İçeriğe Yönlendir

Lpg'li Comfort Mu 90'lık Dizel Collection Mı?

Taner Kültüroğlu

Recommended Posts

Taner Kültüroğlu

herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

forumda da tanıttığım 2011 model lpg'li comfort focusum var. şuan aracım 43000km de aracımda hiç boya yok servis bakımlı.

aracımı isteyen bir akrabam var. forumda da satılık olan aracımla aynı renk 51000 km de collection dizel boyasız focus var. benimkini satıp onu alsam mantıklı mı sizce?

ben 110bg focus almak istiyordum ama bu araç 90bg miş kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum.

işte aracım
WsSSo5b.jpg
4yRuHJJ.jpg
K4jBlbr.jpg
bu da ilgilendiğim aracın linki
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-2010-collection-hatchback-kazasiz-tertemiz-186409227/detay
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Kilometresi orjinalse kaporta iyiyse hiç düşünme derim.Lpgden sonra dizelin tadına doyamazsın.90 lık ile 110 luk arasında aşırı bir fark yok hatta yakıt olarak 90 lık daha iyi ve alt devirlerde daha atak.Hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

sizin aracınızda tdci görünüyor, sizinki 90'lık mı 110'luk mu?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

sizce linkte verdiğim aracın fiyatı normal mi?

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ben olsam aracımı satmazdım bana göre lpg nin bakımı daha ucuz yakıtı daha az yakıyor motor sesi içeriye daha az geliyor LPG candır :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

valla hocam ben olsam bildiğim arabayı değiştirip maceraya atılmam. dizel arabada da yaklaşık aynı yakıtı yakacaksın. ileride arabayı değiştireceğin zaman performansından dolayı dizele yönelirsin  ama aracında yeni bin biraz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

sizce linkte verdiğim aracın fiyatı normal mi?

Ufak bir pazarklıkla fiyat uygun bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

lpg den bende memnunum ama benzinli motorlar rampada dizel gibi olmuyor ve  uzun seyahatlerde çok sık yakıt almak gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

yarın ciddi bir pazarlık yapacağız inşallah araba temizdir.

Yorum bağlantısı

Valla Taner kardeşim bu parayı gözden çıkardıysan sana  collection donanım yerien daha  donanımlı olan hatta titanium la aynı göğüse sahip  2008 ghia bakmanı öneririm.Daha ucuza hem 110 luk motor hemde daha fazla donanım bulursun.tek kötü yanı  2,5 kadar yakışıklı olmaması. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

uzun yolda 110 luk şehir içinde 90 lık az yakar kullanım şeklinize göre değerlendirin bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

bende km düşük olmalı ondan dolayı bu aracı kafaya takmıştım gidip bakıp almam açısından da uygundu ama benim aracımı alacak olan yakınım vazgeçti bizim dizel hayali başka bahara kaldı. fikirlerini benimle paylaşan tüm değerli fordclub ailesine teşekkür ederim.

tavsiyelerinizi bundan sonraki araç araştırmalarımda dikkate alacağım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Yanar

sizin aracınızda tdci görünüyor, sizinki 90'lık mı 110'luk mu?

Şu anki 90'lık.Daha önce iki tane 110 luk kullandım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...