İçeriğe Yönlendir

Mk3 Mondeo Multimedya Cihazı

Akan Belen

Recommended Posts

Misafir

aferin çabuk öğreniyon severim senin gibi öğrencileri :D

Saol örtmenim  :p

Uffffff, ikinizi bir arada görünce, özlemişim mi nedir? :fiuw:

Saol abi...senin yerinde ayrı voltran kabilesinde  :biggrin:

Eyvallah abi sağol. Bugünlerde biliyorsun yoğunum. :)

Çok yatma sende  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Çılgın proje 1

6 cd changerli sony ile mp3 calan sonynin on panelleri saniyorum birbirine uygun. Ne dersiniz? Olur mu?

Bence olur gibi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Saol örtmenim :p

Saol abi...senin yerinde ayrı voltran kabilesinde :biggrin:

Çok yatma sende :biggrin:

Ya hiç sorma yatmaktan sırtım ağrıdı. İş yoğunluğu da işte bir taraftan diğer tarafa dönmek sırt dinlendirme operasyonu. Ne yaparsın yarım dönüş 2-3 saat alıyor :)

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mondeoda ki 6li cdnin on panelini mp3 calan sony ye takip mondeoya tekrar takmak. Bence olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ya hiç sorma yatmaktan sırtım ağrıdı. İş yoğunluğu da işte bir taraftan diğer tarafa dönmek sırt dinlendirme operasyonu. Ne yaparsın yarım dönüş 2-3 saat alıyor : :)

:sandalye:

Ne kadar uyuyorsan seste gitmiş...bu nasıl yatma stilidir merak ediyorum  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ne kadar uyuyorsan seste gitmiş...bu nasıl yatma stilidir merak ediyorum :biggrin:

Sabah simit + dolaptan çıkmış safa şalgam içince ses gidiyor. :(
Yorum bağlantısı
Misafir

Sabah simit + dolaptan çıkmış safa şalgam içince ses gidiyor. :(

Amacını anlamadım sabah şalgam içilirmi ya  :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Amacını anlamadım sabah şalgam içilirmi ya :(

Ooooooo

Kimileri sabah ciğer yenir mi der. :)

Not: ulan yine bağladık ya yemeğe konuyu. Kaçın birazdan Akan gelecek :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ooooooo

Kimileri sabah ciğer yenir mi der. :)

Not: ulan yine bağladık ya yemeğe konuyu. Kaçın birazdan Akan gelecek :D

:biggrin:

Aynen... :D  :vroom:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mondeoda ki 6li cdnin on panelini mp3 calan sony ye takip mondeoya tekrar takmak. Bence olur.

Bu şekilde olabilir.

Hakan diğer türlü kesme, biçme çok olacak. benin yaptığım sistemde, istediğin anda eski sistemine geçebilirsin. ;) yoksa olmaz diye birşey yok. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu şekilde olabilir.

Hakan diğer türlü kesme, biçme çok olacak. benin yaptığım sistemde, istediğin anda eski sistemine geçebilirsin. ;) yoksa olmaz diye birşey yok. ;)

Abi bilmiyor işte. Almış karşısına aksaçlıyı ikna etmeye çalışıyor. Yedirmeyiz aksaçlıyı :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet konuya bakamadım birkaç gündür.Herzamanki gibi ilginç sorunlarla uğraştım yine :( Benim aklımdaki de orjinay mp3 çalar takmaktı ama olmuyor denilince mecburen farklı alternetiflere yöneliyorum.Lokman abide ki gibi.Bakalım karar vereceğim kısa sürede ne almam gerektiğine artık.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çılgın proje 1

6 cd changerli sony ile mp3 calan sonynin on panelleri saniyorum birbirine uygun. Ne dersiniz? Olur mu?

Bence olur gibi :)

Şerçeye Mercedes jant kapağı takmak gibi olur. Mp3'ü nasıl çalacak?

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi normal calacak. Nesi acayip ki bunun? Ayni sayilirlar zaten. :)

Yani sen marifet panelde mi diyorsun?

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi on panel degismeyecek. Arka panele bizim mp3lu sony takilacal.

Offf, Mert :heat:  Yordun beni, Mondeoya olmayan zaten cihazın arka tarafı. Mondeodaki boşluk arkaya doğru daralıyormuş. Bizim cihazlar oraya sığmıyor, yani ya cihazda, ya da araçta tadilat gerekiyor. ;)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Adamın nasırı üzerinde halay çekiyorsun. Mondeo'ya olmuyormuş ya ;)

o nasıl güzel bir deyimdir öyle :)
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar, ön panelin dışında sıkıntı yok, mondeo'da ön panel aşağıya doğru daralıyor. eğer ön panel vida yerleri birbirine uyarsa, mp3 çaların ön paneli sökülecek, mondeonun ön paneli ona takılacak, bu şekilde olursa uyar diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Offf, Mert :heat: Yordun beni, Mondeoya olmayan zaten cihazın arka tarafı. Mondeodaki boşluk arkaya doğru daralıyormuş. Bizim cihazlar oraya sığmıyor, yani ya cihazda, ya da araçta tadilat gerekiyor. ;)

Abi öyle değil işte. Bizim on panel onlarin konsola uymuyor. Alt tarafa doğru daraliyor onların ki. Arkasinda sıkınti yok diye biliyorum varsa olmaz tabii. Arkası uyuyor diye biliyorum ben.

arkadaşlar, ön panelin dışında sıkıntı yok, mondeo'da ön panel aşağıya doğru daralıyor. eğer ön panel vida yerleri birbirine uyarsa, mp3 çaların ön paneli sökülecek, mondeonun ön paneli ona takılacak, bu şekilde olursa uyar diye düşünüyorum.

Aynen böyle demek istiyorum. Yakınlarda ghia mondeosu olan olsa deneyeceğim ama yok iste. Sanirim yerleri uygundur.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende on panel var :) teyp duruyor böyle bir uyum varsa süper olur aslinda.bendeki ön paneli söküp mp3 çalar olana takardim :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende on panel var :) teyp duruyor böyle bir uyum varsa süper olur aslinda.bendeki ön paneli söküp mp3 çalar olana takardim :)

Abi arkasının felan fotosunu çekip atsana? Vida yerleri soketler? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence olmaz. Olabilseydi eğer uygulaması bugüne kadar çıkardı. Verdiğim cevabın teknik bir temeli olmadığının farkındayım ama hayatta bazen gözlem ve tecrübeler tekniğin önüne geçer:)))

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi arkasının felan fotosunu çekip atsana? Vida yerleri soketler?

Teyp araçta değil ve ben Yenice'ye geldim.Eregliye geçince atarım Mert
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...