İçeriğe Yönlendir

Youtube Videolarımızı Sürekli Kopyalıyorlar

Furkan Avcı

Recommended Posts

Misafir

Arif in manchester a attığı golü ararken nerelerde buluyorum ben de kendimi :)

o golü bunların olduğunu duydum ama. az daha gayret.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bence güzel olmuş kazaların derlenip paylaşılması. Sonuçlarını görüp ibret alan 1 kişi bile olsa kafi. Kameralarınıza yansıyan görüntülerin içine bir yada iki yada içinize sinmezse hareketli forum adres resmi koyarsak sıkıntı kalmaz. 

Yada kendi videolarımızı kendimiz yapıp yayınlayalım, o işe girelim :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Vatandaş kamuya açık olduğu için alınmasında sakınca yok demiş bende onun videosunu alıp kendi kanalımda yayınlayacağım ;)

Aslında düşündüm de adam haklı , ben zaten kendi plaka ve koordinatım açık şekilde paylaşıyorum youtube da genele açık olarak.

Telif hakkı iddiam zaten yokta, derlerken izin alınıp/alınmaması gerektiğini merak ettim şimdi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

video yayından kalktı abi, telif hakkım sanırım kabul edildi.

Vatandaş kamuya açık olduğu için alınmasında sakınca yok demiş bende onun videosunu alıp kendi kanalımda yayınlayacağım ;)

Aslında düşündüm de adam haklı , ben zaten kendi plaka ve koordinatım açık şekilde paylaşıyorum youtube da genele açık olarak.

Telif hakkı iddiam zaten yokta, derlerken izin alınıp/alınmaması gerektiğini merak ettim şimdi.

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

video yayından kalktı abi, telif hakkım kabul edildi.

15 gün sonra tekrar linki kontrol et bakalım ;)

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Video yayında heralde ilk başa Furkan bey in aracın kamara kayıdı var

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Başkası bizim videolarımızı alana kadar biz derleyip yayınlayalım. Kendi isteğimizle ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Başkası bizim videolarımızı alana kadar biz derleyip yayınlayalım. Kendi isteğimizle ;)

Zaten buraya koyduklarımız yuutupta ya Emre. Olmadı grup kurup oraya atmak lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Zaten buraya koyduklarımız yuutupta ya Emre. Olmadı grup kurup oraya atmak lazım.

Demek istediğim o videoları başkaları değil de bizden birileri toplasın tek kalemde paylaşsın müdürüm.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Demek istediğim o videoları başkaları değil de bizden birileri toplasın tek kalemde paylaşsın müdürüm.

Yani bizi grup kurmaya zorlayacaksın ille de? Pis sapık seni! :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yani bizi grup kurmaya zorlayacaksın ille de? Pis sapık seni! :seytan:

Biz zaten grup değil miyik  :crazy:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Murat Dere
(düzenlendi)

Hocam edit'lediğin programı kare kare anlatan bi konu açabilir misin?

Bu olur mu Sağğni? :spiteful:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Doğan Uzun

Telif hakkı ile videoları kaldırtabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serdal Soysal

tekrar yayınlanmış,

6.14 deki kazada ESP nin önemini görmüş oldum.

Bu arada bundan bir şey çıkmadı sanırım.. .

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mustafa Yenigün

Geçen akşam bizim forumdaki videoları da toplayıp "Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları" videoları hazırlayan "Türkiye Ekranı" kullanıcısının son videosunu benim de videomu izinsiz olarak eklediği için Youtube'a şikayet ettim, telif hakkı nedeniyle kaldırıldı.

Siz de kendi videonuzun izinsiz olarak kullanıldığını farkettiğinzde, tek sayfalık basit bir form ile durumu bildirebiliyorsunuz. Kendi videonuzun linki, kullanıldığı videonun linki ve hangi zaman diliminde kullanıldığını bildirmeniz yeterli oluyor.

Bu videoları hazırlayan arkadaşın bu sayfayı da sürekli izlediğini biliyorum. Benim kendi videolarımdan bir kazanç düşüncem yok, ancak bu forumda paylaşılmış görüntüleri kullanacaksa eğer, videonun başında Ford Club Türkiye'ye teşekkür etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunu yapmadığı sürece ben kendi videolarımı gördüğüm anda tekrar şikayet edeceğim.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Şikayet ettiğiniz videoda benim de kaza görüntüm vardı.

Kayıtta plakam vs gözüküyordu. Şikayet etmeyi düşündüm ama vazgeçtim daha sonradan.

Bizim forumu yakın takip eden birisi sanırım.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Geçen akşam bizim forumdaki videoları da toplayıp "Türkiye'de Araç Kamerası Kaza Kayıtları" videoları hazırlayan "Türkiye Ekranı" kullanıcısının son videosunu benim de videomu izinsiz olarak eklediği için Youtube'a şikayet ettim, telif hakkı nedeniyle kaldırıldı.

Siz de kendi videonuzun izinsiz olarak kullanıldığını farkettiğinzde, tek sayfalık basit bir form ile durumu bildirebiliyorsunuz. Kendi videonuzun linki, kullanıldığı videonun linki ve hangi zaman diliminde kullanıldığını bildirmeniz yeterli oluyor.

Bu videoları hazırlayan arkadaşın bu sayfayı da sürekli izlediğini biliyorum. Benim kendi videolarımdan bir kazanç düşüncem yok, ancak bu forumda paylaşılmış görüntüleri kullanacaksa eğer, videonun başında Ford Club Türkiye'ye teşekkür etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bunu yapmadığı sürece ben kendi videolarımı gördüğüm anda tekrar şikayet edeceğim.

Sizin gibi bende biraz önce şikayette bulundum .  Umarım bir an önce silinir .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...