İçeriğe Yönlendir

Vw Doğuş Oto Servis Maceram

Mert Yeldan

Recommended Posts

Serdar Samancıoğlu

Bence o 4800 TL yi cebe indirebilecek olsalardı böyle bir "iyilik" yapmayabilirlerdi. İşlerine geldiği için "iyi niyet" göstermiş olabilirler  :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ne macera beeh. 
Vw keyifsiz, konforlu derlerdi de inanmazdım. Adrenalin, stres, telaş, kavga, gürültü hepsi fordda. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

garantisi bitmiş bu vw kaç model di?honda olsa garantisi kesin bitmemişti ford olsa muhtemelen garantide mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

garantisi bitmiş bu vw kaç model di?honda olsa garantisi kesin bitmemişti ford olsa muhtemelen garantide mi?

Honda "güzel" araba yapmayı öğrensin önce.  eski karizmasını kazansın.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necati Dur

Garantim bitti. Özel serviste yaptıracaktım bakımı. 230 özel servis fiyat verdi. VW 430 diyor. Bu başlığı okumadan önce karar vermek kolaydı. Şimdi ne yapayım bilemedim

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

2011

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Garantim bitti. Özel serviste yaptıracaktım bakımı. 230 özel servis fiyat verdi. VW 430 diyor. Bu başlığı okumadan önce karar vermek kolaydı. Şimdi ne yapayım bilemedim

200 lira için değmez. 

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Geçmiş olsun, mutlu son.

Bu kablo olayı daha sonraki modellerde düzeltildi. Auto Bild Polo 1.2 TSI uzun dönem testinde de aynı durumla karşılaşılmıştı, daha korunaklı bir kablo kullanmaya başlamışlar. Garanti kapsamına alınma sebebi de budur sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...