İçeriğe Yönlendir

2015 Model Focus İçin Multimedya Oem Cıkmış Alınır Mı?

İlyas Baykal

Recommended Posts

İlyas Baykal
(düzenlendi)

Uzun süredir arayış içindeydim sonunda piyasa cıkmış fıyatıda uygun gıbı almayı dusunuyorum fikirlerinizi alabılırmıyım sizce alayımmı

İlan aşağıdaki Linkte

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-2015-ford-focus-multimedya-oem-200627934/detay

tarihinde İlyas Baykal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlyas Baykal
(düzenlendi)

tek kafama takılan nokta mkayajlı kasalarda kapıları kilitleme dugmesı fotograftaki işaretlediğim yerde değil sürücü kapısında o nasıl olacak onu anlamadım

DlJoyl.jpg

tarihinde İlyas Baykal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Muhtemelen iki butonda aktif durumda olacaktır.  Eğer öyleyse bence herhangi bir mahsuru olmaz.  Fiyatı yeni çıkan bir model için makul ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

ürünü satan fırmayla görüştüm makyajsız kasa sistemi makyajlı kasaya kalorifer peteklerını değiştirerek makyajlı kasaya uyumlu hale getırerek montaj edıyorlarmış ne kadar sağlıklı olur orası tartışılır tabi

Yorum bağlantısı
Semih Güney

Bu cihaz oem değil bilginiz olsun :) bu zaten hep vardı :)

+1

Ayrıca hiçte hoş durmuyor, bunun yerine biraz sabredip titanium donanımdaki ekranın ikinci ele yada çıkmacılara düşmesini beklemek daha mantıklı olur.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Makyajlı kasa içinde oem ürüne yakın, havalandırma ızgaralarını uydurmak zorunda kalmadan uygulanabilen modeller çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Harun Yılmaz

Bu ürün ve benzerleri uzun süredir var zaten anladığım kadarıyla farklı bir marka koyup sürmüş ler piyasaya. Araçla %100 uyumlu çalışan Navitech ve Cyclone var şu anda benim kullandığım Navitech mesela

Yorum bağlantısı
İlyas Baykal

Bu ürün ve benzerleri uzun süredir var zaten anladığım kadarıyla farklı bir marka koyup sürmüş ler piyasaya. Araçla %100 uyumlu çalışan Navitech ve Cyclone var şu anda benim kullandığım Navitech mesela

2015 makyajlı kasa için % 100 uyumlusu yok su anda piyasada

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
SAMET KARACAN

ford servisinin sattıgı cihazı arabanın orjinal teybini söktürüp taktırdım bi sürü para verdim şundan emin olun görüntü var ses yok.özellikle radyodan çıkan ses inanılmaz kötü ve kalitesiz piyasadaki tüm ürünler daha dogrusu pioneer ve sony hariç hepsi aynı.şuan içinde sony ve pioneer uyumlu cihazı çıakrmadı..cihazı söktürüp tekrar eski teybi taktırıcam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...