İçeriğe Yönlendir

Arabada Hapis Kalmak

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Olmaz olmaz dememek lazım, yani gülmemek elde değil Mahmut  :D Büyük geçmiş olsun ....

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

:D  :D  :D Geçmiş olsun abi. İyiki anahtarı almışsın içeriye girerken. Yoksa şimdi farklı bir konu başlığı içeriği okuyor olabilirdik Allah korusun..  :fiuw:  :)

Bak bu aklıma hiç gelmemişti. Kornayı duyan biri olurdu, yoksa donardık. Şahin Abi gelirdi artık. 

Olmaz olmaz dememek lazım, yani gülmemek elde değil Mahmut  :D Büyük geçmiş olsun ....

Ne diyim bilemedim Abi. Hatta konuyu sorunlar ve çözümleri bölümüne açacaktım ama biraz gülelim diye buraya açtım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun Mahmut. Böyle durumlarda her şey üst üste gelir. Şükür seninki fazla büyümeden sonlanmış. :D

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur

Geçmiş olsun Abi..soğuk havalarda genelde ,eski ford araçlarında bu kilit sıkıntısı çok yaşanıyor....hani bir klişe bir laf vardır, alırsın ford olursun..... :)  

Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Kardeş geçmiş olsun, herşey bi yana bu çiçekleri sulama, bildiğimiz çiçekleri sulama değilmi, hani Kamer GENÇ bi çiçek sulamıştı ya ondan değil sanırım. :hahahoho:  :hahahoho:  :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Geçmiş olsun, ilginç bir durum olmuş. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kardeş geçmiş olsun, herşey bi yana bu çiçekleri sulama, bildiğimiz çiçekleri sulama değilmi, hani Kamer GENÇ bi çiçek sulamıştı ya ondan değil sanırım. :hahahoho:  :hahahoho:  :hahahoho:

Abi bu çiçek sulama bildiğin gibi değil, çiçeklerin başına bir şey gelirse, dönüşte annem benim başıma iş açar. Bu nedenle eksi kaç derece olursa olsun, gitmen gerekir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.. Neden bilemiyorum bu kış kapılarım camlarım donmuyor.Geçen sene falan donardı.Anlamadım gitti. Her sabah kapılar açılmayacak çok uğraşacağım diye iniyorum ama tık diye açılıyor :) Nazar değmesin :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçmiş olsun deyip güleceğim hiç aklıma gelmezdi :)

Sizin orda kış oluyor mu hocam :biggrin:

Oluyo tabe olm. :punish:

Murat Abim, sıkıntı fitilde falan değil, kapı kilitleri çalışmıyordu. 

Kilitlere de sıkıyom ki. Sen de sık. 40. formül güzel olmuş. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek
On 09.01.2015 at 11:51, Mahmut Yıldız yazdı:

Eve varınca arabadan indim ve kapıları elle kilitlemeye çalıştım. (Anahtarın kumandası çalışmıyor.) Sol kapıdan kilitleyince kilitleme sesi geldi ancak peşinden açılma sesi de geldi. Sol ön kapıyı kontrol ettim açılmadı ama arka kapı açıldı. Sadece sol ön kapı kilitlenmiş. Kapıları tekrar açmayı denedim olmadı, kilitlemeyi denedim olmadı.  Sağ kapıdan denedim olmadı. Bu arada bir sol kapı, bir sağ kapı derken çok üşüdüm. Zaten hava da -14 derece. Üşüdüğüm için arabaya girip kapıları içeriden açmayı denemeyi düşündüm, sağ kapıdan içeri girdim. Bu arada sağ kapı dışarıdan açma/kapama yapmadığı için sorun kilit mekanizmasında mı yoksa anahtarla soğuktan çeviremedim mi acaba diyerek kolu ileri ittim ve tüm kapılar kilitlendi ancak kolu çekince açılmadı. Sol kapıdan içeriden açmak için kolu çektim, yine açılmadı. Tam bu sırada bende ki üşüme gitti. Elimi cebime atınca da telefonu şarja taktığımı hatırladım. 

Ben neden görmemişim bunu..  :shok: :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...