İçeriğe Yönlendir

0 Km 1.4 75 Ps Tdi Polomu Yoksa 1.6 90 Ps B Max Mi.

Ümit Volkan Durmaz

Recommended Posts

Necati Dur

Biz sansliydik ozaman 3 haftada geldi aracımız.

Biz biraz donanım ekledik. Ondandır heralde

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

fiestadan inip fiestaya binmek istemedim kullananlar vw polo daha konforlu ve yakıtı daha az diyorlar

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

şimdilik mazotla benzin arasındaki fark az ama ileride fırlarsa sorun olur golfte sordum fakat 2015 modelleri gelecekmiş onlarda tuzlu

Mazotla benzin arasındaki 50 krş fark asla değişmez. Su anda mazot 3.60 iken Benzin 4,12, yükselsede bu fark korunur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

mazotlu araç herzaman iyidir.

poloya binen arkadaşlar neden benzinli aldın diye sitem ettiler.bende yoo dizel bu diyince çok şaşırdılar.hiç ses yok o fiesta neydi arkadaş tıraktör mübarek. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Çetin

poloya binen arkadaşlar neden benzinli aldın diye sitem ettiler.bende yoo dizel bu diyince çok şaşırdılar.hiç ses yok o fiesta neydi arkadaş tıraktör mübarek. :D

Hayirli olsun ümit bey. Ama biz fiestamizin iceri giren dizel sesinden memnunuz :) ümit bey fotolarida bekleriz ins
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Renk güzelmiş ufak oynamalarla çok güzel hale gelir abi bu araç. :nazar:
Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Ayşin Korkmaz
(düzenlendi)

fiestadan inip fiestaya binmek istemedim kullananlar vw polo daha konforlu ve yakıtı daha az diyorlar

Kendi adıma konuşayım 2005 Fiesta trendden inip 2010 Fiesta Titanium'a bindiğime çok pişmanım. İki araçta kazasızdı ama eski Fiesta'mda hiç sorun yaşamazken 2010 Fiesta'da bukadar mı kronik sorun olur burnumu servisten çıkaramıyorum :) Arka sağ teker rulmanı dağıttı şimdi ön teker rulmanından ses geliyor, balatalar desen cik cik ötüyor (yerli balata olduğundanmış Sabri Usta öyle dedi, tabi bunu sorun olarak saymayabiliriz :) ), klima kolu kırık kaloriferi açıyorum yüzüm yanarken ayaklarım donuyor, camdaki buğuyu da çözmüyor, direksiyonda boşluk var... Bu ne anlamadım ben bukadar mı kronik sorunu olur arabanın. Hadi hepsini geçtim sesi biraz izole etmiş azalmışlardır dedim ama o da yok eski Fiestamda daha az şişiyordu kafam gürültüden :)

Ben de VW e karşı bir antipati var nedense Rio'cu oldum çıktım iyimi kötümü görcez :D

tarihinde Ayşin Korkmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Sizin fiesta hor kullanılmıştır. Bende bu tio sorunlar yok. Kronik denilemez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...