İçeriğe Yönlendir

Buğranın İşleri

Buğra Höngül

Recommended Posts

Buğra Höngül

Saol semih evet hatay antep şubelerimiz mevcut :) ama aklımda hâlâ bir soru var sağ koltuktan kan gibi renkte geldi ve aracı alan ilk dağ koltuğa baktı başkada birşeye bakmadı :) halı yıkama makinasını krimimal laboratuaramı yollasam :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Eline sağlık güzel olmuş :good1:

Ufak bir tavsiye, havalandırma kanallarına buharlı temizlik sonrası nemini kurutmak için havalandırmayı aç biraz ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Valla gıcır gıcır olmuş elinize sağlık. Ancak şu arabada çekirdek yiyenlere uyuz oluyorum belirtmeden edemedim. :)

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Onu kesinlikle yapıyorum ilk 5 dk ılık 5 dk sıcak çalıştırma yapıyorum

Valla gıcır gıcır olmuş elinize sağlık. Ancak şu arabada çekirdek yiyenlere uyuz oluyorum belirtmeden edemedim. :)

Çekirdek, fıstık, doritosun bütğn çeşitleri, tüm markalara ait içeçek kapakları :) say say bitmez he bide ufak çaplı bi kredinin nerdeyse ilk taksitini ödeyecek kadar bozuk para :)
Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Kan lekesi ve diğer lekeler için bayanların ev eşyalarında kulladığı LOK var onu öneririm. hem deterjan hemde doğaya duyarlı bir ürün. 1 litreside 20-25 tl civarı.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Ben apc kullanıyorum memnunum açıkcası hem konsantre hemde uygun konsantre olduğu için

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Buğra Höngül

S3 s17 s30 kil+ ipa ice wax polisaj makinası yün ped cutting ped finishing ped bolca soğuksu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...