İçeriğe Yönlendir

Kendin Yıka Makinesi Olan Benzinlikler Listesi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Lütfen bildiklerinizi tarif eder misiniz? Tüm Türkiye. Para atıp tabanca ile köpük ve/veya basınçlı su bulunduran ve bunu bizim yapmamıza izin veren self servis yerleri listeleyelim. Rica minnet bize teslimler kapsam dışıdır.

Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Adana mustafa kemal paşa Bulvarı shell

Oto süpürge

basınçlı şu

oto köpük sabah 9 akşam 9 arası.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Boz

Adana mustafa kemal paşa Bulvarı shell

Oto süpürge

basınçlı şu

oto köpük sabah 9 akşam 9 arası.

Adanadaki istasyonların tamamında var nerdeyse ama bazı istasyonlardaki makinalar düzgün calismiyor benim adanada hep kullandığım yer.burasi

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

İzmir bornova 3. sanayi üniversite caddesi (ağaçlı yol) AkınTürk petrol opet köpük atma makinesi otomatik fırça (sanayi tipi zmıpara makiası).

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ankara konya yolu üzeri eski otokoç önündeki opet benzin istasyonu.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

İzmir'de görmedim. 2 sene önce Kuşadası Davutlar civarı bir istasyonda görüp kullanmıştım ama tam olarak yer ve istasyonu hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

İstanbul dolapdere petrol ofisi

Terazidere shell sadece köpük yıkama fırçalı makine

tarihinde Aydın Aladağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

İzmir Buca Çevik-1 in ilerisindeki BP Yıkama 1 TL Köpük 2 TL Elektrikli süpürge 2 TL 

Köpük Kullanılmaz bildiğiniz deterjan konuluyor. Ama Yıkama ve Süpürge iyi oluyor.Giderken ayrı bir kova ve cilalı oto şampuanı şart.  :)

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Giresun da Shell-Bp-TP-PO ve Lukoil Bu hizmeti veriyor diğerlerinde galiba eleman çalışıyor...

Yorum bağlantısı
Emre Tutak
(düzenlendi)

İzmir balçova BP İnciraltı kavşağının orada ( 9 Eylül Üniversitesi Hastanesine sırtınızı verdiğinizde solda ) 2 Tl diye hatırlıyorum

tarihinde Emre Tutak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

çayırova tp istasyonu. ama genelde bozuk oluyor. 3/1 şansınız var araba yıkamak için. konuyu ilgi ile takip edeceğim,bu civarda varsa biz de oraya gidelim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben hiç yıkatmadığım için bilmiyorum.

Yıkatılmıyor zaten oralarda. Kendin yıkıyorsun hocam..  :p Senin araba gri miydi?  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yıkatılmıyor zaten oralarda. Kendin yıkıyorsun hocam.. :p Senin araba gri miydi? :D

Kendim yıkamıyorum zaten hiç [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Misafir

Kendim yıkamıyorum zaten hiç [emoji23][emoji23]

Hiç yıkatmıyorsun.. Kendin de yıkamıyorsun..  :unsure2:   :shok:   :vroom:

Ben hiç yıkatmadığım için bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Küçük

Bende Kayseri'de özellikle yanından geçtiğim tüm benzin istasyonlarına bakıyorum ama henüz aradığımı bulmuş değilim. Yıkama makinası her benzinlikte var ama senin söylediğin şekilde kendin yıka olayını aramama rağmen bulamadım. Kayseri'de gören duyan bilen varsa makbule geçer  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Balıkesir-Gönen Opet

Balıkesir- Bandırma/Çanakkale Yolu 8.km Total İstasyonu

Balıkesir-Bandırma/Çanakkale Yolu 6.km Petrol Ofisi İstasyonu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...