İçeriğe Yönlendir

0 Km Polo 1.4 Tdi Mi 0 Km Kurye 1.5 Tdci Mi

Ümit Volkan Durmaz

Recommended Posts

Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Polo GOlf 4 ile aynı ebat desem, verdiğin örneklere bak sanki farklı sınıf :)

Ben olsam 1.2 Tsi Polo alırım manuel.

Vergi avantajı var, yakıt dizelle çok fark yok.

Biliyorum abi golf IV ile ayni boyutta oldugunu. Ama ben sigmiyorum. Verdigim ornekteki araclara sigiyorum. Isterse D sinifi olsun. Icinde kendimi ferah rahat hissetmediğim araci almam. Polo da bana bu hissi vermiyor. :)

Makyajlı Polo'nun içini gördünüz mü?

Donanim farkinda bile icinde ki plastik kalitesi farkli. Sert gogus malzemesi kullanan kalmis mi? tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Biliyorum abi golf IV ile ayni boyutta oldugunu. Ama ben sigmiyorum. Verdigim ornekteki araclara sigiyorum. Isterse D sinifi olsun. Icinde kendimi ferah rahat hissetmediğim araci almam. Polo da bana bu hissi vermiyor. :)

Donanim farkinda bile icinde ki plastik kalitesi farkli. Sert gogus malzemesi kullanan kalmis mi?

Kendide sığamadı zaten Golf e. Sattı, tırt, meksikano soslu Jetta aldı..  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Donanim farkinda bile icinde ki plastik kalitesi farkli. Sert gogus malzemesi kullanan kalmis mi?

Trendline donanım filo için tabiki sert olması normal. Senin boyutların anormal :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kendide sığamadı zaten Golf e. Sattı, tırt, meksikano soslu Jetta aldı..  :D  :D

Ben sığıyorum da çocuğun eşyaları sığmuyor hacı benim ne suçum var :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Polo hakkındaki yorumları okuyunca ben yanlış araca mı para verdim sandım valla resimlere bakın testleri okuyun en iyi malzeme kalitesi sınıfında poloda vardır neyse resimler konuşsun daha iyi

over engineering bu sayılmaz :D

2014 kullandım?

Kalite çıtanız nedir mesela?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

over engineering bu sayılmaz :D

Kalite çıtanız nedir mesela?

Vw Golf ten başlar yalnız Mert  :biggrin:  :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Abi git bi incele makyajlı Polo'yu, bilirsin boş konuşmam ;)

2001-2004 de ki Highline Polo'dan sonra en iyi Polo diyebilirim. Makyajla değişenler; izolasyon, fren sistemi, göğüs malzemesi, yeni iç dizayn.

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Her turlu yorum mevcut arkadasin biride polo al alman olsun dar dersen tavan port bagajlari var 500 tl civari takarsin onlardan anahtarli sistem zaten 10 numara olur diyor nedersiniz

2014 makyajli polo gercekten super darligi haricinde 1.4 dizel motor

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Trendline donanım filo için tabiki sert olması normal. Senin boyutların anormal :D

Ya birah birah abi. [emoji14] Bayinin en guzel kosesine koymuslar takir tukur arabayi normal olmasi gereken b sinifi arac parasina satiyorlar. 4 teker 1 direksiyon lada kalitesinde plastik. En dolu polo vardi bi tane de 57bin tl mi climatronic bile var. Arac cok guzelde fiyati gorunce Kafayi mi yediniz acaba dedim :D

Gerci ayni tepkiyi yarise de vermistim en azindan polo hakediyor biraz daha. :D

Onumuzde ki yil icinde bende ilk arabami alacagim sifir olarak her markaya baktim. Tercihim kirmizi tdi cam tavan full rapid spaceback veya kirmizi tdi ledli opsiyonlu leon olacak. Bence en mantiklisi leon bu sartlarda. Golfun en bos dizeli ile ayni fiyat. Ayni motor. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ya birah birah abi. [emoji14] Bayinin en guzel kosesine koymuslar takir tukur arabayi normal olmasi gereken b sinifi arac parasina satiyorlar. 4 teker 1 direksiyon lada kalitesinde plastik. En dolu polo vardi bi tane de 57bin tl mi climatronic bile var. Arac cok guzelde fiyati gorunce Kafayi mi yediniz acaba dedim :D

Gerci ayni tepkiyi yarise de vermistim en azindan polo hakediyor biraz daha. :D

Onumuzde ki yil icinde bende ilk arabami alacagim sifir olarak her markaya baktim. Tercihim kirmizi tdi cam tavan full rapid spaceback veya kirmizi tdi ledli opsiyonlu leon olacak. Bence en mantiklisi leon bu sartlarda. Golfun en bos dizeli ile ayni fiyat. Ayni motor. :D

Bayinin nereye koyduğu önemli mi? Araç fiyatlarının bu durumda olması kimin suçu?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Leon'da ciddi ciddi 1500-2000 arası kasko ücreti çıkıyor sicili pek temiz değil. Birader Golf 7 aldı 01 plaka çıkıyor, 860TL kasko çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Leon alda benim bile 1000 tl ye kasko yaptırdığım poloya leon 1500 tl çıkıyor en çok lazaya karışan araç diye :) sende 2500 ödersin artık

Abi babamın üstüne alıp yaptırırım 1000 Tl altına. Kendi üstüme olsa 3000'den fazla çıkar. :)

Bayinin nereye koyduğu önemli mi? Araç fiyatlarının bu durumda olması kimin suçu?

Doğuş Oto çok iyi satış politikası yakaladı. Onun suçu. :)

Her neyse konuya dönersek tercihim courrier olurdu. 

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ama ticari

Ümit bey merakımdan bakmıştım kuryelere ticari değil husui ruhsatla alabiliyorsunuz yani 2 yılda bir vizeye giriyor. Bence her zaman geniş araç :) Yok 2 aracın yakıt ve motor olarak iyi arabalardır. Biri hafif motoru küçük biri ağır birbirlerine kıyasla motoru büyük.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Polo GOlf 4 ile aynı ebat desem, verdiğin örneklere bak sanki farklı sınıf :)

Ben olsam 1.2 Tsi Polo alırım manuel.

Vergi avantajı var, yakıt dizelle çok fark yok. 

ama 1,2 tsı fiyatı bana gelişi 41 bil tl 1,4 dizel 47 bin tl

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ama 1,2 tsı fiyatı bana gelişi 41 bil tl 1,4 dizel 47 bin tl

6 Lira var arada, her 6 ay da vergiden kârınız olacak. Ayda bir depo harcadığınızı varsayıyorum aynı kilometrede bir ayda 50TL dizel daha az yakacak. Kaç senede amorti edeceksiniz? Ben 1.2 tsi 1303 KG jetta da bir depo ile 750 km altına düşmüyorum.

Jetta'yı alırken bu hesabı çok yaptığım için aslında tsi diyorum. Tamam dizel her yönden avantajlı ama yılda 20 bin km yi geçmeyeceksem bir manası yok. 6000 Lira fiyat farkını ayda 100 TL'lik fark olsa bile  5 yılda çıkartır. Vergiyi saymıyorum yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ali Hocam, senin şu mottoları bir derleyip toplasak biraraya getirsek güzel bir liste olur ne dersin?

Mesela BMW 5'ten, Mercedes E'den, WV Golf'ten başlar... gibi gibi :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ali Hocam, senin şu mottoları bir derleyip toplasak biraraya getirsek güzel bir liste olur ne dersin?

Diyor diyor, gidiyor Fiesta'ya biniyor :D Yandan çarıklı gurme hesabı :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zaten yazmissinya :) gerek yok ki zaten şöyle bir baktinmi hemen anlaşılıyor...

Diyor diyor, gidiyor Fiesta'ya biniyor :D Yandan çarıklı gurme hesabı :D

mecburiyet kardeş, yoksa ne ford nede vw ne bakariiim nede alırım, az kaldı az :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Az kaldı dediğin süre en son 3 yıldı abi yoksa lotodan falan paramı çıktı :)

Az kaldı yılbaşından ümitliyim  :D

Hem nasıl aldın poloyu anlamadım Mert, fiestadan sonra aynı sınıfla devam edilirmi kardeş, gencim enerjikim ne işim var mı dedin, daş mı attın bize haaa  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Yük taşırım, geniş araç olsun, senede bir muayeneye girmek sorun değil, şehirler arası 90 ı geçmem derseniz Kurye. Ama demezseniz Polo..

şehirler arası 100 %10 aşma ile birlikte 110km/h 

Şehir içi 90 %10 ile 100km/h janım benim :D

5-7 km da km sayacı sapma dersek bas bas paraları leylaya :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...