İçeriğe Yönlendir

0 Km 1.4 75 Ps Tdi Polomu Yoksa 1.6 90 Ps B Max Mi.

Ümit Volkan Durmaz

Recommended Posts

Tuna İşgören

2012 de 48000 tl ye golf aliniyodu smdi gelinen noktaya bak gercekten icler acisi , konu disi oldu ama soylemek.istedim

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Necati Dur

2012 de 48000 tl ye golf aliniyodu smdi gelinen noktaya bak gercekten icler acisi , konu disi oldu ama soylemek.istedim

2012 mart ayında 1.4 TSI Comfortline Golf'u 46 bine veriyorlardı almadım. Çok pişmanım ;(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Boy 1.90 poloya sigarimda 3 5 akraba gelince problem.b max genis ferah ford ama 57.500 bugun polo icin gorustum aliyorum dedim satis temsilcim abi sana verdigim fiyat 31 araliga kadar gecerliydi bugun yada yarin kanpanyanin devamina karar verecek dogus oto dedi duruma gore ayni fiyattan yada 49.700 den verelim dediler haber bekliyorum ama eyer 49.700 olursa b max ile farki 7.800 dusecek ozaman yapistir b max se diyorum paralari.

Nedersiniz?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Başka alternatif yokmu acaba, polo dar gelir sana, hem vw Golf ten başlar :tongue:  b-max de fazla dertli, yokmudur başka alternatif...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

Ne yazikki baska secenek yok b max cokmu dertli 2014 lerde belki giderilmistir dertleri

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

başına golf kadar düşmesin dimi abi :)

Ne alınıyorsun kardeşim :flowers:  polo güzel araba tamam ama sende dönüp dolaşıp Golf alacaksın nasılsa  :D  hem ben arkadaşın ihtiyacına göre dedim, 1.90 boy vs. yoksa Polo da olur elbet, daş değmesin tekerine, bak ikimizde dağ bayır dolanıyoruz, hacamat olmayalım sonra :)

Yorum bağlantısı
Necati Dur

Polo candır  :) 2006 TDCI Fiesta'dan sonra aldım Polo'yu. 1.2 Trendline olmasına rağmen konfor farkı çok. Bakım maliyetleri VW'nin ford'dan uygun. Araştırabilirsiniz. Ve yakınımda bir VW bayisi var.Her hafta sonu uğrarım nerdeyse. Hâla kovmadılar  :biggrin: Ford bayisinde alıyorsan bu kardeşim başka yok demişti  :shok:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ümit bey 1.90 boyla Polo'ya hiç bakmayın bence. Showroomda oturunca sığarım diyosunuz ama kullanmaya başlayınca pek öyle olmaz gibi.

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

arkadaslar son noktayi koymak isterim bugun itibariyle polo 1.4 tdi 75 ps trendline man beyaz aracimi 47 bin tl ye aldim.konuyla alakali olan olmayan herkese teşekkuru borc bilirim kalin saglicakla.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Polo candır  :) 2006 TDCI Fiesta'dan sonra aldım Polo'yu. 1.2 Trendline olmasına rağmen konfor farkı çok. Bakım maliyetleri VW'nin ford'dan uygun. Araştırabilirsiniz. Ve yakınımda bir VW bayisi var.Her hafta sonu uğrarım nerdeyse. Hâla kovmadılar  :biggrin: Ford bayisinde alıyorsan bu kardeşim başka yok demişti  :shok:

O dediğin bayiye göre değişir, bizim servise gelde bak, içersi vw dolu hatta Audi bile var, kaporta işlerinini buraya yaptırırlar ve indirimde yaşın 4katı kadar, şuan daha ucuz olmasının imkanı yok, ayrıca bakım maliyetide ne, hava filtresi 20 tl.yağ 10 tl. mazot 65 tl. yağıda dışardan 75-80 tl. ye al gel, daha ne olsun :) yemek yemek serbest, çay sınırsız, araba kurcalamak sınırsız, serviste başlarından ayrılmamak hatta aleti alıp kendin kurcalamak serbest, vw da yanına sokmazlar :)

Konfora gelince, evet haklısın  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Necati Dur

O dediğin bayiye göre değişir, bizim servise gelde bak, içersi vw dolu hatta Audi bile var, kaporta işlerinini buraya yaptırırlar ve indirimde yaşın 4katı kadar, şuan daha ucuz olmasının imkanı yok, ayrıca bakım maliyetide ne, hava fltresi 20 tl.yağ 10 tl. mazot 65 tl. yağıda dışarda 75-80 tl. ye al gel, daha ne olsun :) yemek yemek serbest, çay sınırsız, araba kurcalamak sınırsız, serviste başlarından ayrılmamak hatta aleti alıp kendin kurcalamak serbest, vw da yanına sokmazlar :)

Konfora gelince, evet haklısın :tongue:

Velhasıl kelam doğru yol bulunmuş ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Umit bey neden golf düşünmediniz. Mesala 1.2 tsi golf düşünebilirsiniz. Biz geçen hafta aldık. Sıfır fiyati 51.400 aldık aracı. Tamam sonuçta benzinli araç ama yakıtı 6 lt civarı şehir içi. Mazot la benzin arasındaki fark ta azaldı. Benimki sadece fikir tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necati Dur

Umit bey neden golf düşünmediniz. Mesala 1.2 tsi golf düşünebilirsiniz. Biz geçen hafta aldık. Sıfır fiyati 51.400 aldık aracı. Tamam sonuçta benzinli araç ama yakıtı 6 lt civarı şehir içi. Mazot la benzin arasındaki fark ta azaldı. Benimki sadece fikir tabiki.

Şuan Golf bulmak mümkün değildir heralde. Abim için sipariş verdim. Nisanda gelecek 1.2 TSI DSG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Şuan Golf bulmak mümkün değildir heralde. Abim için sipariş verdim. Nisanda gelecek 1.2 TSI DSG

Biz sansliydik ozaman 3 haftada geldi aracımız.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:nazar:  :nazar:

Velhasıl kelam doğru yol bulunmuş ;)

2 alternatif olunca ve biri b-max olunca bencede  ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

şimdilik mazotla benzin arasındaki fark az ama ileride fırlarsa sorun olur golfte sordum fakat 2015 modelleri gelecekmiş onlarda tuzlu

Yorum bağlantısı
Misafir

arkadaslar son noktayi koymak isterim bugun itibariyle polo 1.4 tdi 75 ps trendline man beyaz aracimi 47 bin tl ye aldim.konuyla alakali olan olmayan herkese teşekkuru borc bilirim kalin saglicakla.

Güzel günlerde kullanın  :nazar:

Yorum bağlantısı
Ümit Volkan Durmaz

sağolun arkadaşlar gönlüm büyük araçta kaldı ama 2 3 sene sonra b max gidişatına bakarak piyasada birazdaha tanınır ozaman yada kaldırıp farklı model koyarlar ozaman büyük aracı alırım sonuçta polo ve az km aracı kim almazki

polonun tek eksisi küçük olması gerçi çokta küçük değil ama tek eksisi bu.

ama b max çok fazla eksisi vardı

yakıt fazla fiyat fazla piyasası yok tek artısı büyük olmasıydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Ümit bey fiesta 1.5 tdci titanyum x paket 49500 fiyat verdi bayii onu neden dusunmediniz , sonucta trend poloda yol bilgisayarida yokmus

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...