İçeriğe Yönlendir

Kuga - 1.6 180 Bg Trend X Muzik Sistemi

MuratOzkan

Recommended Posts

MuratOzkan
(düzenlendi)

herkese merhabalar.

Trend x de Aux ve usb giris portlari yok.Acaba sonradan taktirilabilirmi ? Muzik sisteminin, alt yapisi,yazilim sistemi musaitmidir?

herkese kolay gelsin.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ahmet Cinkara

Murat Bey bu konuda bende sikayetciyim.

1.6 ecoboost 150 hp trend x daha yeni aldım Aux giriş port bulmadım  araştırmama sonucu olmadığını öğrendiğimde şok oldum. Dışarıda taktırabilir miyim  

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Foruma konusunuda açmıştım..

Servisten cyclone marka bir cihaz aldım navi geri görüş kamerası bluetooth ve aux vb girişler geliyor..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mustafa Yenigün

Tahmini bir cevap vereyim. Aracta Sync1 varsa ama Usb girisi yoksa, muhtemelen Usb konusu yapilabilir. Oncelikle torpido gozu sokulup arkasinda Sync modulune ulasmak gerek. Modul uzerinde bosta bir Mini Usb girisi olmali. O girise bir ucu erkek mini Usb, diger ucu disi Usb kablosu takilirsa cihazda Usb'nin aktif hale gelecegini tahmin ediyorum. Disi Usb ucuna da bellek takilacak.

Cunku normalde Aux ve Usb girisi olan araclarda bu girisleri barindiran Media Hub adli parcaya giden usb kablo da bahsettigim bu girise takiliyor. İsin icine Aux da girerse Media Hub denen parcanin alinmasi ve ek bazi tesisatlar yapilmasi da gerekiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Cinkara

Merhaba arkadaşlar ford kuga 1.6 ecoboost trend x 150 hp araçlarda torpido antında boş da duran bir soket var. Bu soket ne işe yarıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...