İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - 110 Ps Dizel Yakıt Tüketimi

Erdal Aydın

Recommended Posts

Mustafa Yanar
On 30.11.2017 at 20:40, Fırat Önal yazdı:

Sabah 2 dakika ısıtma ile 2 ışığa yakalanarak toplamda 3 km yol gidiyorum. Akşamda aynı şekilde dönüyorum. Bu şekilde 7 litreleri görüyorum. Yazın daha farklı tabi.

2 dakika ısıtma için çok değil mi.2 dakikanın 1,5 dakikasında 3 km bitmese de pek fazla mesafe kalmaz.15 saniye yeter bence ısıtmaya.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
2 dakika ısıtma için çok değil mi.2 dakikanın 1,5 dakikasında 3 km bitmese de pek fazla mesafe kalmaz.15 saniye yeter bence ısıtmaya.
Bu 2 dakika ısıtma durumu "0" derece ve altında oluyor. Anlık tüketim çalışınca 1.2 gösteriyor. 0.8 e düşünce yürüyorum. Sesten de anlasılıyor zaten arabanın rahatladığı. 4-5 derece havada 1 dakikaya iniyor.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Isıtıcı falan açık oluyor mu 1.2 yakarken rölentide?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dizel araç yürümeden ısınmıyor.
Zorlamadan devir yükseltmeden yürürüm ben.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Epeydir bakmıyordum, bugün eve gelince baktım 0.8 l/h motor ısınmış olmasına rağmen, far kalorifer teyp ne varsa kapattım 0.7-0.8 gidip geliyor, önceden 0.5 olurdu [emoji848]

Yorum bağlantısı
Fırat Önal
Epeydir bakmıyordum, bugün eve gelince baktım 0.8 l/h motor ısınmış olmasına rağmen, far kalorifer teyp ne varsa kapattım 0.7-0.8 gidip geliyor, önceden 0.5 olurdu [emoji848]

Benim araç tam ısınınca 0,4-0,5 arasında geziyor. Stop etmeden bende de huy oldu bakıyorum. 0.9-0,8 olduğu zaman jenerasyon yapıyor.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim araç tam ısınınca 0,4-0,5 arasında geziyor. Stop etmeden bende de huy oldu bakıyorum. 0.9-0,8 olduğu zaman jenerasyon yapıyor.
Yaz kış ısınınca benim de öyleydi.
Olamaz dpf yok bende...
Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün

Adana Kemer arası arası 5,3 adana şehir içi otoban karışık 6,4 - 6,8 arası

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Düzeldi, geçen neden düşmedi anlamadım
9f438974b25a103cb46be80c76096134.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...