Mert Gulkokan

Sıfır Araç Kampanyaları

Recommended Posts

Korhan Şenörer

ASX'te 5750 tlye varan indirimler varmış.. :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

ASX'te 5750 tlye varan indirimler varmış.. :)

asx birde dizel olaydı, yada motor daha güçlü  :rolleyes:

Korhan bey, donanımda rastlamadım, xenon standartmı acaba,birde konsol kalitesi nasıl? vinleksmi, yol sesi nasıl, hızlanması iyi sanırım, arka diz mesafesi nasıl acaba?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Uğur Samyeli

Korhan bey, donanımda rastlamadım, xenon standartmı acaba,birde konsol kalitesi nasıl? vinleksmi, yol sesi nasıl, hızlanması iyi sanırım, arka diz mesafesi nasıl acaba?

Adama bak yaaaa, sanki  Merso soruyor be  yaaa   :D  :D  :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Korhan Şenörer

Abi farlar mercekli ama xenon mu değil mi bilmiyorum. Konsol kalitesi orta sertlikte diyebilirim. ASX in en çok eleştirilen taraflarından biri yalıtım. Yol sesini çok aldığı söyleniyor. Benim eski B Maxe göre ses fazla. Yenilerde yalıtım iyileştirilmiş. Motor gücü 117 bg. Emsallerine göre biraz düşük ama yüksek devirde bence gayet yeterli bir performansı var. Araba 1. viteste kalkarken biraz fazla basınca atılıyor ileri doğru.Sonuçta sınıfının en ekonomik aracı Arka diz mesafesi bence yeterli. Bagajı da bir sedan kadar olmasa.da yeterli . Sürüş keyfi güzel bir araç. Tabi bu göreceli bir durum.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Serdar Akgül

Ilksan uyelerine Peugeot ve Honda'da guzel indirim var..

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

HErkes kendi beğendiğini önermiş. Ben de önereyim :)

kiralik-renault-megane.jpg

emekli arabası aramıyoruz, adam daha genç

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Erdem Terzioğlu

Renault 72 saat kampanyasi vardi daha once de soylendi. Bugun bitti o kampanya ama 3 gunde o kadar araba stogunu bitirebilmis olabileceklerini sanmiyorum. Hemde kampanyada takas destegi veriyorlardi.

Birde kampanyalar niye aralikta baslarsa kasimdan baslasalar daha iyi is yaparlar diycem ama zaten bircok markada sira var su anda pek kampanya yaparlar mi bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Misafir

Abi ben hundai bleu i20 test edin hiç memnun olmadım çok fazla asfalt sesi alıyor

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mahmut Sayar

İkinci elde umduğumu bulamayınca bir kaç haftadır ben de kampanyaları araştırır oldum. Renault ve Hyundai kampanyaları fos geldi eldeki araçlar istediğim gibi değildi 0 faiz ise aldatmaca 2-3 bini iteliyorlar ve indirimden söz etmiyorlar bile. Seat Leon 1.2 Tsi için 48500 gibi rakamlara iniyorlar, sunroof'lu araç bulamadım plus paket 4 bin lira 53 bin fiyat verdi Maslak bayii. Spaceback 1.2 yok aradığım bayilerde 1.6 için 56500 fiyat ve 4 kış lastiği verdi Kocaeli bayii.

Çok istekli değilim ama uygun Leon ya da 0 faizli güzel kampanya bulursam alabilirim. Focus kasa değiştiriyor fakat doğru dürüst kampanya yok. Konuyu takip edeceğim. :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Mahmut kardeşim kocaeli spaceback dizel düz ivtes mi hehangi bir opsiyon var mı ? Ayrıca orada sıfır faizli kredi yok mu ?

İkinci elde umduğumu bulamayınca bir kaç haftadır ben de kampanyaları araştırır oldum. Renault ve Hyundai kampanyaları fos geldi eldeki araçlar istediğim gibi değildi 0 faiz ise aldatmaca 2-3 bini iteliyorlar ve indirimden söz etmiyorlar bile. Seat Leon 1.2 Tsi için 48500 gibi rakamlara iniyorlar, sunroof'lu araç bulamadım plus paket 4 bin lira 53 bin fiyat verdi Maslak bayii. Spaceback 1.2 yok aradığım bayilerde 1.6 için 56500 fiyat ve 4 kış lastiği verdi Kocaeli bayii.

Çok istekli değilim ama uygun Leon ya da 0 faizli güzel kampanya bulursam alabilirim. Focus kasa değiştiriyor fakat doğru dürüst kampanya yok. Konuyu takip edeceğim. :)

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mahmut Sayar

Evet manuel opsiyonsuz. Sunroof boşuna aramayın diyorlar 0 faizli kredi hiç bir vw grubu vermiyor.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Evet manuel opsiyonsuz. Sunroof boşuna aramayın diyorlar 0 faizli kredi hiç bir vw grubu vermiyor.

Ben hala Ali Gürsoy abi nasıl sıfır faizli kredi aldı hala anlayamadım skodadan  :)

Ayırca style pkaet 1.2 tsi leon mantıklı geldi donanım gayet dolu ve yeterli. Yakıt tüketimide oldukça iyi.

tarihinde Mert Gülkokan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Abdussamed Acar

Arkadaslar 0 faizli kredi denilen nane kocaman bir pazarlama yalani, siz bari kanmayin... Masaya sayın parayı görün bakın peşin fiyatına 0 faiz denilen rakam birden nasıl iniveriyor, Esasen devletin bu pazarlama oyununa müdahale etmesi lazım, faizin şeklini değiştirerek gercekten peşin fiyat sanan insanlara zorla kredi veriyorlar resmen...

• Beğen 5

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Vay uyanıklar vay, anlaşıldı, ya peşin basıp adam gibi indirim yapacağız, krediyi bankadan alacağız, yada 2. ele yönelip 60 kaada D sınıfı araç alacağız, hale bak, opsiyon yok cam tavan yok, hadi oradan  :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hakan Gürsu

Az önce telefonuma mesaj geldi Opel Gerçekte Astra J Edition 1.6 Benzinli - 47.300 tl imiş.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Mert Gulkokan

Az önce telefonuma mesaj geldi Opel Gerçekte Astra J Edition 1.6 Benzinli - 47.300 tl imiş.

bizim şirketler grubu opel bayiliği yapıyor ve sözde aynı grupta çalışıyoruz diye bize karsız araç sattıklarını söylüyorlar. Bugün bana verdikleri fiyatlar

ff5e0fc3be433620f03c3afd1ce7514e.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Hakan Gürsu

bizim şirketler grubu opel bayiliği yapıyor ve sözde aynı grupta çalışıyoruz diye bize karsız araç sattıklarını söylüyorlar. Bugün bana verdikleri fiyatlarff5e0fc3be433620f03c3afd1ce7514e.jpg

Bu 47.300 lük fiyata trafik sigortası dahildir çünkü bende 2 sene önce burdan Astra'mı alırken aynı şekilde idi.Sana verilen fiyat 46.750 olduğuna göre aynı hesaba denk geliyor yani gerçekten sözde indirim. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Ali Cihangiroğlu

Bayi asla karsız satmaz, Nokta.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Tahir İlter

Bayi asla karsız satmaz, Nokta.

Bayilerin zaten çok büyük karları da yok galiba. 

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Abdussamed Acar

Bayilerin zaten çok büyük karları da yok galiba.

Kimsenin karını felan hesaplamak niyetinde değilim ancak yok kar etmeden veriyoruz, 300 lira karla satıyoruz, aman marjımız %2 den fazla değil türünden satış elemanlarının sık kullandığı yalan ve etik olmayan pazarlama söylemleriyle alakası olmadığından emin olabilirsiniz....

Doğrudan ve dolaylı karlar(prim, kota, mf, bayi kampanyası v.s) ile genel markalar için konuşacak olursak; kar marjı %10-20 dolaylarında gezer. Zaten ortalama bu oranların çok altına inerse o işletme yürümez... Piyasa da adet olarak kolay ve çok satılanlarda bu marj düşer sayıca az satılan ve üst segmentlerde, premium markalarda bu marj yukarılara çıkabilir...

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Misafir

%10 20 kâr?

Öyle bi dünya yok.

Idda ederek yazmak, daha da yanlış olmuş.

İşletme araç satışı ile dönmez.

Servis, hasar, sigorta ile döner.

İletiyi paylaş

Mesajın linki
İnan Çınar

Volvo V40. Hemide dizel. Düz vites 82.550, otomatik 84.280 Tl. Dadından yenmez. Param olsa şuan düşünmeden alacağım ilk araç neredeyse..

http://www.volvocars.com/tr/sales-services/sales/Pages/volvofiyatlistesi.aspx

Cross country ocean olsa bide tam olur... c-maxtan sonra almayi planladığım araç...

İletiyi paylaş

Mesajın linki
Misafir

Cross country ocean olsa bide tam olur... c-maxtan sonra almayi planladığım araç...

Valla abim burada ikinci el pazarına düşmüştü ben araba bakarken. Galeriye. Detaylı binme, kullanma, inceleme fırsatım oldu. En düşük versiyon, benzinli. Ama inan mükemmel bir alet. O bile yeter yani.. Allah gönlüne göre versin.

İletiyi paylaş

Mesajın linki