İçeriğe Yönlendir

Xperia Z3 Veya Z3 Kompakt Kullananlar

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Recep Güney

O zaman bir sıkıntı olursa önce kvk ya başvurayım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

al birini vur ötekine maalesef, Teleservice de aynı kvk da aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

teleservice vermiştim telefonu, notta düştüm çok titizim aman çizik olmasın diye, sıfır hata ile geri geldi, cillop gibi , güzel ve nazikçe not yazmayı deneyin millet :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

12 işgünü sonrasında telefonuma kavuştum.

Talep etmediğim halde ucundan azcık çatlak olan arka cam kapağı, çerçeeve bantını yenilemişler. 

Asıl sorunum konuşma esnasında karşı tarafın sesinin gitmesi idi, sim'le ilgili adını hatırlayamadığım bişeyi değiştirmişler.

Şarj ve Sim yuvası kapakları değiştirilmiş.

Garanti kapsamında yapıldı, ücret ödemedim. Garanti olmasaydı bütün bunlara ne öderdim bilmiyorum.

Telefon sıfır gibi olmuş. :) Kullandığım kadarıyla ses problemi de düzelmiş.

Sonuç : aldığım hizmetten memnun kaldım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Murat Gedik yazdı:

Bu yüzden Sony emoji5.png

Sony markası ile ilgisi yok ama, çoğu markaya bakıyor bu firma, bu yüzden hTC desen hadi nesye, sony daha sonra gelir :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Selçuk Keleş

Kvk ön cam değişimine 600 lira istedi. Daha önce taktırdığım ucuz camla idare ediyorum şimdilik. Yeni model arayışı içerisindeyim kronik sorunları nedeniyle xa1 ‘i geçtim, xa2 ne zaman gelir sony TR de bilgi veremedi. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sony telefon grubunda Türkiye'den çekileceğine dair yazılar okudum ama genel anlamda firmalardaki bulunabilirliği de azalmış olduğu için söylentiler varsayımdan öte gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yıllardır bu söylenti var, sanmıyorum, olsa şimdiye kadar olurdu. Yapılanmaları iyi değil o bi gerçek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...