İçeriğe Yönlendir

790 Tl Ye Orjinal Görünümlü Navigasyon Vs (2013-2014Fiesta)

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

iyi akşamalr, iyi yıllar.. nette gezerken aşağıda linki olan ürünle karşılaştım, daha satıcıya birşey sormadım ama fiyatı ve özellikleri çok uygun geldi.. aracın garantisi bozulmaması için ürünü illa servisde taktırmak lazım, peki servis ne kadar ister bunu takmaya?? sizce nasıl? daha önce kullanan karşılaşan var mı??

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/ford-fiesta-oem-navigasyon-multimedia-132660545

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

ürün çok güzel fiyatı size uygunsa çok şık ve kullanışlı olur. herhangi bir özel serviste 50-60tl ye taktırılabilir.

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

ben de aynı ürünü araştırıyorum kararsızım androidli multimedyanın gelmesini beklemek mi lazım diye. fiyat olarak çok iyi servislerde 1500 2000 den aşağı fiyat söylemiyorlar hepsi çin malı bunların zaten

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu satıcı multimedya cihazlarda su an en iyi fiyatı veriyor ve cihazlar oldukça iyi. Servise gerek yok. Bu işten iyi anlayan bir oto müzik sistemlerine giderseniz 50-100 tl arasında montaj alabilirler. Pazarlığa bağlı tabiki.

Yorum bağlantısı
Murat Korkmaz

Bu satıcı multimedya cihazlarda su an en iyi fiyatı veriyor ve cihazlar oldukça iyi. Servise gerek yok. Bu işten iyi anlayan bir oto müzik sistemlerine giderseniz 50-100 tl arasında montaj alabilirler. Pazarlığa bağlı tabiki.

aynen en iyi fiyat bu satıcı da üründe güzel duruyor gidip bir incelemek lazım. bence de piyasada sağlam bu işleri yapan biri kolayca monte edebilir bunu ama serviste tanıdığın varsa da uyguna montaj yaptırılabilir.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

ben şimdilik navigasyondan vazgeçtim, evet güzel bir ürüne benziyor ama ekonomik göstergeler hiçde iyi değil,, lumia 1520 nin navigasyonuyla idare edicez artık :))  alan kullanan arkadaş olursa yorumlarını bekliyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...