İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera A118C (B40) Gps'li Kapasitörlü Kamera

Olgu Erhan

Recommended Posts

Fırat Önal

Almayın, çabuk bozuluyor.

Kalitelisi Viofo marka hemde 2. Version Gps dahil müthiş kamera.

A118c 2. version : https://goo.gl/sNhjru indirim kodu : 72ddad

En hızlı yaptığım yurtdışı alışverişi oldu. Sigortayla beraber 210 tl ye geldi. Bu siteden alışveriş yapmamıştım hiç. Seninde tavsiye ettiğini daha önce görmedim. Buna cama montaj için herhangi bir aparat almaya gerek var mı?Teşekkürler hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
4 saat önce, Fırat Önal yazdı:

En hızlı yaptığım yurtdışı alışverişi oldu. Sigortayla beraber 210 tl ye geldi. Bu siteden alışveriş yapmamıştım hiç. Seninde tavsiye ettiğini daha önce görmedim. Buna cama montaj için herhangi bir aparat almaya gerek var mı?Teşekkürler hocam.

Kendi yapışkanlı aparatı var Fırat hocam,tırnaklı biçimde... İstersen sökebiliyorsun sadece aparat kalıyor camda...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çok kaliteli bir kamera aldınız. Firma çok iyidir içiniz rahat olsun.

Allah kaza bela vermesin. Fiyat inanılmaz iyi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fırat Önal

Kasım 15 de verdiğim sipariş bugün geldi. 13 gün de elime ulaşmış oldu. Ufak deneme çekimi yaptım. Çok beğendim. Tekrardan Teşekkürler Olgu hocam.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Gümrükten nasıl geçiyor ? Tutar gümrük için yüksek ?

Benim kameranın dışında tutar olarak 19.90 dolar yazıyordu. İçinde ne var diye yazdılar anlayamadım. Çince yazıyordu.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çoğu ürünün fiyatını biliyorlar. Dışında yazanın pek önemi yok. 

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Bu kamera şuan ali ekspreste 32gb kartla beraber 155tl civarına geliyor. Alsam mı diyorum ve bunun da kendi içinde farkları var mıdır diye tereddüt ediyorum 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Bu kamera şuan ali ekspreste 32gb kartla beraber 155tl civarına geliyor. Alsam mı diyorum ve bunun da kendi içinde farkları var mıdır diye tereddüt ediyorum 
Ucuz ve bir süre sonra bozulan versiyondur o bence, link verin baksın bilenler.
Yorum bağlantısı
Hasan Yıldız
Selamlar
Gearbest ten a118c kameram geldi.Welcome ekranı ile açılan ve üzerinde b40s 20160727 yazılım olan cihaza viofo yazılım yükledim lakin şuan viofo ekranın da kalıyor.Ne yaptım ettim ise b40s yazılımı tekrar bulamadım.Yardım ederseniz sevinirim...

Uzun bir aradan sonra sorunu giderdim.Uygun yazilimi bulmak biraz zaman aldi ama mutlu son.Ayni sorunu yasayan arkadaslar vardi yanilmiyor isem.Seve seve yardimci olurum....
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Olgu Erhan

Elimde viofo marka A118c sıfır araç kamerası vardır arkadaşlar, tek adet.

Orjinal viofo bu linkten aldım ama saolsun PTT beni atlamadı gümrük vergisini paşa paşa ödedim. Maliyetim tam 260 tl dir aynı fiyattan verebilirim. indirimli kargo 5 tl tutar.

https://www.zapals.com/viofo-a118c-1-5-inch-lcd-1080p-car-dash-camera-motion-detection.html

Yılbaşında nakit lazım malum fiyatlar fenaaa :basketci:

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
(düzenlendi)

Benim A118C Geldi.

tarihinde Ahmet Taşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen
Kamera içinde sorun olmalı. Kondansatör bir anda, bazılarının yaptığı gibi 12 volt verilmez ise bozulmaz.
Yine haklı çıktın abi, kondansatörler geldi denedim low batery diyor kabloyu sökünce, daha uzun sürüyor kapanması ama son kayıt gidiyor yine, bazen sağlam kalıyor.

d85269de82a7e5c4c3d7d19e68b9b9dd.jpg
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Low battery diyor ise iyi. Şarjda kalsın bir iki saat. Evde veya iş yerinde. Kondansatör tam dolsun. Cihaz görsün referans gerilimini. Düzelme ihtimali var

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
10 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Yine haklı çıktın abi, kondansatörler geldi denedim low batery diyor kabloyu sökünce, daha uzun sürüyor kapanması ama son kayıt gidiyor yine, bazen sağlam kalıyor.

Hazine bulmuşsun. :)
İçinden çıkan ile değerler aynı ise sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

AliExpress den aldım 2.7V 3.3F değerler aynı ama olmadı, sabaha taktım araca, 2 saat sonra denedim low batery diyip ekran kararır gibi yapiyor ama eskisi gibi kapanmadan marka yazıyor düzgün kapanıyor gibi, son video gidiyor yine ama.

xiaomi 70 minutes alıp geçeyim diyorum pilli olması korkutuyor, çakmaklık hep aktif benim, sürekli kayıt yazın sıkıntı pilli olduğundan.

Low battery diyor ise iyi. Şarjda kalsın bir iki saat. Evde veya iş yerinde. Kondansatör tam dolsun. Cihaz görsün referans gerilimini. Düzelme ihtimali var
Değişim önceside low batery diyordu abi, sadece artık direk kapanmıyor hata mesajı sonrası markası yazıp düzgün kapanıyor gibi yapıyor.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kondansatörler üzerinde yazan faratta olmayabilir. Denemelik paralel bağlasana iki tane daha

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

O da aklıma geldi ama sığmayacagi için hiç uğraşmadim abi. Keşke 3.3 değilde 5F falan alsaydim dedim hatta.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eğer çalışır ise üç tane ince kablo çek dışarı. Bir kenara sabitle.

Benim kamera yıllardır öyle çalışıyor. Pili şişip kasayı bozuyor içeride aşırı ısıda

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...