İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Double Teyp Montajı Ve Konsol Boyama

Sezer Topkara

Recommended Posts

Sezer Topkara
(düzenlendi)

Arkadaşlar aralık ayında focus 1.8 tcdi collection alarak aranıza katılmış bulunmaktayım ufak ufak modifiye işlerine başladım öncelikle eski cd çalar teypin yerine double teyp takmak oldu 

XyYNM3.jpg

doqDvD.jpg

54RXaz.jpg

Daha sonra zamanla eskimiş olan teyp çervesini söküp boyama kararı aldım baktımki güzel oluyor havalandırma çerçevelerinide araç dış rengine yakın metalik renk ile boyama kararını verdim 

082gRZ.jpg

AEYNDv.jpg

4DRQjA.jpg

ve sonuçç :) 

JXENZJ.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum :) 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Emre Sirkeci

Güzel olmuş ama o direksiyona derhal birşeyler yapılması lazım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun. Double din sizin araca tam oturması için işlem yapılması gerekir. Biraz dışarda kalmış gibi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hayırlı olsun güle güle kullanın ama acilen kenar boşluklar ve direksiyona el atılmalı....

Yorum bağlantısı
Sezer Topkara

eski teyp  noldu :seytan:

eski teyp evde duruyor hocam :) 

Hayırlı olsun güle güle kullanın ama acilen kenar boşluklar ve direksiyona el atılmalı....

kenar boşluklarına  bişeyler yapmayı düşnüyorum da direksiyon için önerebileceginiz yer varmı sefaköy civarında 

Hayırlı olsun. Double din sizin araca tam oturması için işlem yapılması gerekir. Biraz dışarda kalmış gibi.

Saygılarımla.

hocam konsolu boyadıkdan sonra biraz daha içeri bastırdım (son resimde ) 

Yorum bağlantısı
Ömür Can

Eline sağlık.metalik gri yakışmış.Bak şimdi benimde ızgaraları boyayasım geldi ama teyp çerçevesi piano black olunca ızgaralar sırıtacak en iyisi kalsın şimdilik  :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erkan Gültekin1

Güle güle kullanın mk1lerde olmazsa olmaz güzel bir uygulama olmuş tebrikler...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Şenoğlu

Hepside güzel olmuş ama sanırırm biraz masraflı gibi burada araçtan söktüğünüz çalışır durumda CD çalar teypler hala elinizdeyse makul bir fiyata satın alabilirim

Bu da benim tamamen kendi yaptığım montajım;

7d103989a1866d6e1e8c69b46c2309ce.jpg

Sizinki sanki biraz dışarıda mı kalmış?İçerden doğru yerleri traşlamamış olabilirsiniz.Bu linkte benim yapım aşamalarının detaylarını görebilirsiniz;

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/267057-16-zotuzalti-16-kapri-mavi-focusum-ve-yaptıklarım/page-3

Eski CD calarınızı çalışır durumdaysa satın alabilirim

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Hepside güzel olmuş ama sanırırm biraz masraflı gibi burada araçtan söktüğünüz çalışır durumda CD çalar teypler hala elinizdeyse makul bir fiyata satın alabilirimEski CD calarınızı çalışır durumdaysa satın alabilirim

Çalışır durumda,fakat arada sırada cd changer içindeki bütün cd'leri okumuyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Emre Akbas

Merhaba bu teyp kaç inç bende yapmayı düşünüyorum ancak sıgıp sığmaması konusanda terettürlerim var 6.2'' mi? 7'' mi? almalıyım yoksa her ikiside uyarmı?birde tep kenarlarını nerde temin etmemiz lazım

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Süleyman KAHRAMAN

Arkadaşlar aralık ayında focus 1.8 tcdi collection alarak aranıza katılmış bulunmaktayım ufak ufak modifiye işlerine başladım öncelikle eski cd çalar teypin yerine double teyp takmak oldu 

XyYNM3.jpg

doqDvD.jpg

54RXaz.jpg

Daha sonra zamanla eskimiş olan teyp çervesini söküp boyama kararı aldım baktımki güzel oluyor havalandırma çerçevelerinide araç dış rengine yakın metalik renk ile boyama kararını verdim 

082gRZ.jpg

AEYNDv.jpg

4DRQjA.jpg

ve sonuçç :)

JXENZJ.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum :)

güzel olmuş güle güle kullan ürünün ismini yazabilirmisin bende düşünüyorum teyp

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Halil ibrahim Oruc

Buda benim amator vinyl kaplama isi:)  cok hos duruyor fakat cok asiri kivrimlar var gerdirme islemini tek basima yapamadim ama resimlerde gozuken kabarciklara aldanmayin  icinde hos duruyor  ayrica vites kutusunada uyguladim daha kolay olduIMG_20161119_WA0003.jpg

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Elinize sağlık. Ben orjinalinden başkasını yakıştıramıyorum bu araçlara o yüzden orjinal teybe sanal cd değiştirici almak durumunda kaldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halil ibrahim Oruc
2 dakika önce, Tahir İlter yazdı:

Elinize sağlık. Ben orjinalinden başkasını yakıştıramıyorum bu araçlara o yüzden orjinal teybe sanal cd değiştirici almak durumunda kaldım.

Bunun kendi orjinal teybi gpsli ve orjinal cd chargeri olmasina ragmen ginede sony caktim bt ve ozellik olarak ihtiyacimi karşıladigi icin.  Tek dezavantaj kumanda kullanamiyorsun onuda ufak ara kitlerle yapmak mumkun ginede bu haliyle baska hos

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...