İçeriğe Yönlendir

Mk3 Mondeo Multimedya Cihazı

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Evet uzatmaya gerek yok.6 lı cd çalar sizlere ömür.Mecbur bir dönüşüm yapmak gerekiyor.Ancak tek din olacak.Ancak ne alacağım ışte sıkıntı burada başlıyor.Konudan hiç mi hiç anlamam.Ben arayislerımı yazayım bilen arkadaşlar ne alacağıma karar versin artık.Mümkünse aydınlatma yeşil olsun.Cd calmasa da olur sanırım.Sd kart falan da işimi görür sanırım zaten.Direksiyon kumandasini kullanabileceğim bir model olursa tadından yenmez olur.Büyük beklentim yok ses olarak ama olabildiğince iyi olması güzel olur.Gelelim asıl meseleye zaten max 150 tl olsun.Daha da aşağıda olursa daha da güzel olur.Evren ile konuştuğumda Alpin yada Pioneer önermisti.Forumda bu işlerden anlayan çok insan var bildiğim kadarıyla.Yukarıdaki ozeliklere göre direk model önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Direksiyon kumandası işi bu fiyata olmaz Akan. Sen kumandaya yapacağın yatırımı üniteye yap:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Teknik kısmı bilmem ışte.Ben teyp özelliği falan mi diye düşündüm zaten.Araştırıyorum artık.Forumda bir tane satilik alpine var ama renk nedir bilmiyorum.Yazdım cevap gelir umarım

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Akan Belen

Birde 100 tl ayrı bir aparatami vereceğim pehhh isim olmaz o zaman :) elim çalışsın o zaman gerek yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Teknik kısmı bilmem ışte.Ben teyp özelliği falan mi diye düşündüm zaten.Araştırıyorum artık.Forumda bir tane satilik alpine var ama renk nedir bilmiyorum.Yazdım cevap gelir umarım

Alpineler genelde 2 veya 4 renk destekler. Renkler genelde tuş takımını değiştirir. Pioneer'da hem tuş takımı hem ekran rengi değişir. Lokman Abi'nin dediği gibi, direksiyon kumandası ayrı bir aparat. Kumandanın voltaj değerlerini okuyup, teybe ileterek komut sağlayan bir kablo. Kumandanın sol eline uzaklığı, sağ elinin teybe uzaklığından çok da farklı değil. Bu nedenle kumanda işi olsa iyi olur ama elzem değil bence.

Baktım şimdi, deh 1420 düğme renkleri değişiyor, ekran rengi sabit klasik lcd.

Deh3400 var, ekran rengi ve led renkleri değişiyor. Bu iki model üzerinde durabilirsin pioneer markada.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur
(düzenlendi)

Yaklaşık bir aydir benzer bir durumla ugrasiyorum, 6006e vardi bende de, degistirmek istiyordum.. eBay üzerinden kumanda aparati, çerçeveyi, sökme takma ve standart bağlantı aparatini toplamda £30 e (14.95 çerçeve, normal bağ. adaptörü, sökme takma - 14.95 direksiyon kumandası aparati) mal ettim kargo dahil, TL te vurunca 3,70 den hesaplasak 111 ediyor, düz hesap 120 desek, teyp olarak yukarıda onerilenlerden Sony DSX-A40 aldim 169 liraya. Teyp kirmizi aydinlatmali 4*55w cikisli radio USB aux var.. Tavsiye ederim. Bir de direksiyon kumandasi gelsin bakalim tam olacak..

tarihinde Sarp D. Uygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Mp3'lü orjinal sony istemiyormusun akan ?

Adamın nasırı üzerinde halay çekiyorsun. Mondeo'ya olmuyormuş ya ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Adamın nasırı üzerinde halay çekiyorsun. Mondeo'ya olmuyormuş ya ;)

Takanlar var ama abi ?  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Takanlar var ama abi ?  :)

Emin misin? gördün mü?. Lokman, olmayınca başka birşey aldı. ;)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ama verdiğim liknte yapmışlar ve olmuş  :)

İhtiyarı sıkıştırma mod adayı zararlı çıkarsın bak  :p  :p  Olmuyor diyorsa olmuyordur  :)  :)  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

İhtiyarı sıkıştırma mod adayı zararlı çıkarsın bak  :p  : :p Olmuyor diyorsa olmuyordur  :)  :)  :)

Yok abi bilgi paylaşımı yapıyoruz,ne haddime sıkıştırmak...ellerinden öperim abimizi  :flowers:

Bunlarda kesip biçme var, ayrıca cihazlar senin sözünü ettiğin değil.

Aynı ebatlarda sony'de var abi... :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yok abi bilgi paylaşımı yapıyoruz,ne haddime sıkıştırmak...ellerinden öperim abimizi  :flowers:

Eyvallah kardeşim, bizimki de espri mahiyetinde zaten  ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Mp3'lü orjinal sony istemiyormusun akan ?

Aynı ebatlarda yüzlerce SONY bulunabilir. Ama mevzumuz senin ilk mesajında yazdığın mp3'lü orijinal SONY değil mi? ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Aynı ebatlarda yüzlerce SONY bulunabilir. Ama mevzumuz senin ilk mesajında yazdığın mp3'lü orijinal SONY değil mi? ;)

Peki abi  :tap2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hakan olurda yapacak cesaret lazım. Onun yapım aşamasını Celalettin hocamdan dinle. Elini sürmezseniz.

Kısaca yapmak için konsolu değiştirmeyi göze alacaksın.

Kısacası olmaz. Ha deyince yapılmaz. Ciddi uğraş bilgi el beceresi cesaret gözü karalık lazım.

Hadi canım başka kapıya.

Sendekini daha satamadın satacak müşterimi arıyorsun :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Hakan olurda yapacak cesaret lazım. Onun yapım aşamasını Celalettin hocamdan dinle. Elini sürmezseniz.

Kısaca yapmak için konsolu değiştirmeyi göze alacaksın.

Kısacası olmaz. Ha deyince yapılmaz. Ciddi uğraş bilgi el beceresi cesaret gözü karalık lazım.

Hadi canım başka kapıya.

Sendekini daha satamadın satacak müşterimi arıyorsun :p

Bu kadar detaylı bilmiyordum o işin aşamasını... :)

Tamam canım anladım olmuyor işte  :)

Benim teybi sattığımı nereden çıkardın  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu kadar detaylı bilmiyordum o işin aşamasını... :)

Tamam canım anladım olmuyor işte :)

Benim teybi sattığımı nereden çıkardın :biggrin:

aferin çabuk öğreniyon severim senin gibi öğrencileri :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Uffffff, ikinizi bir arada görünce, özlemişim mi nedir? :fiuw:

Eyvallah abi sağol. Bugünlerde biliyorsun yoğunum. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...