İçeriğe Yönlendir

Forumun 3. Rover'i

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Bu fotoğraf neyi anlatıyor abim?  :seytan:

Fazla zorlama abim. Rover bu. Bi Ford değil..  :seytan:

- O fotoğraf özellikle konuldu. Bazılarının merakını gidermek için. (O bazıları kendini biliyor ve hemen ortaya çıkıyor :D )

- Mesele zorlamadan oralara çıkmak ve orada kalabilmekte sevgili kardeşim. Rover bu, Ford da değil, Fiat da değil. :yes:  Ayrıca anahtar deliğinde ışık da yok, çünkü ihtiyaç yok. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ferhat Konur

ABİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN KENDİ ŞAHANE PİLAKASI BENİM İÇİN BAHANE OLURDU ALMAKİÇİN SENDEN 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mükremin abi FK (Fayk ) plakaya talep arttı :D

Yorum bağlantısı
Misafir

- O fotoğraf özellikle konuldu. Bazılarının merakını gidermek için. (O bazıları kendini biliyor ve hemen ortaya çıkıyor :D )

- Mesele zorlamadan oralara çıkmak ve orada kalabilmekte sevgili kardeşim. Rover bu, Ford da değil, Fiat da değil. :yes:  Ayrıca anahtar deliğinde ışık da yok, çünkü ihtiyaç yok. :biggrin:

Yav he he..  :p (Bölüm2: Atın İntikamı)  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi hayırlı olsun :nazar:

Egzos çıkışına acil müdahale şart, çok dışarda duruyor

Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim el attısay olay bitmiştir. Ellerine sağlık kardeşimin.

Ben Plakaya takmış durumdayım. Elif kızımıza haksızlık olmuş. :(

Senin plaka nedir canım ?

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Abi hayırlı uğurlu olsun. Makam aracı gibi araba, daha ne olsun. Allah kaza, bela vermesin. Güzel günlerde kullanın inşallah.  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Hayırlı olsun Mükremin Bey. Allah kazadan beladan esirgesin... :nazar:

Yorum bağlantısı
Aydın Aydoğdu

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binmek nasip etsin. :nazar:  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi hayırlı olsun :nazar:

Egzos çıkışına acil müdahale şart, çok dışarda duruyor

Hb'den krom egzost ucu siparişlerimiz bekleniyor.[emoji4]
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Senin plaka nedir canım ?

Sen neyi ne için dediğimi anladın mı da sordun.

Benim plâka KağanNigar.

Yani benim söylediğimle ne alaka onu çözemedim.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Mükremin bey,

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. 2,5 yıl manuelini kullandım. 95 modeldi. Yine aklıma geldi şimdi. Lpg hiç takılmamıştı. Şehiriçinde kısa mesafelerde 15-16 lt, uzun yolda dikkatli kullanımla 7 lt yakardı. Çok yaksa da kullanmaktan zevk aldığım bir araçtı. Yanlış hatırlamıyorsam, motor 136 bg değil, 131 bg idi. Son hızı fabrika verisi 200 km idi. Ve bu hıza gerçekten ulaşıyordu. Motor ve kaportayla ilgili her parça Aksaray da bulunuyordu. Ancak hemen ilave edeyim, 2,5 yıl boyunca motorla ilgili hiç bir parça ihtiyacı olmamıştı. Sadece akü değiştirmiştim... 

Ayrıca, sizin bulduğunuz araç fotolardan oldukça temiz görünüyor. Bu kadar temizi halâ varmış demek ki...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mukremin abi hayırlı olsun güle güle kullanın çok temiz duruyor gerçekten. Bakımları da hemen yapmışsın çok keyifli vakit gecirecek gibisin FK ile :)

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Mükremin Abi hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.Güle güle kullanın. :nazar:  :nazar:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Hayırlı uğurlu olsun,Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah. Çok güzel görünüyor maaşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

hay Maşallah, abi egzoz uçları beni değiştir diye bağırıyor :D

Servet aynı konuya değinmiş :D

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi hayırlı olsun... Güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen neyi ne için dediğimi anladın mı da sordun.

Benim plâka KağanNigar.

Yani benim söylediğimle ne alaka onu çözemedim.

Neden MK değil ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...