İçeriğe Yönlendir

Darbeye Dayanıklı Telefon

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Hepsi elinden düşerek mi imha oldu bunların :D

Gıcıklaşmasan.... :jedi:

Siz de mi gülerken fırlatıyorsunuz.. :D

Yakıt ekonomisinden kasıt bu olsa gerek :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet bey bide bu var.   :)  

Bu Çağlar'a lazım :D

Yaz boyu yüzgeçleri çıkana dek denizde duran Çağlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Emmi, hTC bugün TİB'e başvurmuş. Öncelikle forumun, olmadığı takdirde bu konuya erişimin yasaklanmasını istemiş. Gerekçeleri ise "ulen kesin bu konu döner dolaşır, bu portifçinin daha önce kullanıp bozduğu telefonlara gelir, bize de oradan çakarlar, engellesinler arkadaş, şirket haysiyetimiz var la bizim" imiş. İlgili twit'i tam bulamadım akşam bulursam eklerim. :crazy:

Erişim engeli gelmeden ben de yazayım bari.

Bu portifçiye ben telefon önermiyorum. Buna duman çıkan bir şey yaptıralım /mesela bir cep nargilesi/ dumanla haberleşsin. Yazık ya. Yakında telefon firmaları PRTFÇ tazminatı adı altında ek ücret ekleyecekler ürünlerine. Adamlar da haklı ama. Al boz, gönder yapsınlar, tekrar boz, tekrar yapsınlar, tekrar boz, sonra da telefona "dandik" de. Sen de portifçisin, biz bişi diyoz mu? Ben yine gerildim. Elim ayağım titredi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi, hTC bugün TİB'e başvurmuş. Öncelikle forumun, olmadığı takdirde bu konuya erişimin yasaklanmasını istemiş. Gerekçeleri ise "ulen kesin bu konu döner dolaşır, bu portifçinin daha önce kullanıp bozduğu telefonlara gelir, bize de oradan çakarlar, engellesinler arkadaş, şirket haysiyetimiz var la bizim" imiş. İlgili twit'i tam bulamadım akşam bulursam eklerim. :crazy:

Şuraya bahsana Zafer...

Htc çöplüğü :D

lBr2oQdl.jpg

Adamlar haklı.. :D

Erişim engeli gelmeden ben de yazayım bari.

Bu portifçiye ben telefon önermiyorum. Buna duman çıkan bir şey yaptıralım /mesela bir cep nargilesi/ dumanla haberleşsin. Yazık ya. Yakında telefon firmaları PRTFÇ tazminatı adı altında ek ücret ekleyecekler ürünlerine. Adamlar da haklı ama. Al boz, gönder yapsınlar, tekrar boz, tekrar yapsınlar, tekrar boz, sonra da telefona "dandik" de. Sen de portifçisin, biz bişi diyoz mu? Ben yine gerildim. Elim ayağım titredi...

Hayır kendini kaybedip fırlatıyor....

Htc'ye bişey diyemeyiz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Hem konumuzla ne alakası var bu fotonun?

ilk kurşunu sen sıktın, sonuçlarına katlanacaksın :bomb:

vaktinde onuda kırmıştı portifçi arkadaş :fiuw:

Hakan Kurt'ta bile bu kadar cihaz yok  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Htc çöplüğü :D

Adamlar haklı.. :D

Abi burası aslında 1 telefon biliyon mu? :D Ama adam servise o kadar çok gönderip aldı ki, artık servis tüm parçalardan yedek göndermiş, "la bozulursa sök tak Allaanı seversen, yeter la" demiş. Ondan böyle çok gibi görünüyor :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Böyle birşey olabilir mi ?  :biggrin:

2,5 gün diyorum. Öğle yemeklerini de katalım 3 gün olsun. Hiç şansı yok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

2,5 gün diyorum. Öğle yemeklerini de katalım 3 gün olsun. Hiç şansı yok :D

İşi zormuş vallahi  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bu malum CAT telefonları  (http://catphones.com/en-gb)    çözüm gibi dursa da IP-65/7 felan gerekmediği asıl mesele toz ve düşme olduğu için ben arazi tipi kılıfları öneriyorum. Tabi bunun için bilindik yaygın model telefon (ayfon ya da s4 gibi) olması şart. Benim ayfon kılıfı düşmeye dayanıklı yaklaşık 8 milimetre tampon kalınlığı var.  defalarca düşüyor içim cız bile etmiyor.

Motorola için de vardı çalınmasaydı. Motorola razor için elimde bir adet süper rugged kullanılmamış kılıf var. telefon çalındığı için kılıf paketinde duruyor. isteyen varsa vereyim. başka telefona uymaz.

Bunlar var genel olarak piyasada. Daha mütevazileri de var.: slxtreme-5-5s-case-iphone-rugged-waterpr

LINK:   http://www.iphonehacks.com/2014/05/rugged-iphone-5-iphone-5s-cases.html

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Portifin üzerinde gülerken elinden pırtma sonucu oluşan darbelere dayanıklı olacağı özellikle belirtilmiş. :unsure2:

Bence telefona gerek yok. Sağlam bir don lastiği sorunu çözer. Esnemesi nedeniyle elden pırtma veya fırlatma efektini karşılar. Yeterli uzunlukta bağlanırsa bir yere çarpmadan da geri döner. :crazy:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Özellikle gülerken elinden fırladığında bozulmayacak, Forkliftin tepesinden düştüğünde ekranı dağılmayacak...

Ben portif tepesinde hunharca neye güldüğünü merak ediyorum :D Sorunun kaynağına inelim. :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Portifin üzerinde gülerken elinden pırtma sonucu oluşan darbelere dayanıklı olacağı özellikle belirtilmiş. :unsure2:

Bence telefona gerek yok. Sağlam bir don lastiği sorunu çözer. Esnemesi nedeniyle elden pırtma veya fırlatma efektini karşılar. Yeterli uzunlukta bağlanırsa bir yere çarpmadan da geri döner. :crazy:

Geri dönüp, sert olan göğüse çarpıp parçalanırsa?  ;)

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Hem konumuzla ne alakası var bu fotonun?

lBr2oQdl.jpg

ilk kurşunu sen sıktın, sonuçlarına katlanacaksın :bomb:

vaktinde onuda kırmıştı portifçi arkadaş :fiuw:

Bi de bana cesetci dersin varya,,,,,,, :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben portif tepesinde hunharca neye güldüğünü merak ediyorum :D Sorunun kaynağına inelim. :sandalye:

Yok ona inmeyelim... :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Hepsi elinden düşerek mi imha oldu bunların :D

Gıcıklaşmasan.... :jedi:

Siz de mi gülerken fırlatıyorsunuz.. :D

Abi yok bende aşağıdaki etkenler var
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Çok tanıdık geldi. :p

Bende de aynı sorunlar var htc one üstesinden geldi. :p

Bir arkadaşımız, zırt pırt telefonunu düşürüp kırıyor, bozuyor...

Onun için akıllı ve dayanıklı bir telefon arıyoruz...

Özellikle gülerken elinden fırladığında bozulmayacak, Forkliftin tepesinden düştüğünde ekranı dağılmayacak...

Var mı bildiğiniz bir model.. ?

Bu testi izle mehmet abi :) Yeterince açıklayıcı   :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yok ona inmeyelim... :fiuw:

Telefonun kırıldığı saat ile senle olan görüşme zamanının çakışmasına ne diyeceğiz
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Telefonun kırıldığı saat ile senle olan görüşme zamanının çakışmasına ne diyeceğiz

"aman tanrım"
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...