İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Yeni Mondeom Dcy 23 Huzurlarınızda

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Dün muayeneye girdik, şükür sorunsuz olarak geçtik ( malum sabit hafif kusurlar hariç ) :)

0386ef8ba378b3b9c8a660431e209ae0.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Dün itibarı ile güzel bir kilometre görüntüsü daha yakaladım, 144144 :)
3cba95dd6c4d9bd082f93e41c09ac86c.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Arefeden bir gün önce Isuzu kamyonetin bir tanesi ışıklarda beklerken geldi arkadan vurdu, babamla beraber sallanmamızın ve duyduğumuz sesin çokluğuna göre arka taraf göçtü dedik ama indiğimizde çok şükür bir şey olmamıştı ve biz hayretler içindeydik, görüntüde bir şey yok ama boya çatlakları olduğu için şirket arka tamponu bende bu arada hazır servise giriyorken ön tampondaki taş izlerinden dolayı ön tamponu boyatayım temiz olsun dedim.

Bu arada birde akümüz bitti [emoji1] [emoji1] bayramın ikinci günü, bayağı bir şenlikli geçti yani bayram [emoji106] 72 Amper MUTLU akünün yan ürünü HALK aküyü ancak bulup alabildik her yer kapalı olunca. Neyse Allah cana bir şey vermesin diyelim...75717ee47069d5bc9651c6826778108b.jpg202ad3b8bc186eabdf40b51f1ae363d1.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
11 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Geçmiş olsun abi, mondiye maşallah taş gibi.

Aynen öyleymiş Köksal, test edildi onaylandı :) Allah bir daha yaşatmasın kimseye yine de...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
6 saat önce, İsa Acar yazdı:

Geçmiş olsun olsun Serhan abi, allah beterinden saklasın :nazar::good1:

Eyvallah abim sağolasın...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serhan Gürbüzol

Yine günlerden sıcak bir Mersin Cumartesi'si ve güzel bir kilometre rakam grubu :)
be2b3653c3e7bc602f2ab7507214e65e.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
21 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Maşallah, km istikrarlı ilerleyişini devam ettiriyor ?

Aynen öyle Murat, devam :)

18 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

150 bini de görmek isteriz..emoji4.png

İnşallah Kemal, yakalar ve paylaşırız :)

10 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Serhan. Başabaş gidiyoruz kilometrede. :)

Sen sollarsın beni ama, iyi geziyorsun sen Maşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
İsmail Avcı

Masallah kazasiz belasiz.artik 3 sene olmus ,arabaya yapilacak hersey yapilmis satma vakti gelmis bence[emoji6]
Varmi abey satma dusunceniz yakinlarda

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Sen sollarsın beni ama, iyi geziyorsun sen Maşallah [emoji4]
[emoji6]
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
On 17.08.2017 at 01:12, İsmail Avcı yazdı:

Masallah kazasiz belasiz.artik 3 sene olmus ,arabaya yapilacak hersey yapilmis satma vakti gelmis benceemoji6.png
Varmi abey satma dusunceniz yakinlarda

Teşekkür ederim İsmail hocam, evet yapacak bir şey kalmadı ve üç sene oldu isteyen de çok ama otomobil piyasasının reel olmayan yüksekliği ve arabalarında temizlik durumuna bakınca pek bir yere kımıldamak istemiyorum ama öyle bir niyetim olursa tabi ki ilk adres burası,  dostlarımın bilgisi olacaktır :)  İlgine teşekkür ederim...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Teşekkür ederim İsmail hocam, evet yapacak bir şey kalmadı ve üç sene oldu isteyen de çok ama otomobil piyasasının reel olmayan yüksekliği ve arabalarında temizlik durumuna bakınca pek bir yere kımıldamak istemiyorum ama öyle bir niyetim olursa tabi ki ilk adres burası,  dostlarımın bilgisi olacaktır [emoji4]  İlgine teşekkür ederim...
Hep iyi gunlerde kullanin abi
Teşekkür ederim İsmail hocam, evet yapacak bir şey kalmadı ve üç sene oldu isteyen de çok ama otomobil piyasasının reel olmayan yüksekliği ve arabalarında temizlik durumuna bakınca pek bir yere kımıldamak istemiyorum ama öyle bir niyetim olursa tabi ki ilk adres burası,  dostlarımın bilgisi olacaktır [emoji4]  İlgine teşekkür ederim...
Madem devam o zaman yapilacak sey soyliyeyim [emoji1]
Arkaya birer tek egzoz[emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
On 18.08.2017 at 10:33, İsmail Avcı yazdı:

Hep iyi gunlerde kullanin abiMadem devam o zaman yapilacak sey soyliyeyim emoji1.png
Arkaya birer tek egzozemoji1.png

Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, evet egzos konusu gündemimde inşallah ilk fırsatta :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serhan Gürbüzol

Mondeoyu satacaz diye yola çıktık ama olmayınca asıl konuyu bir aydan fazladır boş bırakmışız :) 

Kaldığımız yerden devam edelim o zaman, diğer bir konuda paylaşmıştım bu resmi ama burada da olmasını düşündüğüm için tekrar eklemek istedim kusura bakmayın arkadaşlar...

2008 Model Titanyum Mondeo, 146.500 Km. Uzun yolda 5 kişi ve bagaj var, birde resim çekince sürat 120 km ama normalde 130 140 km ile gidince ortalama yakıt 4.9 lt / 100 km ortalama emoji4.png Nasıl sizce, bir Maşallah alalım o zaman...227e84209eb4e1760394ae0c80a276e3.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Eray Karaduman

maşallah güzel yakıt değeri

otomatikte bu değer imkansız abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
1 dakika önce, Eray Karaduman yazdı:

maşallah güzel yakıt değeri

otomatikte bu değer imkansız abi

Eyvallah abim, manuel kullanarak yakalayabilirsin Eray sorun olacağını sanmıyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pompa ölçümü nasıl çıkıyor Serhan, bendeki tüm fordlar gerçekte daha çok yakıyordu.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
11 dakika önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

Maaşallah.

Eyvallah kardeşim, senin balina nasıl üzmüyor seni değil mi üzmez zaten :) o da kocaman bir Maşallah'ı hak ediyor... 

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Pompa ölçümü nasıl çıkıyor Serhan, bendeki tüm fordlar gerçekte daha çok yakıyordu.. 

Uzun yolda çok bir sapma çıkmıyor önemsiz gibi ama şehir içinde yaklaşık 0,3 ile 0,6 arası fark oluyor. Mesela şu an ekranda 6,2 lt ama pompaya göre 6,5 ile 6.7 lt gibi oluyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...