İçeriğe Yönlendir

Araç Kamera Bağlantısı

Mehmet Fatih Bayrak

Recommended Posts

Mehmet Fatih Bayrak

arkadaşlar mondeo aracıma araç kamerası bağlayacağım kameranın elektiriğini torpido aydınlatmasından alsam olurmu daha gizli olurdiğe düşündüm .ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

gizliden ziyade size direk elektrik lazım . kontağa bağlı olacaksa teybin oralardan kontak ucunu bulup alabilirsiniz . torpido parklara bağlı olabilir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak

evet dediğiniz gibi torpido aydınlatması parklara bağlı imiş çakmaklıktan alacağım ama sürekli elektrik var orda kontak kapalı olduğu halde .başka biyerden bulacağız artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

evet dediğiniz gibi torpido aydınlatması parklara bağlı imiş çakmaklıktan alacağım ama sürekli elektrik var orda kontak kapalı olduğu halde .başka biyerden bulacağız artık.

Çakmaklığı kontağa bağlatın. Ben öyle yaptırdım. Oto far yardımcı oldu. tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

biraz önce test ettiğimiz bir kamera kontağa bağlı olunca kontak kapanıyor kamerada kapanıyor ama kontağı açınca kamera açılmıyor. buda önemli bir detay . 

kendi aracımda kontağa bağladım . kontağı kapatınca kamera gecikmeli kapanıyor , kontağı açınca kamerada açılıp direk kayda giriyor. herhangi bir tuşa basmam gerekmiyor. buna dikkat edin . 

Yorum bağlantısı

biraz önce test ettiğimiz bir kamera kontağa bağlı olunca kontak kapanıyor kamerada kapanıyor ama kontağı açınca kamera açılmıyor. buda önemli bir detay . 

kendi aracımda kontağa bağladım . kontağı kapatınca kamera gecikmeli kapanıyor , kontağı açınca kamerada açılıp direk kayda giriyor. herhangi bir tuşa basmam gerekmiyor. buna dikkat edin . 

Söylediklerin birbirine uymamış gibi sanki :)

Yada ben anlamadım  - sen anlatamadın.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

dur tekrar okuyum :)

abi şunu diyorum : bazı kameralar elektrik girince direk açılıp kayda başlıyor bazılarıda elektrik grse bile tuşa basmayınca açılmıyor. buda kötü bir özellik . demek istediğim buydu :)

elimde 2 kamera var birisi elektrik girince açılıyor diğeri açılmıyor . açılmayan kamera bir işe yaramaz .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çakmaklıkta her daim elektrik varsa, kontak 2. kademeye gelmeden neden çakmak yanmıyor? Merak ettiğimden soruyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Saygın Can Oğuz

Ben de 2 adet araç içi kamera aldım ve Focus ve Clio araçlarımızda çakmaklığa bağladım. Clio'da kontak açılınca kayır başlıyor, kapanınca duruyor, süper oldu. Benimkinde ise kayıt maşallah hiç durmuyor :) Elle kapatıp açmak gerekiyor.

Hem küllük hem de kolçak altı soketlerde durum değişmedi. Acaba 2010 Focus'ta bir süre sonra mı kesiyor çakmaklıktaki elektriği?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

10-15 dk ise iyi o zaman takip etmeme gerek yok. Aküyü bitirmez bencede.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
A.Rahim Filizel

Arkadaşlar bendede 2005 cmax var ondada kesmiyor. Devamlı kayıt yapıyor bi çare bulamadım.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Arkadaşlar bendede 2005 cmax var ondada kesmiyor. Devamlı kayıt yapıyor bi çare bulamadım.

Buyrun size çare. Aç kapa artema :)

.

Yorum bağlantısı
A.Rahim Filizel

Buyrun size çare. Aç kapa artema :)

.

Hocam bunu nerden alabilirim.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Hocam bunu nerden alabilirim.

http://www.hepsiburada.com/liste/modacar-1-cakmaktan-1-usb-4-cakmak-cikis-coklayici-33b010/productDetails.aspx?productId=otm33b010&categoryId=20024988

Özellikle bu modelin geldiğinden emin olun. Bazen bunun yerine saçma birşey yolluyorlar ( kızkardeşime geldi iade etti ) sonra modacar ile sitesi üzerinden görüşüp istediğimiz modeli aldık.

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Gökhan Öz

Peki kameranın çakmak girişli kısmını söküp devresini tavan lambası elektriğine bağlasak olmaz mı? Veya nasıl bağlamalı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...