İçeriğe Yönlendir

Sedici Anahtarsız Giriş/ Çalıştırma Problemi

Misafir

Recommended Posts

Servet abi fikri benden çıktı yarım kuzu hak etmişimdir artık :D

Kuzu sana gelene kadar koç olur. Boynuzlar seni Tahir.. ;):D Bak Hakan Abi yolda alacakmış zaten.. :p Hallederiz.. :mangal:

Arada istanbul var,kuzu geçerken kaparım  :exc1:

Buda mangala bağlanmayaydı iyiydi.. :D

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Kerem geçmiş olsun,

İstanbul da bir arkadaşım var elektronik doktoru.

O çözebilir diye düşünüyorum, çözülemeyen işleri yetkili servislerin ona gönderdiğini ve halledildiğini biliyorum.

Eğer istersen tel no veririm en azından görüşüp fikir alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Servet Abi öyle bir anahtar yap ki Tr'de ki tüm sediciler tek basışta kilitlensin devre dışı kalsın. Sahipleri açamasın. :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Kerem geçmiş olsun,

İstanbul da bir arkadaşım var elektronik doktoru.

O çözebilir diye düşünüyorum, çözülemeyen işleri yetkili servislerin ona gönderdiğini ve halledildiğini biliyorum.

Eğer istersen tel no veririm en azından görüşüp fikir alabilirsin.

Sağol abim. Servet Abiye gönderdim kumandayı. Eğer olmaz ise seninle iletişime geçerim.

SEDEF İSTİF MAKİNALARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

İnönü Mahallesi. Güzeller OSB. Galvano Koop. Cumhuriyet Cad. NO: 2 / 21      

Gebze-KOCAELİ

...

Gönderdim abi Aras ile. :):flowers:

Arabanin ilk konusunda dediydim bu araba toplama diye:D

Demez olaydın. Tutamadın klavyeni.. :p:D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eğer yapabilirsem, belki sanırsam bir ihtimal farklı kodlar olabilir. hani ne bilim kapı açmaya basınca kaput fırlayabilir, bambıl bee olabilir vs :voltron:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Kerem bence bir gün istanbula geldiğinde sanayide anahtarcılara baktıralım. Bir yolu yöntemi vardır, yada bu sistemden çok az var kimse malzeme kalıp yok yenisi ile değişecek malesef :(

Kerem bu işte,sinekten yağ çıkarır  :D

ünlü bir Atasözü derki, ince düşünene kalın girer :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eğer yapabilirsem, belki sanırsam bir ihtimal farklı kodlar olabilir. hani ne bilim kapı açmaya basınca kaput fırlayabilir, bambıl bee olabilir vs :voltron:

Kumanda çalışsında, nasıl çalışıyorsa çalışsın abi.. İsterse Optimus Pıraym olsun. Fark yapmaz.. :D

Yorum bağlantısı

Kerem bence bir gün istanbula geldiğinde sanayide anahtarcılara baktıralım. Bir yolu yöntemi vardır, yada bu sistemden çok az var kimse malzeme kalıp yok yenisi ile değişecek malesef :(

ünlü bir Atasözü derki, ince düşünene kalın girer :D

Şuan ikinci dediğin durum var gibi görünüyor. Ve o Japon atasözü tam beni anlatacak galiba.. :(:D

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Abl bizim anahtarcıya sordum. Yenisini de getiririz eskisinide yaparız dedi. Ustalığına güvendiğim bi adam. Baksınlar yoksa ben göstereyim olmazsa eğer.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kodlayıcı entegre yanık. Yurt dışından bulunabiliyor, geldiği vakit montajı yapılıp serviste proglamlanacak anahtar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Kodlayıcı entegre yanık. Yurt dışından bulunabiliyor, geldiği vakit montajı yapılıp serviste proglamlanacak anahtar.

tamam abim ellerine sağlık.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

:shok: Şok şok şok.. Taaa Çinlerden 18.12.2014 te sipariş edilip, 22.12.2014 te yola çıkan kargo geldi..  :bravo: 

Kısmetse ya bu akşam yada yarın akşam diş açtırıp kodlatmayı deneyeceğiz.. İnşallah olur. Bu çubuk burada 590 Tl, Çinden 12 $ a geldi. Kargo bedava.  :) Teşekkürler Eren..  :flowers:

K3r6Mg1.jpg?1

S6Vcoqh.jpg?1

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kararan aynama 1250TL isteyen yetkili servisten değilde ebay'den alınca montaj dahil 200TL'ye halletmiştim.

Yorum bağlantısı

Kararan aynama 1250TL isteyen yetkili servisten değilde ebay'den alınca montaj dahil 200TL'ye halletmiştim.

Hadi ayna, elektronik aparatlı, hacimli vb azda olsa fiyat eder bir üründe, bu hepten minik, minicik, şu hali ile hiçbir işe yaramaz bi anahtar Sani. El insaf dedim ya..

Çok iyi olmuş bu iş.

Gözün aydın kardeşim.

Teşekkürler. Artık en azından anahtar kaybolursa korkmama gerek kalmayacak..  :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hadi ayna, elektronik aparatlı, hacimli vb azda olsa fiyat eder bir üründe, bu hepten minik, minicik, şu hali ile hiçbir işe yaramaz bi anahtar Sani. El insaf dedim ya..

Teşekkürler. Artık en azından anahtar kaybolursa korkmama gerek kalmayacak..  :)

İmo ne olacak ?

Yorum bağlantısı

İmo ne olacak ?

Buradaki anahtarcı arkadaş "getir, hallederiz abi" dedi. En olmadı 80- 100 kaat verip serviste kodlatırım. Yine kar.. 

Yorum bağlantısı

Anahtarın içinde çip yerleşik demekki

Tam emin değilim abi. Bakılacak gidince.. Detayı akşama yada yarın yazarım kısmetse..  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Anahtara diş açtırdık. KApıları açıyor. Ancak çip olmadığından immo kodlanamadı. Çip i ufak kömür çipmiş. Standart cam boru çipler büyük geliyor mevcut yerine. O sebeple çip bekliyoruz şimdi..

Oa9l6H2.jpg?1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...