İçeriğe Yönlendir

Vw Doğuş Oto Servis Maceram

Mert Yeldan

Recommended Posts

Hadi geçmiş olsun, geçen yıl İş arkadaşımın da başına böyle güzel sürprizli işler geldi garantisi dolan aracın işi garanti kapsamına alındı 6700 Tl çıkarılan hesap sadece 100 tl+100 tl bahşişle halloldu, WW de Toyota da çok duyuyorum bu gibi olayları, 

Ama bu işlerden sonrada bir müddet ufoyla takip ettiriyorlarmış adamı Tikkatli Ol.:p

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

Kemirgen hasarı kasko kapsamına girmiyor muydu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hadi geçmiş olsun, geçen yıl İş arkadaşımın da başına böyle güzel sürprizli işler geldi garantisi dolan aracın işi garanti kapsamına alındı 6700 Tl çıkarılan hesap sadece 100 tl+100 tl bahşişle halloldu, WW de Toyota da çok duyuyorum bu gibi olayları, 

Ama bu işlerden sonrada bir müddet ufoyla takip ettiriyorlarmış adamı Tikkatli Ol.:p

:oghk:  :vampir:

tarihinde Süleyman Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Doğuş oto nun garanti ve servis maliyeti dillere destandır. İnsanlar sırf Doğuş Oto ile muhatap olmamak için VW grubu araç almıyorlar.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Doğuş oto nun garanti ve servis maliyeti dillere destandır. İnsanlar sırf Doğuş Oto ile muhatap olmamak için VW grubu araç almıyorlar.

Biz tam tersi şeyler duyuyoruz halbuki, satış rakamları ise bir kaç senedir zirvede.

Geçmiş olsun, böyle şeyler duymak ferahlatıyor insanı :)

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Geçmiş olsun, sizin için çok iyi olmuş ama anlamadığım bir kaç konu var.

1- Madem kemirgenden dolayı bu hasar oluştu, kasko tüm masrafları ödemesi gerekmiyormuydu ?

2- Kemirgen hasarı nasıl olurda iyi niyet garantisi altına alınmış :), Helal olsun servise...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Silindirden westinghouse â giden yeri kemirmiş. Westinghouse yağ kaçırmış vs vs.

Iyi eve girip seni kemirmemis, allah muhafaza simdi parmaksiz halde bize bu olaylari anlatamazdin [emoji16]

Gecmis olsun da, ne dandik araba bu jetta, sehirde bile kemiriliyor, koyde alsan 1 ay a yer bitirir turlu hayvanat kaskoya inandiramazsin ama kemirip bitirdiler diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Eser miktar yağ eksiltme var her turbolu araç gibi.

Silindirden westinghouse â giden yeri kemirmiş. Westinghouse yağ kaçırmış vs vs.

Sen serviste ki şansı boşver de frenlerin iyi sıkıntı çıkamamış araç uyarı vermedi mi hiç ? Westinhouse 'dan kaçan yağ değil, fren hidroliği değil mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Geçmiş olsun, sizin için çok iyi olmuş ama anlamadığım bir kaç konu var.

1- Madem kemirgenden dolayı bu hasar oluştu, kasko tüm masrafları ödemesi gerekmiyormuydu ?

2- Kemirgen hasarı nasıl olurda iyi niyet garantisi altına alınmış :), Helal olsun servise...

Fare westinghouse hortumuna zarar vermiş. Ancak sorun motor bölümünde. Bundan olabilir. Yani fare ile sorunun pek ilgisi olduğunu düşünmüyorum. westinghousedan sızan yap fren hidroliği olur motor yağı olmaz ve motora zarar vermez bence.
Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

Şimdi bu olay otokoç'ta olsa ne olurdu.Değiştirdiğimiz parçalara garanti vereceğiz sizede % 10 indirim yaparız diye bik bik ederlerdi.Aracınızı yanlış yere park ettiniz diye fırça yeme şansına bile sahip olabilirsiniz.Geçmiş olsun size,ucuz kurtarmışınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İyi niyete girmesi durumu zaten fare ile ilişkilendirilememesinden dolayı. Yoksa o kapsamda değerlendirmezlerdi. Aracın uyarısı low oil pressure gibi bir şeydi. Fotoğraf çekmek aklıma gelmedi bıraktım servise ve sonra almaya gittim, tamir aşamasını göremedim.

Şanssızlığım, danışmanım rahatsızlanıp rapor alması. Her aradığımda farklı kişi ile görüştüm. Hepsinin bilgisi sınırlı ve yüzeysel durumdaydı. İlgili arkadaş geldiğinde sizi arayacak dendi, açıkçası garanti beyanını da duyunca mal bulmuş mağrubi gibi sevindim, ne bana yansıtcakları rakama itiraz ettim ne de pazarlık, ne zaman vereceksiniz arabamı diye bile sormadı hatta ikame araç tekliflerini bile değerlendirmedim.

Yağ sensörü ve bir tane daha sensör kablosuna para verdim. Farecik bunlarada zarar vermiş.

Sen serviste ki şansı boşver de frenlerin iyi sıkıntı çıkamamış araç uyarı vermedi mi hiç ? Westinhouse 'dan kaçan yağ değil, fren hidroliği değil mi ?

Yolda oldu her şey, hatta elamanın biriyle gazlıyorduk. Uyarı verdi dedim aha turbo gitti..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

Geçmiş olsun. Servis çalışanlarını ve yöneticisini ayrıca doğuş otoyu tebrik etmek gerek. Aynı sorunu ford da yaşasaydınız, garantiye alınıp alınmaması için tekaydan 29 gün cevap beklerdiniz. 29. gün garantiye girmediği söylenirdi. 30. gün aracınız tamir edilirdi, 4800 yerine 9600 öderdiniz ve ikame araç da verilmezdi. :)

yorumları okudukdan sonra inşallah ford focus aldığıma pişman olmam

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

fare tehlikeli kemirgen,geçenlerde motora girmiş,ayak izleri belli siyah parçaların tozlu yerlerinde bariz,hatta 1 kabloyu kemirmiş,allahtan başka yerlerde sıkıntı yoktu ama içime kurt düştü şimdi ilk fırsatta tekrardan detaylı inceleme yapmam lazım,geçmiş olsun......

Yorum bağlantısı

Yolda oldu her şey, hatta elamanın biriyle gazlıyorduk. Uyarı verdi dedim aha turbo gitti..

1.2'lik das auto ile ne gazlaması bu  :D  :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

İyi niyete girmesi durumu zaten fare ile ilişkilendirilememesinden dolayı. Yoksa o kapsamda değerlendirmezlerdi. Aracın uyarısı low oil pressure gibi bir şeydi. Fotoğraf çekmek aklıma gelmedi bıraktım servise ve sonra almaya gittim, tamir aşamasını göremedim.

Şanssızlığım, danışmanım rahatsızlanıp rapor alması. Her aradığımda farklı kişi ile görüştüm. Hepsinin bilgisi sınırlı ve yüzeysel durumdaydı. İlgili arkadaş geldiğinde sizi arayacak dendi, açıkçası garanti beyanını da duyunca mal bulmuş mağrubi gibi sevindim, ne bana yansıtcakları rakama itiraz ettim ne de pazarlık, ne zaman vereceksiniz arabamı diye bile sormadı hatta ikame araç tekliflerini bile değerlendirmedim.

Yağ sensörü ve bir tane daha sensör kablosuna para verdim. Farecik bunlarada zarar vermiş.

Valla birşey dağıt bence. Sen turbo derken frenler gitmiş aslında.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Valla birşey dağıt bence. Sen turbo derken frenler gitmiş aslında.

Frende bir şey yok la komple ekspertiz yapıldı, temiz çok şükür. Akıl dağıtabilirim Vw alın şeklinde :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Frende bir şey yok la komple ekspertiz yapıldı, temiz çok şükür. Akıl dağıtabilirim Vw alın şeklinde :D

Peki yağ uyarısı niye vermiş ?

Araçta yağ kaçağımı vardı ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Peki yağ uyarısı niye vermiş ?

Araçta yağ kaçağımı vardı ?

O da yok evveliyatta.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

"Doğuş oto"'yu görünce; "ahaaaaa eğlence çıktı" diye merakla okurken, memmuniyet mesajı olduğu için oldukça şaşırdım ve Doğuş'u gönülden tebrik ettim.  :bravo:  :good1: Geçmiş olsun Mert abi  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...