İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Den Teyp Alan Varmı?

Yasin_On

Recommended Posts

Herkese iyi akşamlar.

Uzun zamandır arabam için teyp bakıyorum. Türkiyedeki modellere bi türlü ısınamadım. İzlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla yavaşlar ve dokunmatik çok iyi değil. Bugün gezinirken aliexpress de bir model buldum ve gerçekten çok iyi gözüküyor. 2-3 ay sonra almayı planlıyorum. 381$ fiyatı var. DHL ile gönderiyormuş. DHL ile gönderimde gümrük vergisi v.s. sıkıntılar olabiliyor mu?

Almayı düşünenler varsa teyp linkini ve araştırma videosunu paylaşayım

http://www.aliexpress.com/store/product/HD1080P-1024-600-capacitive-touchscreen-Android-4-4-Car-DVD-Player-GPS-Navigation-for-Ford-Focus/1463369_32246806185.html

http://www.youtube.com/watch?v=EI0dBHiRe_E

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

45 avro bandrol ve muhtemele %18 kdv de ödersiniz. lojistik ve gümrük riskine garnatisiz olması eklenince türkiyede getirilp satılanı almak daha mantıklı

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

ben aldım. sadece 60tl gümrük ödedim.

Nasıl aldın hocam? Gönderici ürüne ne yazmış fiyat ne belirtmiş. Nasıl oldu da 60 liraya çözdün işi?

Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

valla sipariş verdim, 3 günde ülkemize, toplamda da 20 günde bana geldi. postaneye gittim 60tl gümrük ödedim ve paketi alıp, çıktım.

aldığım ürün bu.

direksiyon kumandasında sıkıntı çıktı. satıcı için çektim bu videoyu, o da yeni anakart gönderdi ücretsiz. o nu bekliyorum bugün yarın gelicek. takınca tekrar inceleme videosu çekerim.

Yorum bağlantısı
Bence pahalı olmuş bu alışveriş. Aynı tip cihaz ( içeriği de aynı midir bilemem ama ) forum dan Lokman abi 700 civarı TL ye halletti Türkiye içinde. Böyle durumlarda daha rahat da muhattap bulma şansı oluyor
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

DHL ile gelirse %500 gümrüğe takılır en az 1 gününüz ve 400 tl niz gümrüğe gider. Benim oto şampuan, cila vs takılmıştı 3 yıl önce 3 gün uğraştım 450 tl harcadım o zaman(ürünlerin fiyatı 145 euro idi o zaman sınır 150 euro idi)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç
(düzenlendi)

tr'de androidli satanları çok aradım irtibata geçtim. 1500-1700 tl arası fiyat verdiler. ben 350$ kargo dahil siparişim ettim ve cihazda iyi açıkcası. geri görüş kamerası+obd2+analog tv li aldım bu arada... çok hızlı dokunmatiği ve aynı tablet gibi internete youtube'a filan giriyorum. 700 tl lik cihazlardan da kullandım ama saf android cihazla arasında çok fark var tabiki. dokunmatiği kötü ve tablet gibi değil onlar. bu aynı tablet gibi google play store dan oyun indirip çoklu dokunmatik ekranı sayesinde angry birds filan oynayabiliyorsun. 

benim aradığım cihaz böyle bir şeydi. wince üzerine android giydirilmiş cihaz istemedim ben. saf android olan bir cihaz istemiştim. bu tür cihazlar arasında da en uygun fiyatı veren yerde burası idi ve de burdan aldım..

tabi herkesin kendi bütçesi ve ihtiyacı bişey diyemem.

bu arada EMS ile geldi cihaz. DHL'e sakın verdirmeyin...

tarihinde Hakan Küçükkılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hayırlı olsun 60 tl. bence çok uygun.

Bence pahalı olmuş bu alışveriş. Aynı tip cihaz ( içeriği de aynı midir bilemem ama ) forum dan Lokman abi 700 civarı TL ye halletti Türkiye içinde. Böyle durumlarda daha rahat da muhattap bulma şansı oluyor

ozan arkadaşın aldığı android. bizimkiler kara düzen abim :)

Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç

hayırlı olsun 60 tl. bence çok uygun.

ozan arkadaşın aldığı android. bizimkiler kara düzen abim :)

teşekkürler...

Yorum bağlantısı

tr'de androidli satanları çok aradım irtibata geçtim. 1500-1700 tl arası fiyat verdiler. ben 350$ kargo dahil siparişim ettim ve cihazda iyi açıkcası. geri görüş kamerası+obd2+analog tv li aldım bu arada... çok hızlı dokunmatiği ve aynı tablet gibi internete youtube'a filan giriyorum. 700 tl lik cihazlardan da kullandım ama saf android cihazla arasında çok fark var tabiki. dokunmatiği kötü ve tablet gibi değil onlar. bu aynı tablet gibi google play store dan oyun indirip çoklu dokunmatik ekranı sayesinde angry birds filan oynayabiliyorsun.

benim aradığım cihaz böyle bir şeydi. wince üzerine android giydirilmiş cihaz istemedim ben. saf android olan bir cihaz istemiştim. bu tür cihazlar arasında da en uygun fiyatı veren yerde burası idi ve de burdan aldım..

tabi herkesin kendi bütçesi ve ihtiyacı bişey diyemem.

bu arada EMS ile geldi cihaz. DHL'e sakın verdirmeyin...

O zaman çok iyi bence. Ama tabi risk size denk gelmemiş sansiniza ama başka bir gümrük memuru sorun da yaratabilirdi. Zaten hassasiyet ve hızı videodan gördüm oldukça iyimis güle güle kullanın
Yorum bağlantısı

Benim araç kredisi bitince gözümü kapatıp göndediğim linkdeki cihazı alacağım. Türkiye de pek android cihaz yok. Olanların da dokunmatiği hızı çok kötü malesef. DHL kargo bilgisi olayı çok iyi oldu bilgi için çok teşekkür ederim. EMS ile düşük fiyat deneyeceğiz o zaman :)

Yorum bağlantısı
Hakan Küçükkılıç
(düzenlendi)

özür dilerim radyodaki müzikten dolayı yasaklamış youtube :(( müzik olan kısmı kaldır dedim ama izlenebiliyor mu acaba?

tarihinde Hakan Küçükkılıç tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

ufak bir tanıtım. kendi cihazım...

Oldukça güzel görünüyor, satın aldığınız linki paylaşabilir misiniz? Bir de kontak açılışında usb den müzik yüklemesi uzun sürüyor mu, yükleme hızı nasıl?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bu teyplerde 3g ayarı nasıl yapılıyor, internete bağlanmak için, android değil cihazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...