İçeriğe Yönlendir

Yeni Hyundai I20 Ye Tasarım Ödülü

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Fırat Önal

Hyundai fiyat performans olarak iyi. 5 yıl garanti cabası. Çok teknolojik araç üretmiyor. Ancak ürettiği araçlarda özellikle motor , şanzuman yönünden sağlam oluyor. Hiç kullanmayanlar ön yargılı olabilir. Hyundai teneke diyerek. Ama işin aslı bence öyle değil.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

hyundai tasarimlari benimde cok hosuma gidiyor. ama bu biraz cakma gibi olmus, wv, kia, renault hissi veriyor degisik acilarda...

bu arada ne kadar hyundai kullanan tanidigim varsa, cok cok memnun, sorunsuz arablar.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

2012 model aldı arkadaşım. İstanbul ankara arasın da bir depo içmiş i20. Angara ya zor düştüm diyordu en son.

Yorum bağlantısı

2005 yılından 2009 yılına kadar Dizel Getz kullandım. Sıfır almıştım. Bakım dışında 1 kuruş harcamadım. Ve aracı sattığımda km 80.000 de idi. Bence 5 yıl garanti çok avantajlı. Bakım ücretleri de diğer markalara göre uygun sayılır. Güvenlikte bir volvo olmayabilir. Ama bir Polo kadar, Yaris kadar da sağlamdır diye düşünüyorum. Hele Clio dan kat be kat güvenlidir. Pek çok avrupa markasından daha güvenlidir. Yıllar önce Türkiye pazarına girdiği araçlarla şimdiki üretilen Hyundailer arasında bence çok fark var. Biraz fazla mı yakıyor? 10-15 kuruş fazla yakıyor olabilir. Bu da sürücüye göre değişir. Küçük araç alacak olsam Dünya nın vergisini verip standar donanımlı bir avrupa araç yerine Full donanımlı Hyundai alırdım.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Hyundai i accent olarak bilenlerin yakistirmasi teneke. Sonataya binip bu araba kötü diyen duymadım görmedim. 2006 modelinde esp standart. Her modelin çarpışma testi mevcut, izlemek serbest.

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...