İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Den Teyp Alan Varmı?

Yasin_On

Recommended Posts

Yasin_On
(düzenlendi)

Aslında aliexpress modeli ile aynı değil. Benim aldığım 4.2 aliexpressdeki 4.4

Umarım teypde bi sorun çıkmaz.

sanalpazardan 9 taksitle aldım  :D  

tarihinde Yasin_On tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin_On

Bugun kargodan ürünü aldım. Geri görüş kamerası ve gps i bağlamadan kısa bir video çektim. Ürün gerçekten tam beklediğim gibi. Ekran kalitesi hızı ve dokunmatiği çok iyi. 

2 adet hafıza kartı giriş yeri var ama cihaz pure android olduğu için sol tarafı kullanıyor ve 32GB kartı gördü çalıştırdı. (Sağ taraftaki kart okuyucu wince+android olanlarda wince kısmı için)

Ses kalitesi olarak sony yi aramadım. Hatta 1 tık daha üstün diyebilirim. Ürünün sitesinde 4x45w yazıyor.

Bluetooth ile telefon defterime cihazdan ulaşabiliyorum. Telefondaki müzikleri arabadan dinleyebiliyorum. Görüşmelerde ses kalitesi çok iyi.

Android cihazların radio çekimi kötü diyenler oldu ama radyo çekim kalitesi sony ile aynı. 

Video çekiminden sonra igo yükledim. Navigasyonda lisans v.s. sorunlar yok. Telefona yüklenen navigasyon ile aynı.

Bluetooth OBD2 ile bağlantı kurup araç beynine girerek torque programı ile anlık verileri görebiliyorum.

3G adaptör ile internet bağlantısı felan denemedim. Gerek olacağını da sanmıyorum. Telefondan internet paylaşarak kullanım yeterli bence.

Ürünün amfi çıkışları v.s. şeyleri mevcut. Kablolarda dikkatimi çeken geri görüş kamerası dışında front video girişi de mevcut. Sanırım ön tampon kamerası da takılabilir. (Test etmedim.)

Koltuk kafalıkları ,için 2 adet video out çıkışı var.

Gerisi zaten bildiğimiz android tablet. 

Sonlarda youtube dan video açıp ekran kalitesini göstermek istedim ama evin önünde net tam çekmediği için olmadı :)

Yeni özellikler keşfettikçe burdan paylaşım yaparım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Bugun kargodan ürünü aldım. Geri görüş kamerası ve gps i bağlamadan kısa bir video çektim. Ürün gerçekten tam beklediğim gibi. Ekran kalitesi hızı ve dokunmatiği çok iyi. 

2 adet hafıza kartı giriş yeri var ama cihaz pure android olduğu için sol tarafı kullanıyor ve 32GB kartı gördü çalıştırdı. (Sağ taraftaki kart okuyucu wince+android olanlarda wince kısmı için)

Ses kalitesi olarak sony yi aramadım. Hatta 1 tık daha üstün diyebilirim. Ürünün sitesinde 4x45w yazıyor.

Bluetooth ile telefon defterime cihazdan ulaşabiliyorum. Telefondaki müzikleri arabadan dinleyebiliyorum. Görüşmelerde ses kalitesi çok iyi.

Android cihazların radio çekimi kötü diyenler oldu ama radyo çekim kalitesi sony ile aynı. 

Video çekiminden sonra igo yükledim. Navigasyonda lisans v.s. sorunlar yok. Telefona yüklenen navigasyon ile aynı.

Bluetooth OBD2 ile bağlantı kurup araç beynine girerek torque programı ile anlık verileri görebiliyorum.

3G adaptör ile internet bağlantısı felan denemedim. Gerek olacağını da sanmıyorum. Telefondan internet paylaşarak kullanım yeterli bence.

Ürünün amfi çıkışları v.s. şeyleri mevcut. Kablolarda dikkatimi çeken geri görüş kamerası dışında front video girişi de mevcut. Sanırım ön tampon kamerası da takılabilir. (Test etmedim.)

Koltuk kafalıkları ,için 2 adet video out çıkışı var.

Gerisi zaten bildiğimiz android tablet. 

Sonlarda youtube dan video açıp ekran kalitesini göstermek istedim ama evin önünde net tam çekmediği için olmadı :)

Yeni özellikler keşfettikçe burdan paylaşım yaparım. 

çok güzel ürün.Ben de teybe niyetliyim.Bundan düşünebilirim belki.

Birkaç sorum olacak bu konuda.

verdiğiniz linkte sadece bir tane ürün mü var yoksa istersek gönderir mi.

Ne kadar sürede geldi.

Taksit işlemleri hangi site üzerinden yapıldı

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yasin_On

çok güzel ürün.Ben de teybe niyetliyim.Bundan düşünebilirim belki.

Birkaç sorum olacak bu konuda.

verdiğiniz linkte sadece bir tane ürün mü var yoksa istersek gönderir mi.

Ne kadar sürede geldi.

Taksit işlemleri hangi site üzerinden yapıldı

teşekkürler.

hocam ilk başta aliexpressden söyleyecektim ama Antalyadan bi arkadaş getirmiş ben ondan satın aldım. 

Aliexpressden beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz.Ürün alırken kullanıcı yorumlarına dikkat edin.

Kargo süreleri sitenin kendi içinde yazıyorç. 7-15 gün arasında gelir.

Ücretleri gümrük sınırından yüksek olduğu için gümrükte takılma riskli var. Takılırsa gümrük vergisi ödersiniz.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

hocam ilk başta aliexpressden söyleyecektim ama Antalyadan bi arkadaş getirmiş ben ondan satın aldım. 

Aliexpressden beğendiğiniz ürünü alabilirsiniz.Ürün alırken kullanıcı yorumlarına dikkat edin.

Kargo süreleri sitenin kendi içinde yazıyorç. 7-15 gün arasında gelir.

Ücretleri gümrük sınırından yüksek olduğu için gümrükte takılma riskli var. Takılırsa gümrük vergisi ödersiniz.

Yani verdiğiniz linkten almadınız mı?

oradan alsam sorun olur mu sizce

ben yurt dışından alışveriş yapmadım.bir de bu fiyattaki ürünlerde gümrük sorun oluyor diye duydum.Eğer Türkiyeden olursa alırım da yurt dışı olmaz.

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Evet ben linkden almadım. Türkiyede bi arkadaşda varmış ondan satın aldım. 

Yurtdışından alınan her teyp gümrüğe takılma riski var. Gümrükdeki arkadaşın keyfine kalmış. Şüphelenirse kutuyu açarsa gümrüğe takılır. Tabiki bu ürün çöpe gitti demek değildir. Gümrük vergisini ödeyerek ürünü gümrükten alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Evet ben linkden almadım. Türkiyede bi arkadaşda varmış ondan satın aldım. 

Yurtdışından alınan her teyp gümrüğe takılma riski var. Gümrükdeki arkadaşın keyfine kalmış. Şüphelenirse kutuyu açarsa gümrüğe takılır. Tabiki bu ürün çöpe gitti demek değildir. Gümrük vergisini ödeyerek ürünü gümrükten alabilirsiniz.

Teşekkür ederim yasin bey.Ben linkteki kişiyle irtibat kurayım.Muhtemelen sizin teyibi aldığınız kişidir.İlan Antalya çünkü. 

Yorum bağlantısı
Yasin_On

Teşekkür ederim yasin bey.Ben linkteki kişiyle irtibat kurayım.Muhtemelen sizin teyibi aldığınız kişidir.İlan Antalya çünkü. 

Haaa hocam sen sahibinden.com daki ilanı diyorsun. Satıcı ilanı kaldırmayı unutmuş galiba  :biggrin: Videosunu paylaştığım teyp o teyp işte  :D

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Haaa hocam sen sahibinden.com daki ilanı diyorsun. Satıcı ilanı kaldırmayı unutmuş galiba  :biggrin: Videosunu paylaştığım teyp o teyp işte  :D

:D

Ben başından beri o linki kastetmiştim aslında.Siz antalya deyince ben bi işkillenmiştim zaten.

:biggrin:

Yorum bağlantısı
Cüneyt Demir

Şimdi bu teybi türkiyeden satan bu fiyata satıcı yokmuymuş :(

kısacası şu

bir tane varmış o da satılmış

:elveda:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Onur Doyuran

arkadaslar bu aliexpress sitesinden nasil alisveris yapiyoruz . bu konuda bilgi verebilirmisiniz yani odeme kredi karti ilemi yoksa ucret nasil odeniyor vb. alirken nelere gikkat etmemiz lazim. satici ile temasa gecebiliyormuyuz

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mustafa Başkan
(düzenlendi)

Arkadaşlar,

Biz toptan alalım da satalım - iyi kar yaparız galiba. Türkiye'de fiyatlar çok uçuruk. Biz az kar yapalım çok satalım  :biggrin:

Şaka bir kenara, bu teyp çok güzel gözüküyor. Ben de yakında almayı düşünüyorum. Orjinali satsam cepten bozuk para çıkmış gibi olur :)

arkadaslar bu aliexpress sitesinden nasil alisveris yapiyoruz . bu konuda bilgi verebilirmisiniz yani odeme kredi karti ilemi yoksa ucret nasil odeniyor vb. alirken nelere gikkat etmemiz lazim. satici ile temasa gecebiliyormuyuz

Satıcıya İngilizce yazman gerekir. Ödemeler kredi kartı ile olur.

tarihinde Mustafa Başkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT
Ali Cihangiroğlu

Bu satcının geri  bildirimi 0 hikaye ilan zaten....

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

inanmayın yollamıyor 3-4 hafta para bloke oluyor aliexpress şüpheli diyerek kaaptıyor sonuçta para iade oluyor ama

:good1:  :bravo:  

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Tecrübe böyle birşey teşekkürler; geri bildirimine bakmamıştım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...