İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - Yeni Mondeom Dcy 23 Huzurlarınızda

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Mustafa Gökmen

Allah kaza bela vermesin, güle güle kullanin insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Serhan abi hayırlı uğurlu olsun yeni aracın iyi günlerde kazasız belasız kullan. Bu arada bu araç mk3 den fazla yakıyor herhalde ;) ben aldığımda 6.7lt olan tüketim bu araçta 7.2lt olmuş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Öncelikle siz değerli dostlarıma güzel dileklerinizden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum ve daha iyilerinin sizlere ve aracı olmayanlara da Rabbimin nasip etmesini diliyorum. Kusura bakmayın tek tek alıntı yapamadım....

33 DCY Elaziz..  Allah kaza bela vermesin. Tank Maşallah 

Memleket hasreti diyelim Muhammed, önce SR 023 ardından CYZ 23 ve şimdi de DCY 23

Sağolasın Emmi, link için teşekkürler ama biraz beklemem gerekecek.....

serhan abi manuel mondeo performans yorumu bekliyoruz birde kasa farkı çok farkettiriyor mu

Önceki de manuel olunca pek fark hissetmedim onu otomatik kullananlara sormak gerekecek sanırım fakat kasa farkı dizayn olarak çok artıları var yakıtta da hafif bir fark gösterecek sanıyorum....

Abiiiii, hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullan inşallah  , manuel in yakıt tüketimini çok merak ediyorum, 7.2 midir ş.içi ortalaman?

hatta yeri gelmişken ilgilendiğim aracın linkinide vereyim 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ikinci-sahibinden-satilik-2008-model-ford-mondeo-titanium-174813033/detay/

Sağol Eray, evet tüketim 7,2 civarlarında dolaşıyor ama bu konfora o kadarda yaksın gözüne bile gelmeyecektir inan ki. Linkteki araçta yazdığı gibi ise şayet rakamı az daha indirebilirsen cuk oturur derim, hakkında hayırlısı....

Çok sinir oluyorum bu serhan abiye.. 3 Senecik bekleseydi onun Mondeo'yu ben alacaktım..

Bu sefer bekleyecem seni söz hatta istersen 5 sene beklet ben bu arabaya bineceğim bu sefer  :good1:

gelin gelin. Mersin'de iki mondimiz oldu. birinin paçasını üzerine de ötekinin tatlısını yerik artık. 

Bekliyoruz her daim.....

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.  Mutluluk içinde bin kardeşim. Mersin'e geldiğimde test drive hakkımız var mı

Allah razı olsun abim, test drive için her zaman emrinde abi....

4 parçası boyalı araba mı alınırmış yahu Mersin'de. Kesin perttir :p

Hayrını gör abi, hiç haberimiz olmadı. Aldırmazdım gerçi olsaydı

Maalesef bu sefer bilemedin be kardeşim pert değil pertten çıkma bu :p Aniden olduğu için benim bile haberim yoktu neredeyse :D

Serhan Abi fiyatı göremedim, meraktan soruyorum, kaça aldın?

Evet yazmayı unutmuşum 41,000 TL ye aldım Mahmut.....

Serhan abi hayırlı uğurlu olsun yeni aracın iyi günlerde kazasız belasız kullan. Bu arada bu araç mk3 den fazla yakıyor herhalde ben aldığımda 6.7lt olan tüketim bu araçta 7.2lt olmuş :D

Çok sağol Süha, evet bu kasadan dolayı biraz fazla gibi ama olsun bu konfora göre eyvallah....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Maşallah hayırlı olsun Serhan abi..

Sonu 23 görünce anılarım depreşti 8 sene kalmış biri olarak Elazığda :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Akşam akşam can sıkıntısından anahtarlığı karbon folyo ile kapladım.

eea892497eaa33c106965e76081f9b4e.jpgec4206ef6a07c8aa835e3266e4566d7b.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Sağlıkla sıhhatle en güzel günlerde kazasız belasız sevdiklerinle birlikte binmek nasip olsun. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Karaçolak

Abi Güle güle kullan İnşallah 
Allah kaza bela vermesin. 

Maşallah diyelim  :nazar:  :nazar:  :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Evde kendi yaptığım ledlerde plaka aydınlatmasını monte ettim bakın bakalım olmuşmu ?

d1494fe29fd57337568652b691c9f510.jpgae1ad09a1aaff6ba4f7ec5b95055ef89.jpg7c1304d5f11620235117b25e48f293d2.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Cok güzel olmuşta

... Göz alir mi...

Yok hocam ya göz alma yokda hafif bir pırpırlama var araba çalışmadan onuda bugün kondansatör aldım halledecem.....

Elinize sağlık Serhan bey güzel olmuş.

Teşekkürler Emre hocam :)

abovvvvv Maşallah, sende ne cevherler varmış :) Maşallah.

Eyvallah abi, oluyor işte bir şeyler ama bunlar test çalışmasıydı daha da düzenleyip paylaşırım yine buradan :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Serhan abi o isigi evin salonuna taksan aydinlatir beya. :)

Plaka fazla aydinlik olmamali

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

:nazar: Hayırlı uğurlu olsun Serhan abi...iyi günlerde kazasız,belasız kullan.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...