İçeriğe Yönlendir

Mk3 Mondeo Multimedya Cihazı

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Peki mp3 çalar nasıl uydurulur mondeoya.Basit bir sekilde uyar mi uymaz mi.Ama düşününce konsol dar geleceği için sıkıntı olur sanırım.teyp bol gelse daha kolay çözüm bulunur sanki.Offf kafam çok karıştı bu konuda

Yorum bağlantısı
Misafir

Peki mp3 çalar nasıl uydurulur mondeoya.Basit bir sekilde uyar mi uymaz mi.Ama düşününce konsol dar geleceği için sıkıntı olur sanırım.teyp bol gelse daha kolay çözüm bulunur sanki.Offf kafam çok karıştı bu konuda

Benim ilanı gördün mü Akan?

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Abi benim düşünceme göre çok basit şekilde uyar. Bir engel yoksa tabi. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benim ilanı gördün mü Akan?

Saygılarımla.

Görmem mi.Aslinda en güzeli ama limitimi su an aşıyor maalesef.Son çıkan direksiyon pompası hesaplarımi bozdu aslinda.

Abi benim düşünceme göre çok basit şekilde uyar. Bir engel yoksa tabi.

.

Mert karar ver basit mi engel var mi :D sonucta bende on panel var biliyorsun kesin uyacağını bilsem arastiririm mp3 çalar

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Görmem mi.Aslinda en güzeli ama limitimi su an aşıyor maalesef.Son çıkan direksiyon pompası hesaplarımi bozdu aslinda.

.

Mert karar ver basit mi engel var mi :D sonucta bende on panel var biliyorsun kesin uyacağını bilsem arastiririm mp3 çalar

Abi denemeden bilemeyiz ki. :)
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bir riskle teyp almak da anlamsız olur bu durumda maalesef.çevrede olsa tanıdık bakardım

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Bir riskle teyp almak da anlamsız olur bu durumda maalesef.çevrede olsa tanıdık bakardım

Abi ben double taktim kurtuldim lanet sonyden mutluyum huzurluyum sakinim ve eğleniyorum artik :D yolda film izlerken felan iyi oluyor :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel aslinda görsel olarak da çekici.Ancak imkan uygun değil su aralar double için

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Güzel aslinda görsel olarak da çekici.Ancak imkan uygun değil su aralar double için

Vallaha abi bende indash vardi istanbul dan bi hayirsever aradi dedi takas olur dedim tertemiz duouble geldi ama cerceve yok mondeoya göre haberiniz olsun

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Çerçeve var Evren almıştı.Cihaza göre değişir mi bilmem ama

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Gayet güzel olmuş

Cercevesini sert mdf den yaptik kapladik sonrada :D teşekkür ederim abi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Cengiz güzel olmuş, o aldığın çerçeveleri kesip biçseydiniz olmazmıydı?

Yorum bağlantısı
Misafir

Orjinal çerçeve zor bulunuyor. Zaten orjinal alınan bile tam uymuyor o da ayrı mesele. Yaklaşık 200tl'de artısı. Ancak gelen paketten sadece çerçeve değil, ünitenin çerçeve içine oturacağı metal kafes ve kafese uyumlu üniteye monte edilen yan kulaklar da geliyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Cengiz güzel olmuş, o aldığın çerçeveleri kesip biçseydiniz olmazmıydı?

Abi küçük geldi hepsi kesip bicmeyle olacak bir yani yoktu son çare e bay siparisi verdim gelince takicam olursa bide orjinal 6li cd changer okadar büyük ki insana kafayı yedirtir :(

Orjinal çerçeve zor bulunuyor. Zaten orjinal alınan bile tam uymuyor o da ayrı mesele. Yaklaşık 200tl'de artısı. Ancak gelen paketten sadece çerçeve değil, ünitenin çerçeve içine oturacağı metal kafes ve kafese uyumlu üniteye monte edilen yan kulaklar da geliyor.

Saygılarımla.

Haklisin evren abi adana da sadece biyerde 1e 1 uyan buldim oto şen ford da oda 280 tl + kdv dedi 350 tl ye felan denk geldi bu yaptigim cerceve bana 20tl ye geldi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
İlker Kal

Merhaba arkadaşlar.. Mk3 Mondeolar için bire bir uyumlu, kesme biçme yapmadan takılabilen, üzerindeki  sony teyp ile aynı ölçülere sahip tavsiye edebileceğiniz bir multimedya cihazı var mıdır ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Navigold 6005 modeli uyuyor.

Şimdi fototğraflarına baktım bu modelin ama pek uyacak gibi durmuyor Celalettin Bey. Focus için uygun yazmışlar, mondeo'da çerçeve kenarları verev. Yani bu model için de çerçeve gerekir.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
İlker Kal

Navigold 6005 modeli uyuyor.

Celalettin Bey birebir uyumlu mudur? Denediniz mi?

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Evren bey bu konuda haklısınız. Ama çerçeve uydurmak gerekli. Ben ikinci el olarak alıp taktığım için çerçeve yoktu. Belki sıfır olarak alınca yanında veriliyor olabilir. Aldığım kişi focus 2 aracında kullandığını, arabayı sattığı için bunu elden çıkardığını belirtmişti.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Emre Şimşek

Yandex'te aratınca bu sayfa çıkıyor. Bu sayfayı biraz şenlendirelim mi?

Selçuk Bey arabasına böyle bir şey bakıyor belki ona da yardımımız dokunur ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...