İçeriğe Yönlendir

Geri Vites Kamerası Tavsiyesi

Ercan Ayas

Recommended Posts

Ercan Ayas

Arkadaşlar aracıma double teyp taktırdım geri vites kamerası da taktıracağım kullanan arkadaşlar marka model olarak özellikle gece görüş kabiliyeti iyi olan kamera tavsiyelerinde bulunabilirse sevinirim. Aracım Ford Connect. Saygılarımla 

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Ben de düşünüyorum.Açtığın konudan çok şey öğreneceğiz gibi.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Sonuçta piyasada bir çok ürün var 50 tl ile 250 tl arasında değişiyor maddiyatından ziyade alacağımız sonuç her şey den önemli sonuçta flaş bellek değil ki çıkar yenisini tak...

Yorum bağlantısı
Durhasan Evcek

Daha önceki aracımda 2 defa kamera değiştirdim.  önce  kablosuz ve gece görüşlü taktım, çok güzel  gösteriyordu ama kaba görünüşlü ve kablosuz olduğu için geç algılama yapıyordu. Zaten yağmur yağmaya başlayınca  su aldığını farkettim çıkarıp attım.(4 ay kadar kullanabildim) daha sonra gece görüşü olmayan, kelebek kamera denilen bir fındık kadar büyüklüğü olan kamerayı aldım ,plakalığın üst kısmına taktım , çok dikkatli bakılmadığı sürece farkedilmiyordu .bunu 4 sene kullandım arabamı satarken sökmüştüm,  inşallah havalar düzelince takmayı düşünüyorum. ama karanlıkta gece görüşlüler kadar işe yaramıyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Gece görüşlü olmasının hiç bir anlamı yok. Yani gece görüşlü olması gerekmiyor. Çünkü zaten geri vites lambası yeterince aydınlık yapıyor. Ben kullanıyorum. Tamamen karanlıkta bile sorun yok. Görüş yeterli...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Görüntünkalitesi kadar, iç mekândaki ekranı nereye yakıştıracağınız da önemli. Dikiz aynasına entegre modeller bu konuda daha kullanışlı oluyordur.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm341491&categoryId=20024965&sku=OTM341491&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CLK-ouuW08MCFQXmwgodLXQAsw

Ben bundan kullanıyorum. Alttaki resim tamamen zifiri karanlıktaki görüntüdür.

Tek handikapı büyük ve tampona takılıyor oluşu. Yağmurlu havalarda kirlenmesi. 

Ancak görüntü mükemmel. Çıplak gözle göremediğini gösteriyor.

ZRnmnBS.jpg?1

Görüntünkalitesi kadar, iç mekândaki ekranı nereye yakıştıracağınız da önemli. Dikiz aynasına entegre modeller bu konuda daha kullanışlı oluyordur.

Abi; aynaya entegre modeller gündüz çok parlıyor ve görüntü çok kötü oluyor.

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm341491&categoryId=20024965&sku=OTM341491&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CLK-ouuW08MCFQXmwgodLXQAsw

Ben bundan kullanıyorum. Alttaki resim tamamen zifiri karanlıktaki görüntüdür.

Tek handikapı büyük ve tampona takılıyor oluşu. Yağmurlu havalarda kirlenmesi. 

Ancak görüntü mükemmel. Çıplak gözle göremediğini gösteriyor.

ZRnmnBS.jpg?1

Abi; aynaya entegre modeller gündüz çok parlıyor ve görüntü çok kötü oluyor.

Kardeşim aracın arkasından resmi varsa paylaşa bilirmisin tampon daki büyüklüğü hakkında bilgi sahibi olurduk saygılarımla

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...