İçeriğe Yönlendir

Motosiklet Ekipmanları (Kask, Mont, Dizlik, Bot)

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Abi güle güle kullan ls2 f/p ürünüdür gerçekten keşke tam kapali alsaydin ama abi çene açılırdan daha güvenli oluyor

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ozan özellikle çene açılır aldım, molalarda sigara içmesi iyi oluyor. :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

arkadaşlar kaskın camının buhar yapmaması için neler uyguluyorsunuz, ne yapmak gerek. 

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Cem motor forumlarında okudum, soğan, patates, tükürük, sıvı sabun, vazelin dünya kadar şey denemişler, ama sonuç sıfır :D 

bunu deneyeceğim. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Cem motor forumlarında okudum, soğan, patates, tükürük, sıvı sabun, vazelin dünya kadar şey denemişler, ama sonuç sıfır :D

Abi elma veya diş macunu iyi gelir ama en garantisi bu spreyler yine de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

arkadaşlar kaskın camının buhar yapmaması için neler uyguluyorsunuz, ne yapmak gerek. 

abi spreyler de işe yaramıyor maalesef, bazı kasklarda hava akışı iyi onlarda problem yok ama bunu arada bir açarak üşümen lazım :) 

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Benim kaskımda Pinlock adlı bir eklenti var, camın iç yüzeyine oturan 2. bir vizör gibi, o tabaka buğu tutmuyor. Böyle bir eklenti yok mu sizin kask için?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abim, cam kapaklı tencerelerde, camın buhar yaparak yemeği görmemizi engellediği zaman, cam kapağa limon sürüyoruz. Ne buhar, ne su tutunamıyor. %100 tarafımdan denenmiş bir yöntem. ;)  :D Kask için bilemem..  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Deterjan yada kimyasal temizleyiciler çok riskli. Sürekli nefes aldığın ortamı kimyasala boğunca, Allah korusun rahatsızlık verir. Limonu yada asidiği yüksek sebse yada meyve dene ilk olarak derim abim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

cevaplar için sağolun arkadaşlar, bu iş için yapılmış vizörlerin dışında ne yaparsanız yapın buğuya engel olmuyormuş. çünkü dışarı soğuk olduğu için yaptığımız uygulamaların etkisi çok çabuk geçiyormuş, ya vizör bulacağız, yada camı 1 mm açıp gezeceğiz.

Benim kaskımda Pinlock adlı bir eklenti var, camın iç yüzeyine oturan 2. bir vizör gibi, o tabaka buğu tutmuyor. Böyle bir eklenti yok mu sizin kask için?

kask tanıtımında buğu yapmaz diye belirtiyor ancak herkes şikayetçi.

İmkân yok gitmez hava akışı yoksa. İçerdeki nemin tahliyesi şart

:good1:  :bravo:

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Ada

Lokman abi buğu için kaskın uyumlu ise pin lock uyumlu değilse yapıştırılan pin locklardan kaskına uyumlu olanını bulup vizöre yapıştırırsan hiç sıkıntı yaşamazsın..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Fatih benim kask uygunmuş, araştıracağım abim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş

hepsini almışsın, tükenmiş. :D

Fiyatta 20 TL indirim yapmışlar belki ondandır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...