İçeriğe Yönlendir

Gögüs Kaplaması

Tufan Günaydın

Recommended Posts

Tufan Günaydın
(düzenlendi)

c-max'ı sattıktan sonra 6 ay arabasız kaldık arkadaşlar 10 gün önce ankara'dan eco mobilstore dan hasarlı 2000 polo clasic variant 1.9 tdi araç satın aldım parçaları ostim yıldız sanayınden temin ettik.yolcu airbağını ve sürücü airbag'ını aldım sürücü kapaklı olduğu için sorun yok tık diye monte ediliyor yolcu tarafı göğüs kaplamasını yırttığı için tekrar gögüsün kaplanması gerekiyor kaplama işini kendim yapacam fakat

buralarda bu göğüsün kaplamasını bulamadım bi fikir verecek olursa sevinirim

9yxrbQO.jpg

tarihinde Tufan Günaydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba,

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Umarım başına bir kez daha aynı şeyler gelmez aracın. Göğüs kaplaması için döşemeciler ile görüştünüz mü?

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

Merhaba,

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun. Umarım başına bir kez daha aynı şeyler gelmez aracın. Göğüs kaplaması için döşemeciler ile görüştünüz mü?

döşemecilerde kaplama var ama orjinal desenden bulamadım

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kaplamanin pek saglikli olmadigini soyluyorlar cikma temiz göğüs bulabilirseniz o sekilde yapin sanirim polo 6n2 dürbün göğüs tam olur

Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Bu göğüs kaplamayı genelde airbag işi yapanlar yapıyorlar onlara sorsan kaplama malzemesi alabilirsin sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Ayrıca airbagler patladığı için aracın yazılımı kontrol edilmeli.Tekrar patlaması için airbag için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Hocam iyi cesaret bu arabayı bu şekilde gördüm ya içim ürperdi ben olsam binemezdim sanırsam.

Daha önce kaza yapan arkadaş kurtulmuştur inşallah.Kaplama olayına gelince nekadar kaplatırsanız kaplatın patlamalar olacaktır.O yüzden çıkma bir gögüs bulursanız onu kullanın derim.

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

Hocam iyi cesaret bu arabayı bu şekilde gördüm ya içim ürperdi ben olsam binemezdim sanırsam.

Daha önce kaza yapan arkadaş kurtulmuştur inşallah.Kaplama olayına gelince nekadar kaplatırsanız kaplatın patlamalar olacaktır.O yüzden çıkma bir gögüs bulursanız onu kullanın derim.

hocam sen hiç iki ortadan birleştirilmis araba gormemısssın heralde bu arabanın sadece sağ kaporta saclarını sürtmüş onde arkada solda tavanda direklerde hata yok eski c maxın gögüs kaplattırmaıslar sıfır deforme adamlar orjinali gibi yapmıslar  

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tufan Günaydın

gögüsü konyada kaplattırdım orjınal gibi oldu 125 tl ye hallettim

E37vVrR.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

maşallah şuanda gayet iyi duruyor fakat yaz kış mevsim değişikliğinden sonra konuşmak daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sök tak dahil mi bu rakama?

Sonraki kazada airbag açılması için gerekli çalışma yapıldı mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın
(düzenlendi)

Sök tak dahil mi bu rakama?

Sonraki kazada airbag açılması için gerekli çalışma yapıldı mı?

sok tak bana ait hocam. içerden açılması için dikiş atıldı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın
(düzenlendi)

Ortak kolay gelsin :)

wayyy ortak sendemi burdasın sendemi fordcu oldun :)

ortak arabaya şike çektim gel yarışak olmamı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir

Dostum yine maşallahın var döktürmüşün :)

Vcds ile dalmışssındır sen buna :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın

Dostum yine maşallahın var döktürmüşün :)

Vcds ile dalmışssındır sen buna :)

ortak tamir askı senelerdir bitmedi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...