İçeriğe Yönlendir

Virüs Uyarısı - Çok Önemli!

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Facebook'ta paylaştığım bilgiyi buraya da yazayım. Bizim müşterilerimizin %10'u güme gitti ki, sürekli duyuru yapmamıza rağmen.

Dikkat! İnternette efsane bir virus dolaşmaya başladı. TTNET Müşteri Hizmetleri gibi gelen maildeki linklere tıkladığınızda dosyalarınızı kilitleyip windows'u kullanılmaz hale getiriyor. Gönderen mail adresi: hesap@ttnet-fatura.info
Mümkün mertebe yayın bu durumu lütfen.

• Beğen 25
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

info uzantılı veriyi açmamayı öğrenmediyse hala insanlar yapacak birşey yok :) yesinler virüsleri :p

İnfo uzantılı kaynaklardan gelen verileri demek daha doğru olur..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

oto ödemede, bakmıyorum bile :) direct çöpe, yallah....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Yahu ne çok şerefsiz var şu alemde.Kimin ürettiği, postaladığı bulunamıyor mu gerçi bulunduğunda geç kalınmış oluyordur muhtemelen.Bankalardan da uyarı mesajları geliyor telefon marka model sorulmaz diye..

Hırsızlık ,arsızlık online  :angry:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Satın almaya çalıştınız mı Sani ? Bundan sonra ki süreç nasıl işliyor, ne kadar istiyorlar ?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bize de geldi bu fatura ,şimdi açmaya çalışıyordum. Linke tıkladığımda hata verdi :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bize de geldi bu fatura ,şimdi açmaya çalışıyordum. Linke tıkladığımda hata verdi :)

Ekmek, Tuz falan dağıt abi :D :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Satın almaya çalıştınız mı Sani ? Bundan sonra ki süreç nasıl işliyor, ne kadar istiyorlar ?

Tabii ki parayı yolladıktan sonra bi şey elde edemiyorsun. Geçen sene bu yolla 27milyon$ para toplamış virusu yazan adam. Verilerinin açıldığını resmi olarak söyleyen yokmuş. Wikipedia'da konusu mevcut.

Fakir sevindir abi :)

Arkadaşlar,

Nod32'nin güncel sürümü anında yakaladı. Antivirus kullanmaya çok dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Sani teşekkür ederim. Faydalı bir bilgi olmuş.. Sabah görmüştüm böyle bişey iyiki bakmamışım..

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sizin uyarıyı görünce hemen aklıma geldi banada geldi bu mail allahtan bakıp sildim ucuz yırttık ;) teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ekmek, Tuz falan dağıt abi :D :D

Bana ne yahu,şirketin it'si düşünsün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Teşekkürler. Faydalı bir paylaşım oldu. Dalgınlıkla her türlü uzantıya tıklayabiliyor insan.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Sani, Uğur abi. Evdeki note-book da kullanmak için lisans istemeyen bir anti virüs programı var mıdır? Hangini önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...