söktürdüm.başka tavsiye edeceğiniz multimedia cihaz varmıdır.zenec hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Uğur Ayvaz

81cf08c806c2095434356f0ed400a5a1.jpgsaminin hediyesi olan anahtar kılıfımızda geldi. Sami kardeşim çok ama çok teşekkür ediyorum.

Merhaba bunu Nerde yaptırabiliriz forumdaşım. İstanbuldan yazıyorum teşekkürler
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Cemil Umar

değerli tecrübeli ustalarım 2009 2,5 mondeo ları nasıl b ilirsiniz özelden atmak isteyenler için cemil081@windowslive.com böyle bir araca niyetlendim manuel 165 k km acil yardım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arkadaşımda olmasını ara sıra binmeyi isteyeceğim bir vasıta olurdu

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
değerli tecrübeli ustalarım 2009 2,5 mondeo ları nasıl b ilirsiniz özelden atmak isteyenler için cemil081@windowslive.com böyle bir araca niyetlendim manuel 165 k km acil yardım

Bahse konu araçlar 3 beyaz 1 siyah Hatcback olmak üzere 4 adet ilanlarda dolananlardan birisidir muhtemelen. Beyazlar Başbakanlık artçı koruma araçları idi, siyah olan ise Tanoto tarafından getirilen TAN plakalı araç. Volvo S60R ile Focus ST ile aynı motor 2.5 t 225hp 5 silinidir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemil Umar

yani buradan araç alınabilir gibi bir cevap çıkarabilirmiyim.Araç sorunlu bir araçmıdır. yedek parça konusunda sıkıntılar yaratır mı teşekkürler tüm ustalarıma

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Suat Set
On 06.11.2014 at 18:38, Arda Bülent Güzel yazdı:

Arama yaptığımda resimdeki gibi bir ekran çıkıyor.9402da2b77b9f071f4bccecb98f309a6.jpg

Arda bey selective almayı düşünüyorum. Nasıl memnun musunuz. Tavsiye eder misiniz. Titanium var bende. Selective kafaya koydum. Sessizliğini yalıtımını övmüşlerdi. Doğru mudur. Teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Arda bey selective almayı düşünüyorum. Nasıl memnun musunuz. Tavsiye eder misiniz. Titanium var bende. Selective kafaya koydum. Sessizliğini yalıtımını övmüşlerdi. Doğru mudur. Teşekkürler 

Ben çok memnundum. Görünüş olarak da daha iyi. Ancak sessizlik olarak bir şey diyemiyorum. Titanyum kullanmadığım için ikisi arasında bilgi veremiyorum.
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
yani buradan araç alınabilir gibi bir cevap çıkarabilirmiyim.Araç sorunlu bir araçmıdır. yedek parça konusunda sıkıntılar yaratır mı teşekkürler tüm ustalarıma

Parça Ford derseniz pahalı Volvo bakarsanız daha uygun ama baz paket bu araçlar 1i dolu paket. Bahsettiğim araçların 2si satılık sarı sitede zaten
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İsmail Kuzgun
On 05.11.2014 at 21:02, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

1-telefonu tekrar tanıtın...

2-istediğiniz kanalı bulunca düğmeye uzun basın ...sesi duyun...

3-sesle kontrol düğmesi derken ne demek istediğinizi anlamadım..

4-Kayış 90 binde değişecek...

5-Ön tamponun içinde sensör var ve bozulmuş...

6-Koltuk altındaki soketler ve sigortaları kontrol edin...

7-Mazot pompasından ziyade filitreye bi baktırın ne zaman değişmiş

8-6 lı cd changer var...

9-Kitabı yokmu...yoksa bi şekilde hallederiz.

Bunlarda yağlı kayış olduğunu biliyorum motor içinde bazı servisler ömür boyu değişmesine gerek Yok diyor hangi bilgi doğru 

On 11.02.2017 at 21:57, Suat Set yazdı:

Araç gayet başarılı sessiz konforlu 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...